Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ayyy yerım senı yer yerrr bıtanemsın benım

bende seni yerim kuzum benim allahım bebişini sağ salim kucağina versin minik kuzun seni hiçççççççççççççççç üzmesin inşallahhhhhh

evet emrali hamile kabulediyoruz artık:) sıra bende sayılır:) valla bende öyle aman aman bir belirtide yok zaten.sadece sanki göğüslerim çokmu büyüdü ne buay:) ellemeden ağrımıyolarda elleyince acıyolar

inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh defnem inş sıra sana gelmiştir belli mi olur büyük bir sürpriz yapar minik mercimeğin allahım seninde yüzünü tez vakitte güldürsün inş

ayyyy cnm patates kızartması cektı allahtan esım yapmıstı sımdı bı yarım ekmek arasına koydum yedım 2 salatalık ve vişne suyu :))))))))))))

ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh yarasın ye kuzum ye bebiş sende bol bol yiyin çok büyüsün bebişin

aussie-angel azönce topiklerde gezerken sana rastladım 2009 yılında falan hamile kalmak isteyenler diye biyer nasıl heyecanlı bekleyişler yaşayıp hüsrana uğRAMIŞSIN.normalde olsa üzülücemde şimdi sen allaha şükür hamilesinya onun rahatlığıyla amma güldüm ya.allahım dedim nekadar büyüksün bizler geleceği bilemediğimiz için kahroluyoruz bazen yok olmıcak diyoruz ama bize kaderimiz kesin gülüyo ozamanlar sende çok isteyip üzülmüşsün bak şimdi göbüşünde.hayırlısıyla kucağınada alıcan inş.hamile kalınca sırf zevk olsun diye geçmişte yazdıklarımı baştan sona üşenmiyip okuyacam:) sonrada arkama yaslanıp karnımı okşuyacam:) hayatta heranın ayrı güzelliği varyaaa:)

canım bende okudum eski yazılarımı biran ogünleri tekrar yaşadım hüngür hüngür ağladım resmen inş senin melek te en kısa zamanda gelir hatta gelmiştirde göbüşü okşaya okşaya okursun yazılarını

aminn defnecimm inşallahh senin sıra bak canım ona göre:)ne tuhaf demi her ay sırf bu yüzden gögüsleri muayene ediyoz hahaha acaba büyüdümü ne uçları acısa anlıycam en azından diye allahımm her ay umutlu bekleyiş,ve umut olan bir sürü hamiş:)rabbim bizleride güldürcek inşallah.her özel gün bi aya denk geliyo.anneler gününei,babalar gününe,eşimin dğum gününe evlilik yıldönümüne bayrama her ay bu süpriz haberi versem heycanı bakalım benim doğum günüm kaldı bi bide kurban bayramı hahaha

inş canım çok bekletmeden gelsin bebişler bizde sizi kutlayalım inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh

artık canım hangisine yetişirse olmazsa ilk sırada yine anneler günü olcak hahaha.evlilik yıldönümüne aynı senin gibi düşünüyodum defnem bebek ayakkabısı veya biberon alıp paket yapıp süpriz yapçaktım yetişmedii bizim sıpa hahaha annesinin doğum gününe gelsede barii kendi hediyem olsa hahaha eşiminde katkılarıylaaa hahaha duymasınn hahaha

allahım inş en güzel doğum günü hediyeni verir dualarım sizlerle

defne bende bakmıştım çoğu hamişimiz hemen hamile kalamamış epey yol katetmiş işte bu yüzden diyoruzya zamanı var rabbim hayırlı zamanda göndersin inş bebişlerinizi bebişlerimizi.gevezem burçem sen ve defnem kaldınız hadi inş. çok bekletmeden gönderiri.

bende bana göre çok bekledim hatta hiç olmıycak sandım bazen hala hayal geliyoda bebişin tekmesiyle kendime geliyorum evet diyorum çok şükür ben artık hamileyim ve doğmak üzere rabbim bu dduyguyu yaşamak isteyen herkese nasip etsin inş sıra sizdedr inş canım sizi hayırlısıyla hamiş görmek en büyük mutluluğum olucak dualarım sizlerle

sevdem ayşegülüm ve baharımm ve bize dua eden tüm hamişlerr allahh kat kat razı olsun sizden,hamişlerimizede hayırlı kolay doğumlar nasip etsin rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin.sevdem inşallahh seninde meleğin gelir bu ay canım sımsıkı tutunur annesine.ayşegülüm inşallah canım bu ay gelirse en güzel doğum günü hediyem olcak:)doğduma çok sevincemm hahaha

oyy maşallah büyümeye başlamışsınız bile. toparlanmana çok sevndim canım annelik harika değil mi? Allah analı babalı büyütsün ve hepimize nasip etsin. mis kokulu oğluşunu öp yerimize...

Valla basladik tunacim darisi sizlere ins. gelismeleri zamanla yazarim yine :D

kızlarr hamileyimmm alhıma bin şükür ama keseyi göremedi küçük daha dedi değerim 880.1 çıkdı cuma günü yine gidicem

Baharim ben demistim sanahamissin diye :) hayirli olsun canim tebrik ederim saglicakla kuycagina almayida nasip etsin rabbim ins

Arkadaşlar bugün doktora gittim. 17 hafta 2 günlük olmuşuz. Veee doktor yüzde seksek oğlan dedi. Allahım hayırlı afiyetli sağlıklı sıhatli versin farketmez ama. Bir kızım olduğu için gönlümden oğlan geçiyordu. Ve bizim sülalede oğlan çocuğu yok.. Valla çok sevindim. Eşim bile benim kadar sevinmedi. Çocukluğumda hep bir erkek kardeşim olsun istemiştim olmadı. İnşallah oğlum olacak. Ama doktorum yinede bir soru işareti olsun önümüzdeki ay tam olarak netleşir dedi. Bugün kızım okula başladı. Ve diğer çocuğumdan haber aldım. Çok güzel bir gün..

Rabbim saglicakla kucagina da almayi nasip etsin. gonlune gore olmus ne guzel cnm hayirli evlat da olsun ins...

Rabbim saglicakla kucagina da almayi nasip etsin. gonlune gore olmus ne guzel cnm hayirli evlat da olsun ins...[/QUOTE]

Yerim ben senin oğlunu yerim. Allahım o şimdi pamuk gibidir. Süt kokuyordur. (Maaşallah)

Zaman ne çabuk geçiyor hamileliği sonlara yaklaşanlara hayırlı doğumlar... şimdi de geldik eylül ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı tüm listeye...
bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3.600 gr ve 53 cm olarak doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi 37 haftalık hamiş OĞLAN

3.salkım......................şubat hamişi 34 haftalık hamiş KIZ

4.tuvanna....................şubat hamişi ???

5.aussie-angel............şubat hamişi 33 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 32 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi
29 haftalık hamiş KIZ

8.çölmeleği................mart hamişi
Mardin/Midyat 19 yaş 28 haftalık hamiş KIZ

9.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 28 haftalık hamiş KIZ

10.sen-lin12121212.....mart hamişi 27 haftalık hamiş OĞLAN

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 26 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 26 haftalık hamiş OĞLAN

13.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 24 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 23 haftalık hamiş KIZ

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 23 haftalık hamiş

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 21 haftalık hamiş OĞLAN

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 20 haftalık hamiş OĞLAN

19.sinoplu_17............mayıs hamişi
???

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 18 haftalık hamiş OĞLAN

21.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 18 haftalık hamiş OĞLAN ???

22.incetopuk..............................mayıs hamişi son adet 30 mayıs 16 haftalık hamiş

23.beyonceee............................haziran hamişi
15 haftalık hamiş

24.gülparem..............................haziran hamişi
son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 15 haftalık hamiş

25.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 14 haftalık hamiş

26.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 13 haftalık hamiş

27.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran Konya 28 yaş 13 haftalık hamiş

28.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 13 haftalık hamiş

29.melodi_cn...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 11 haftalık hamiş

30.deryanınmeleği..................temmuz hamişi
son adet 6 temmuz 26 yaş 10 haftalık hamiş

31.best_dream....................temmuz hamişi
son adet 14 temmuz 9 haftalık hamiş tebrikler:))

32.tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz 8 haftalık hamiş tebrikler:))

33.geweze..................temmuz hamişi
son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 7 haftalık hamiş tebrikler:))

34.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:))

35.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-orjinal-catlaq.......................???İstanbul
-çitos.................................??? Yozgat

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-emral......................??? 10 eylül
-ada_16........................?
-hayal.........................??? 13 eylül Tokat 24 yaş Türkçe öğrt.

-defne defne
.......................14 eylül 27 yaş Satış danışmanı
-bebekyüzlüm....................14 eylül Ankara Ev hanımı
-dilber yavuz.....................15 eylül Tekirdağ
-lovely........................16 eylül
-fatma 2...........................17 eylül
-hale77........................2o eylül
-denizzzz.....................21 eylül Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-sevde7.........................24 eylül
-geveze.............................?
-ayse arslan
....................? Kayseri
-AyşegüL......................?
-darkangel80...................26 eylül
-haziran13..........................? İstanbul 35 yaş Mühendis
-burçemm...................30 eylül Tekirdağ
-şimall........................10 ekim
-tuha..................................?

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-beklenenbebiş..................? 20 yaş
-mumined....................? Konya-Akşehir

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................??? 16 ağustos 25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............??? 10 ağustos Ankara 28 yaş Memur
-mini garaböcük...................? Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş
-yaseminnnnnnn..................? Kütahya 22 yaş Ev hanımı
-sinemtugra......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 76 kişi olduk, herkesi bekleriz...

Son düzenleme:
Geri