Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Canım benim adet olmadın henüz değilmi, acele etme bir kaç gün daha bekle bakalım, sonra da gidip kan testi yaptır..

şimalcim ben doktora gittiğimde bana 7 gün geçmeden test yapma demişdi tatlım dur bakalım bozma moralini hakkında hayrlsı olsun allah gönlüne göre versin canm benm

Şimall üzülme birkaç gün sonra tekrar et testi.Bazı bayanların hormonları çabuk yükselmiyor.Onun için bekle derim.Hem sıkma canını her ay yeni bir umut.Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin.

şimal benim arkadaşımın 12 gün geçti hcg değeri bile daha yeni 5 oldu idrarda hiç çıkmaz yani oda şok oldu sen bekle biraz daha

kızlar cok tesekkur ederım destegınız ıcın nasıb degılmıs dıyorum testen sonra galıba psıkolojık adet agrıları cogaldı :) iyiki varsiniz

slm kzlarr ben regl oldum yeni adet tarihim 30 eylül bu arada işe balşaladım kızlarrr yarın iş çıkışi doktora gidecemmm tahlillerimi yaptirmak içinnn inş hayırlı haberler duyarımm hepinizi öpüyormmmm

ay aman aman pozlara bak sen kocaman olmuş kız bu:) valla hamilelik sana çoooook yakışmış.fıstık:)

amanda aman sarıgelin nazar olucan kız maşallah maşallahhhhhhhhhhh tütütütü :D

valla bencede ört kız göbişini nazara gelcen.allah korusun:)

sağolun kızlar kzımla çok cesur pozlar veriioruz işte böyle 7 aylık olduk tontişimleee.. defnem hadi kuzum inşallah güzel haberler verirsin bize canım...

slm kzlarr ben regl oldum yeni adet tarihim 30 eylül bu arada işe balşaladım kızlarrr yarın iş çıkışi doktora gidecemmm tahlillerimi yaptirmak içinnn inş hayırlı haberler duyarımm hepinizi öpüyormmmm
işin hayırlı olsun inş. umutlar gelecek aya tatlım napalım.tahlil sonuçların iyi çıkar inş.

sağolun kızlar kzımla çok cesur pozlar veriioruz işte böyle 7 aylık olduk tontişimleee.. defnem hadi kuzum inşallah güzel haberler verirsin bize canım...
inşallah canııımmmmmm:)

Geri