Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

sılamnisa selam

senin yerleşme kanaman mı oldu?
eğer öyleyse bu çok güzel belirti işte:)
ya aslında yerleşme kanaması denmez sanırım okuyomda milletin 2-3 damla gelmiş en az benim ise peçeteye beyaz bir akıntı yapıştı yanında kırmızı akıntıda vardı kan yani bidamla anca sanmam canım yani yerleşme olsun umut kesilmez ama nasip sen nekadar zamandır bebe istiyon canım?

bizim 5. deneme ayımızdı..
1 kızım var benim..
yaşım da 40..
bu sebeple acaba diyorum işte..
hormonlarım falan bakıldı ve gayet iyi çıktı ama yine de insan olur mu diye düşünüyo canım ya..

bence seninki yerleşme kanamsı..
hadi inşallah da öyle olsun..

bizim 5. deneme ayımızdı..
1 kızım var benim..
yaşım da 40..
bu sebeple acaba diyorum işte..
hormonlarım falan bakıldı ve gayet iyi çıktı ama yine de insan olur mu diye düşünüyo canım ya..

bence seninki yerleşme kanamsı..
hadi inşallah da öyle olsun..

canım olur okadar çok kişi varki 40 yaş korkutmasın asla benim 3 yıla yakındır bebe istiyoz olmuyo :( sorun yok diyorlar ama işte adet olunca rahim filmine gidicem inş. seninde ikinci gelecek bak bu gün ne öğrendim yengem var benim 44 yaşında 3 aylıkkene öğrenmiş şimdi 8 aylık hamişmiş ve kızı olcak diğer kızıda yeni evlendi oğluda askerde Allahım ol dedimi oluyor onlar farkına varmamışlar :D

canım olur okadar çok kişi varki 40 yaş korkutmasın asla benim 3 yıla yakındır bebe istiyoz olmuyo :( sorun yok diyorlar ama işte adet olunca rahim filmine gidicem inş. seninde ikinci gelecek bak bu gün ne öğrendim yengem var benim 44 yaşında 3 aylıkkene öğrenmiş şimdi 8 aylık hamişmiş ve kızı olcak diğer kızıda yeni evlendi oğluda askerde Allahım ol dedimi oluyor onlar farkına varmamışlar :D

aaaa ne kadar sevindim bunu duyduğuma.. evet haklısın,O ol derse olur.. allah duysun sesimizi inşallah canım..

sen soğan kürü yada incir kürü falan,herhangi bişey içtin mi?
neler yaptın anlatmak istersen,dinlemeyi isterim..:)

aaaa ne kadar sevindim bunu duyduğuma.. evet haklısın,O ol derse olur.. allah duysun sesimizi inşallah canım..

sen soğan kürü yada incir kürü falan,herhangi bişey içtin mi?
neler yaptın anlatmak istersen,dinlemeyi isterim..:)
tabikide yazayım canım ben incir kürü yaptım ilk istediğim aylarda sonra 3 ay klomen kullandım ve kistim oldu bıraktım eşimede keçi boynuzu yedirdim bu arada birde bak bal-arı sütü ve polen iyi geliyor diyorlardı ama ben yapmadım birde preseed diye bir jel var onu kullandım , süt buharına durdum yakı ile yapılan var onuda denedm ne bilim ne duyduysam denedim ama nafile her şey nasip artık hiçbişi denemiyorum :)

bız neler denemedıkkı sılam hıc ummadıgımız gunlrde bebısler geldı rabbım sanada öle bı gunde nasıp etcekkı pompıs pombıs bı bebegımız olcak ınsallah aynı annesı gıbım guzel olcak ya rabbım en kısa zamanda bebısını yollasın belkıde gobusundedır annesı nerden bılcen bıtanem kafana takma emı tatlım :) cok saol bu arada moral verdıgın ıcın cnm benım......

tabikide yazayım canım ben incir kürü yaptım ilk istediğim aylarda sonra 3 ay klomen kullandım ve kistim oldu bıraktım eşimede keçi boynuzu yedirdim bu arada birde bak bal-arı sütü ve polen iyi geliyor diyorlardı ama ben yapmadım birde preseed diye bir jel var onu kullandım , süt buharına durdum yakı ile yapılan var onuda denedm ne bilim ne duyduysam denedim ama nafile her şey nasip artık hiçbişi denemiyorum :)

aslında kür olarak değil de kuru incir günde 2,3 tane yemek de çok faydalı.. gerçekten yumurtayı geliştiriyo.. kendimden biliyorum..
o preesed için iyi şeyler yazılıyo ama benim bi arkadaşım da kullandı ve sonuç alamadı..
ben eğer denemediysen,ovulasyon testi ile yumurtlamanı takip etmeni öneririm..
ve istersen anlatırım da canım..
bu şekilde gün kaçırma gibi bir olasılık olmuyo ve günaşırı rutininden de kurtulmuş oluyosun..

bız neler denemedıkkı sılam hıc ummadıgımız gunlrde bebısler geldı rabbım sanada öle bı gunde nasıp etcekkı pompıs pombıs bı bebegımız olcak ınsallah aynı annesı gıbım guzel olcak ya rabbım en kısa zamanda bebısını yollasın belkıde gobusundedır annesı nerden bılcen bıtanem kafana takma emı tatlım :) cok saol bu arada moral verdıgın ıcın cnm benım......

inşallah canım datlu hamişim sen moralini eyi tut zaten canım inşallah dediğin gibi gelmiştir meleğim :bebeğim: birde bişi diyemmi sana senin bahsettiin o topak şeklindeki akıntıdan 2 gündür bende de var tuhaf bişi akıntı top olmuş gibi

Geri