Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

cumamesajlari-e4.jpg

anam hanımlar nırdesınız yaww hamişler hamile hamile gezıyonuzmu yaaa bı durun yerındede bı sohbet edek ozledım valla yaa dıger kızlarda gırmıyor fazla lale ablam ne yaptı acaba amıyonsentes olcaktı ınsallh ıı gecmıostır yaa onu cok merak edıyorum rabbım yardımcısı olsun defnecım saol bıtanem rabbım hayoırlısı versın bakalım beklıyoruz :) senoınde kırmızılar ıns gelmez cnm benım bebişlerın yola dusmustur uıns :) cok opuyorum hepınızı

defne sen hiç durmadan yorum yap olmazmı kuşum senin yorumlar beni yüksek morallere çıkarıyo :yahoo:inş. bu ay gelmiştir meleğinde kırmızıları hamiş göbeğini şeker göstersin diye giyersin.
neyapalım be sevdecim işte böyle zırvalayıp gün dolduruyorum:) benim morelim genelde tavandır seninkinide etkilediysen ne mutlu bana:) aminnnn fıstık aminnn inş. dediğin gibi olur.

anam hanımlar nırdesınız yaww hamişler hamile hamile gezıyonuzmu yaaa bı durun yerındede bı sohbet edek ozledım valla yaa dıger kızlarda gırmıyor fazla lale ablam ne yaptı acaba amıyonsentes olcaktı ınsallh ıı gecmıostır yaa onu cok merak edıyorum rabbım yardımcısı olsun defnecım saol bıtanem rabbım hayoırlısı versın bakalım beklıyoruz :) senoınde kırmızılar ıns gelmez cnm benım bebişlerın yola dusmustur uıns :) cok opuyorum hepınızı
kız yerim ben seni '' bebişlerin yola düşmüştür '' demişsin heralde allah söyletti:) valla ikiz falan olabilir yani bana uyar isterim:)

Merhaba arkadaşlar..

Sevdecim sende Hamiş Melek yazıyor yeni gördüm.. Allahım sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallah.

Melodi sanada hayırlı cumalar. Bu arada bebeğine doktor erkek olabilir demiş. Maaşallah bu sene yiyenlerimizin çoğu erkek.

Tunacım o söylediğin ağrılar bence normal çünkü bebeğin bu aydan itibaren daha hızlı kilo alacak. Bu da rahminin genişlemesi demek. Kendine biraz daha fazla zaman ayır...Yorulma..

Ben uzun süredir giremedim. Ama ara ara okudum yazdıklarınızı. Arkadaşlarım senelik izne ayrıldığından iş yüküm arttı. Bende 20+5 olmuşum. Zaman geçiyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun...

[h=2]
icon1.png
[/h]
dün amniyosentezimiz oldu dr yatak istirahatı verdi, operasyon başarılı geçti tek seferde alabildik bu cok önemli dedi, bazen iki üç kere girip çıkıyorlarmış o zaman risk olabiliyormuş, ama ben yatmaya alışkın olmadığım için her tarafım tutuldu ve sıkıldım, inşallah bugünde yatak demez :( 3 hafta sonra falan sonuçlar çıkacakmış çünkü ankaraya gidiyormuş bunun için, biz geldiğinde size haber vericez dedi, benim hiç şüphem yok zaten iyi gelecek Allahın izniyle :) dün ultrasonda uzun uzun baktık cinsiyetini de görmeye çalıştı, bir çıkıntı gördüm dedi hahaha benimde hissettiğim gibi sanırım erkek olucak, Allah hayırlı ve sağlıklısını versin tabikide ilk önce, 181 gr olmuş ağırlığı da, bugün de yine kontrole gittik, bir sıkıntı yok dedi yine ultrasona koydu meleğimin kalbi cok güzel atıyor ve hareketleri de normalmiş... 4 hafta sonra tekrar cağırdı..

rabbim hayırlı sonuçlar çıkarsın inş. sağ salim kucağına alırsın bebeğini.
icon1.png

dün amniyosentezimiz oldu dr yatak istirahatı verdi, operasyon başarılı geçti tek seferde alabildik bu cok önemli dedi, bazen iki üç kere girip çıkıyorlarmış o zaman risk olabiliyormuş, ama ben yatmaya alışkın olmadığım için her tarafım tutuldu ve sıkıldım, inşallah bugünde yatak demez :( 3 hafta sonra falan sonuçlar çıkacakmış çünkü ankaraya gidiyormuş bunun için, biz geldiğinde size haber vericez dedi, benim hiç şüphem yok zaten iyi gelecek Allahın izniyle :) dün ultrasonda uzun uzun baktık cinsiyetini de görmeye çalıştı, bir çıkıntı gördüm dedi hahaha benimde hissettiğim gibi sanırım erkek olucak, Allah hayırlı ve sağlıklısını versin tabikide ilk önce, 181 gr olmuş ağırlığı da, bugün de yine kontrole gittik, bir sıkıntı yok dedi yine ultrasona koydu meleğimin kalbi cok güzel atıyor ve hareketleri de normalmiş... 4 hafta sonra tekrar cağırdı..

kızlar her ay olduğu gb bu ay da kırmızı kartı yedim yeni adet tarihim 25 ekim sevdecimm yeni gördümmm canımm hayırlı olsun sağsalim kucağina almayı nasip etsin rabbimm kendine dikkat et olurmu canumm hepinizi öpüyorummm

icon1.png

lalezar ablacm sevndm ii geçmesine merak etme meleğin ii sonçlrında ii çıkıcak canını sıkma ablacm abla bol bol dinlen 2 3 gün benm arkdşımda yaptırdı ordan biliyorm abla gerçekden kalkmaman lazm abla dikkat et neolur yeğenimize

Geri