Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ayparçası hayrlısı olsun hakkında canm adet gecikmesi ii bişey ama bebekler geliyor sonra bunlarda işaret hayrlısı tatlım inş güzel haberler verirsin bize rabbim yar ve yardımcın olsun

ayparçası hayrlısı olsun hakkında canm adet gecikmesi ii bişey ama bebekler geliyor sonra bunlarda işaret hayrlısı tatlım inş güzel haberler verirsin bize rabbim yar ve yardımcın olsun
inşallah baharımmmm inşallah bebişim geliyordur.ara ara kasıklarım ağrıyor,halsizliğim var ,çok duygulasılım, kasıklarımda şişlik var ama gögüslerim de pek bişi yok sadece arada iğne batması gb batmalar var ve kaşınıyor;bu belirtileri adet te mi yoksa hamileliğemi yormalıyım bilmiyorum canım.fazlada kafaya takmak istemiyorum napim alıştım nasılsa hep hayal kırıklığı yaşamaya :cry:

benden sana tavsiye ben öyle yapmşdm çünkü unut adetini bahsetme konşma acaba mı deme başka şeylerle ilgilen belirti olsa bile yorum yapma başka bişey düşün o anda beyinnlede adetini geciktirebilirsin böyle yaparak tamm mı canm

benden sana tavsiye ben öyle yapmşdm çünkü unut adetini bahsetme konşma acaba mı deme başka şeylerle ilgilen belirti olsa bile yorum yapma başka bişey düşün o anda beyinnlede adetini geciktirebilirsin böyle yaparak tamm mı canm
haklısın canım bende öyle yapıyorum aileme bile günümün geçtiğini söylemedim çünkü hergün arayıp sorucaklar ben unutsamda onlar hatırlatcaklar diye kimseye söylemedim sadece burda sizler biliyorsunuz bu gün 3.gün hala tık yok bakalım hadi hayırlısı diyelim:gülegüle:

Geri