Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Oyy oyy Melodi_cn'a özendik ve bizde bugün doktorumuzu ziyarete gittik ;) İyiki gitmişiz doktorumuz yıllık izne ayrılmış bugünde tesadüfen 1 saaatliğine ordayken yakaladım.. Ay ayy tızım tocaman olmuş.. Maşallah !!! şuan 31+4 haftalığım bebeğim 34-35haftalık bebek ebatındaymış ;)) vee prensesimm USG ölçümlerine görede 2,526kg ;)) tüü tüüü maşallah... Rabbim isteyen herkese bu güzel duyguları yaşatsın.. AMİN !

yaa ben daha 2 hafta sonra görcem bebişimi 13+4 falan olcak o ara bebiş nasıl oluyo kıpırdıyomu gören varmı bide bu karnım ne zaman büyüyecek?
canım bebeğin hareket ediyordur ama sen daha hissetmessin ama ultrasonda görebilirsin.. daha minicik annesiiii.. ;)))) canım karnın zamanı gelince emin olki büyüyeckk sen bileee şok olacaksınnn ;)) bende çıkmıyoo diye hayıflanırken birde baktımkiii şimdii herkess ikizmi diye soruyorrr yadaaa dogumunmu yaklastı diyorlar .. kocamannn göbeğim var ;))))))

meloşummmmmmmm hemşom ben sana demedim mi bnm oğlum konuştu senn bebişler gayet iyi herşey yolunda üzülme diye:):) bak hamd olsn senn oğlan da büyümş ya bak 2 dir ağzmdan oğlan çkıyo hadi hayırlısı:):) ben sana haberler getiririm oğluşumla yne oynarlar sende beni haberdar et artk sennkide büyüdü ya o da anlatır Ahmet Burak'ı hahaha hahaha bizde ALLAH izin verrse çarşamba günü görücez oğluşumu yaaa 1 ay olucak görmedm kuzumu nasl özledm burnmda tütüyo eşek sıpası :):) snraki hafta ayrıntılımız var ALLAHIM izin verrse .Bu arada ben aşırı yiyorum veeee tam 3 kilo aldm 1 ayda:):)göbeğimn de maaşallahı var maaşallah subhanallah gören gün gün büyüyosnz diyo:)

Oyy oyy Melodi_cn'a özendik ve bizde bugün doktorumuzu ziyarete gittik ;) İyiki gitmişiz doktorumuz yıllık izne ayrılmış bugünde tesadüfen 1 saaatliğine ordayken yakaladım.. Ay ayy tızım tocaman olmuş.. Maşallah !!! şuan 31+4 haftalığım bebeğim 34-35haftalık bebek ebatındaymış ;)) vee prensesimm USG ölçümlerine görede 2,526kg ;)) tüü tüüü maşallah... Rabbim isteyen herkese bu güzel duyguları yaşatsın.. AMİN !
ALLAHIM nazardan esirgesn cnm dilini ıssır :) ya ama sen çok sık gidiyosn balım ultrasona yani zararı yok diyolar ama radyasyon nihayetnde.Ne bilim sen bilirsn cnm bnm az kaldı inşallah kavuşucan tosun tombalak kızına hahaha hahaha:):) oyyyy yesin teyzesi onun koca popişiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:):nazar: :nazar:bnm oğlum da bugün epey hareketlydi babasıyla dşündk bu çocuk uyumuyo mu hiç falan dye :) sıkı tekmelerini de bekliyors şimdi nazik davranıyo anneciğine acıtmıyo:)

yaa ben daha 2 hafta sonra görcem bebişimi 13+4 falan olcak o ara bebiş nasıl oluyo kıpırdıyomu gören varmı bide bu karnım ne zaman büyüyecek?
canım ultrasonda kıpırdadığını görürsün tabi ama hissetmen kişiye göre değişiyor. 18. haftada falan başlıyor. karnını da hiç merak etme ben de büyümüyor derken tam bomba olucam:)) ileride özellikle 20. haftadan sonra bak göreceksin inş nasıl da büyüyecek.

slm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr melegımı gorduk kocaman olmus 9+1 olmuss yanı ult ole gorundu kızlar nasıl oynuyor bı gorsenız eşim şok oldu dr teyzemız yakalayamadı masssalah cok hareketlı dedı kalbının seslerını duyduk cok guzel bı duyguydu kızlar rabbım olmayanlara nasıb bızımde kucagımıza almayı gostersın ya rabbım :)
güzelim çok sevndim yaa harika duygular değil mi? Allah herkese yaşatsın. aminnn sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alalım inş..

aman da aman maşallah yerim senin tonton kızını. canım az kaldı zaten bebeğine kavuşmana. Allah hayırlı doğum nasip etsin hepimize. ay inş normal olur tatlım ama tombiş kızın seni zorlar biraz yaa. hayırlısı olsun..

slm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr melegımı gorduk kocaman olmus 9+1 olmuss yanı ult ole gorundu kızlar nasıl oynuyor bı gorsenız eşim şok oldu dr teyzemız yakalayamadı masssalah cok hareketlı dedı kalbının seslerını duyduk cok guzel bı duyguydu kızlar rabbım olmayanlara nasıb bızımde kucagımıza almayı gostersın ya rabbım :)
maşallah canım... allah sağlıklı sıhatli kucağına almanı nasip etsin bitanem...;)

Zaman ne çabuk geçiyor hamileliği sonlara yaklaşanlara hayırlı doğumlar... şimdi de geldik eylül ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı tüm listeye...
bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3.600 gr ve 53 cm olarak doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi 36 haftalık hamiş OĞLAN

3.salkım......................şubat hamişi 33 haftalık hamiş KIZ

4.tuvanna....................şubat hamişi ???

5.aussie-angel............şubat hamişi 32 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 31 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi
28 haftalık hamiş KIZ

8.çölmeleği................mart hamişi
Mardin/Midyat 19 yaş 27 haftalık hamiş KIZ

9.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 27 haftalık hamiş KIZ

10.sen-lin12121212.....mart hamişi 26 haftalık hamiş OĞLAN

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 25 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 25 haftalık hamiş OĞLAN

13.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 23 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 22 haftalık hamiş KIZ

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 22 haftalık hamiş

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 20 haftalık hamiş OĞLAN

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 19 haftalık hamiş OĞLAN

19.sinoplu_17............mayıs hamişi
???

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 17 haftalık hamiş

21.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 17 haftalık hamiş OĞLAN

22.incetopuk..............................mayıs hamişi son adet 30 mayıs 15 haftalık hamiş

23.beyonceee............................haziran hamişi
14 haftalık hamiş

24.gülparem..............................haziran hamişi
son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 14 haftalık hamiş

25.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 13 haftalık hamiş

26.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 12 haftalık hamiş

27.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran Konya 28 yaş 12 haftalık hamiş

28.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 12 haftalık hamiş

29.melodi_cn...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 10 haftalık hamiş Ramazanın 1. hamişi

30.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 9 haftalık hamiş Ramazanın 2. hamişi

31.best_dream....................temmuz hamişi son adet 14 temmuz 8 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)) Ramazanın 3. hamişi

32.tektanemmm....................temmuz hamişi son adet 25 temmuz 7haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)) Ramazanın 4. hamişi

33.geweze..................temmuz hamişi son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)) Ramazanın 5. hamişi

34.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-orjinal-catlaq.......................???İstanbul
-çitos.................................??? Yozgat
-haziran13..........................??? İstanbul 35 yaş Mühendis
-darkangel80....................???

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-lovely.......................7 eylül
-burçemm......................7 eylül Tekirdağ
-emral........................10 eylül
-tuha..................................?
-baharrrımmm....................10 eylül Ardahan Güzellik uzmanı
-ada_16........................?
-hayal...........................13 eylül Tokat 24 yaş Türkçe öğrt.
-defne defne.......................14 eylül 27 yaş Satış danışmanı
-bebekyüzlüm....................14 eylül Ankara Ev hanımı
-dilber yavuz.....................15 eylül Tekirdağ
-fatma 2...........................17 eylül
-hale77........................2o eylül
-denizzzz.....................21 eylül Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-sevde7.........................24 eylül
-geveze.............................?
-ayse arslan
....................? Kayseri
-AyşegüL......................?

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-beklenenbebiş..................? 20 yaş
-mumined....................? Konya-Akşehir

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................??? 16 ağustos 25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............??? 10 ağustos Ankara 28 yaş Memur
-mini garaböcük...................? Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş
-yaseminnnnnnn..................? Kütahya 22 yaş Ev hanımı
-sinemtugra......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 77 kişi olduk, herkesi bekleriz...

çok şükür ayşegül teyzesi büyüyo oğlum tabi o büyürken bnm göbüşte büyüyo maaşallah:):) bazen balık oluyo bazen basıyo tekmeyi ama sık sık yapmıyo tabi.Yani hergün net hissedeceğim zamanları da bekliyorum sabırla.Ama dışardan gördm attğı tekmeyi çok mutlu oldm.Balık yüzüyo gibi hissetmemizin sebebi rahim duvarını elleriyle ya da ayaklarıyla keşfetmeye çalşmasndanmş:):)eşim öle söledi.Çocuk keşfe başlamş tam bi bulsn tekmeyi tam basıcak heralde hahaha hahaha.Senn kuzun nasl?? büyüdü o abi oldu artık.Cnm ismi konusunda ne düşünüyosnz bakem?

oyy teyzesi yesin onu ya allahım bu duyguları yaşamak isteyen herkese yaşatsın kimseyi mahrum bırakmasın inş öle mi demek bizim bebişler keşfe çıkmış ya çok güzel duygular benim kuzuda iyi teyzesi yakında dr gidicez allahım izin verirse çok özledim yavrumu isim koydu babası bilal olucak annesinin gülü sağ salim doğsun inş bütün bebişlerimiz

kocam yine nöbetçi ve ben yne yalnzm .ALLAHIM beternden saklasn ama çok sıkıcı bu nöbet olayları yaaa ikimzde fena sıkıldk

canım çok zor allahım sabır versin

ay sağol canım aklımda çok isim var ama kararsızım biraz daha aza indirsem size fikir danışacağım.

aminn canım Allah hepimizin bebeklerini korusun. doğumu en yakın olan sensin Allah hayırlısıyla bebeğine kavuştursun. isim konusunda da tşk ederim bakalım ne olacak?

ay kıyamam canım yaa yalnızlık zor valla. Allah kolaylık versin. sen de yalnız hissetme kendini hep gir buraya:) bak benim de kocacığım pazar gününe kadar yok annelerinin ilçede evleri var onlara bağ bahçe işleri badana işlerine yardıma gitti. benim evde de int kesildi sinir oldum geri gelmedi. ben de oğlumla anneme geldim burda kalacağız. ee sizziz duramam:)) öpüyorum canım..

slm canım iyiyiz şükür. sen nasılsın? bizim bayram genelde sakindi zaten belli yerlere gidiyoruz. tatilin son günlerini de eşim yok diye annemde geçiriyorum. annem yeni bilg aldı ohh valla ayrı ayrı giriyoruz:) hadi bakalım dualarım seninle umarım hemen bebeğini görürsün ve herşey yolundadir. ben de inş pazt göreceğim çok özledim yaa..

aminn ablacım aminn rabbim hepimizin doğumunu hayırlı eylesin isim konusundda en doğru kararı vericenizden eminim

tatlım bebişin oynuyodur ama sen daha hissetmezsin büyür büyür merak etme az kaldı

canımmmm çok sevindim maşşallah minik kuzuna rabbim sağ salim kucağina versin yavrunu

oyyy yerim o tontiş kızını ben ya asudem maşallah süpanallah canım aminn inş

meloşummmmmmmm hemşom ben sana demedim mi bnm oğlum konuştu senn bebişler gayet iyi herşey yolunda üzülme diye:):) bak hamd olsn senn oğlan da büyümş ya bak 2 dir ağzmdan oğlan çkıyo hadi hayırlısı:):) ben sana haberler getiririm oğluşumla yne oynarlar sende beni haberdar et artk sennkide büyüdü ya o da anlatır Ahmet Burak'ı hahaha hahaha bizde ALLAH izin verrse çarşamba günü görücez oğluşumu yaaa 1 ay olucak görmedm kuzumu nasl özledm burnmda tütüyo eşek sıpası :):) snraki hafta ayrıntılımız var ALLAHIM izin verrse .Bu arada ben aşırı yiyorum veeee tam 3 kilo aldm 1 ayda:):)göbeğimn de maaşallahı var maaşallah subhanallah gören gün gün büyüyosnz diyo:)

olsun canım sen hamişsin bol bol yeki beslensin yavrun yarasın yeğenime inş ayrıntıda çok güzel çıkar rabbim kavuştursun

oyy teyzesi yesin onu ya allahım bu duyguları yaşamak isteyen herkese yaşatsın kimseyi mahrum bırakmasın inş öle mi demek bizim bebişler keşfe çıkmış ya çok güzel duygular benim kuzuda iyi teyzesi yakında dr gidicez allahım izin verirse çok özledim yavrumu isim koydu babası bilal olucak annesinin gülü sağ salim doğsun inş bütün bebişlerimiz

canım çok zor allahım sabır versin

aminn ablacım aminn rabbim hepimizin doğumunu hayırlı eylesin isim konusundda en doğru kararı vericenizden eminim

tatlım bebişin oynuyodur ama sen daha hissetmezsin büyür büyür merak etme az kaldı

canımmmm çok sevindim maşşallah minik kuzuna rabbim sağ salim kucağina versin yavrunu

oyyy yerim o tontiş kızını ben ya asudem maşallah süpanallah canım aminn inş

olsun canım sen hamişsin bol bol yeki beslensin yavrun yarasın yeğenime inş ayrıntıda çok güzel çıkar rabbim kavuştursun

aminnn inşallah cnm inşallah herşey güzel çıkar da biz rahat bi nefes alırız..Bakalm kaç gram olmş bnm junıor :) valla ayşemmgülümmm bn kilo alıyorum falan ama iş ki oğlana yarasn:):) Bilal ismi hayırlı olsn bebişin için bitanem MEVLAM sağlık versn hayırlı uzun ömür versn hayırlı kaderler yazsn kuzularımıza inşallah.Bu arada eşimi gönderdim nöbete yne:( bi bakaym dedim...Birazdan yatarm artıkın:)

Geri