Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar biz geldik ben ne ka talihszim dr m izinliymiş ama yılmadım aile hekimine gittim gayet iyi bir dr ona kontro oldum kesemizde kalp atışlaerımızda var dedi zaten keseyi gördüm kpcaman olmuş dedi kalp atışları var ama daha küçük hataya daha net görürüz dedi
sevdecim gözün aydın bende duyucam inşallah kalp atışlarımızı

slm kızlar ben 7ekim saat 18 50 de doğum yaptım beni merak etmişsiniz diye yazayım dedim inanın hiç vaktim olmuyo buraya gelmeye boş vakitlerimde sadece yemek yiyormvede wc ye gidiyorum gecemiz gündüzmüz emzirme işkencesiyle geçiyo doğumumda hepinize çok dua ettim allahım kabul etsin hepinizi çok öpüyorum allahıma emenat olun

çok merak etmiştim seni yaaaaa
canımmmmmmm gözünüz aydınnnnn çok şükür oğluna kavuşmuşsunnnnn.
ilk günler zordur :) gecen gündüzün belli olmaz ama 2 ay içerisinde düzeni oturtuyorsun merak etme tatlım.
allah hayırlı evlat eylesin, çok öptüm.

mrb melekler kızımla biz geldik:)) ay koşturmacadan bir türlü giremedim. kimbilir neler olmuştur? sayfaları henüz okumadım. çok şükür arabamızı aldık dün onun işlemleri vardı. bugün de sabahtan beri tunanın beslenmesi, kızımın kontrolü derken anca vakit buldum. Allahıma bin şükür herşey normal, kızım çok büyümüş 1470gr ve 42 cm olmuş:) ama çok edepli bacaklarını bir türlü açmıyor doktor da artık doğumda görürsün diye takıldı:) cinsiyetini bir kez görmüştü artık ona güvenicez nplım. iyi ben de bu ay sadece 1 kilo almışım ama 11 oldu şimdiden:( doktorum kasılmalar için bu zamanlarda olabilir normal dedi. bu arada 39. haftada sezeryan olacağım. ilki öyle olduğu için hiç normal doğumumun sözünü bile etmiyor. nplım sağsağlim bebeğime kavuşayım da o yeter. Allah herkese nasip etsin inş. şimdilik bizden bu kadar bakalım sizler neler yaptınız? hepinizi kocaman öpüyoruz...

Arkadaşlar değerim 393 çıktı HAMİLEYİM Allah her isteyeni bu duyguyu yaşatsın inşallah ağlamaktan yazamıyorum
ay canım gözünüzaydın çok sevindim:) Allah tamamına erdrsin. eylülün ilk hamişisin:) son adetin neydi listeye ekliyorum hemen.

tuha hayırlı olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn............. alahım bizede nasip etsin inşş.. bugün kırmızı kart yedimmmm yeni adet tarihim 05 kasım 2011..........

bu arada kırmızı kartı yedı mben ve yenı aya umutla basladık dun ıtıbarıyla asılama tedavısıne basladık dualarınızı beklıyorum yenı tarıhım de 9 kasım hemde benım ve eşimin dogum gunu ıns cıfte sevınc yasarız
kızlar hayırlısı olsun herşeyin bir zamanı var inş önümüzdeki ay gelir bebekleriniz tarihlerinizi ekliyorum.

tuhacım cnm cok sevındım bebegın gelmıs rabbım tamamına erdırsın :) hayırlı evlat olur ınsallh cnm benım
tunacım arabanızda hayırlı olsun cnm allah kazasız belasız kullanmanızı nasıp etsın cnm benım
nasılsınız kızlar annem burda fazla gıremıyorum annemden dolayı cok ozlemısım onuu o yuzden annemle gecırıyorum gunlerımı :)
çok tşk ederiz tatlım aminnn inş. sen de anneciğine slm söyle ohh iyidir keyfin:)

kızlar biz geldik ben ne ka talihszim dr m izinliymiş ama yılmadım aile hekimine gittim gayet iyi bir dr ona kontro oldum kesemizde kalp atışlaerımızda var dedi zaten keseyi gördüm kpcaman olmuş dedi kalp atışları var ama daha küçük hataya daha net görürüz dedi
yine de kalp atışlarını duymuşsun canım sevindim adına, maşallah darısı hareketlerine artık.

kizlar ben okuyunca cok etkilendim paylasmak istedim

Japonya'da bir depremde kurtarma ekibi genç bir kadının yaşadığı enkaza ulaşırlar.. Yıkıntıların arasında kadının cesedine ulaşırlar. Kadının enkaz altındaki pozisyonu ilginçtir.. Ellerinin arasında bir şey tutarak eğilmiş gibi..

Bu esnada da ev üzerine çökmüş izlenimi vermektedir.. Kurtarma ekibinin lideri canlı olma ümidi ile kadına ulaşmaya çalışır, fakat kadın çoktan ölmüştür.. Başka bir enkaza gitmek için hareketlenecekleri sırada, ekip lideri delikten içeri bakar ve enkazda bir çocuk olduğunu fark eder.. seslenir, "Bir çocuk var"

Uzun bir çalışmadan sonra kadının cesedinin altında çiçekli bir battaniye içinde 3 aylık bir bebek bulurlar.. Kadın son bir hamle ile bebeğinin üzerine kapanmış ve bebeğinin hayatını kurtarmıştır.. Bebek hala uyumaktadır.. Battaniyeyi açtıklarında ise bir cep telefonu bulurlar.. Ve ekranında bir mesaj vardır..

"Eğer kurtarıldıysan, seni sevdiğimi hatırla - Annen"

Annelik Dili Evrenseldir
— Japonya Depremi'de.
canım ben de çok etkilendim valla tüylerim ürperdi annelik böyle işte Allah yaşamak isteyen herkese bu duyguyu tattırsın.

slm kızlar ben 7ekim saat 18 50 de doğum yaptım beni merak etmişsiniz diye yazayım dedim inanın hiç vaktim olmuyo buraya gelmeye boş vakitlerimde sadece yemek yiyormvede wc ye gidiyorum gecemiz gündüzmüz emzirme işkencesiyle geçiyo doğumumda hepinize çok dua ettim allahım kabul etsin hepinizi çok öpüyorum allahıma emenat olun
oy oy ayşegülüm aklım hep sizdeydi çok sevindim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. mis kokulu oğluşunu öp yerimize gözünüz aydın. inş kolay olmuştur doğumun, haber verdiğin için sağol:) hayat değişiyor tabi bebek gelince, gircem diye çok yorulma ama çok da özletme kendini:) uygun bir ara anlatırsın öpüyorum...

teyzeleri bizde yarın dr a gidicez meleğimi görmeye bakalım ne kadar büyümüş çok heycanlıyım
hadi bakalım canım herşey yolundadır inş insan heyecanlanıyor valla bebeğini özlüyor:)

ayparçası ve ecenaz inş sizin bebekleriniz de gelmiştir güzel haberlerinizi bekliyoruz.

Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı, sağlıklı hamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

Şimdi de geldik ekim ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...
Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3.600 gr ve 53 cm olarak doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi
OĞLAN
Çok şükür 07.10.2011 saat 18.50'de bebeğimiz doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

3.salkım......................şubat hamişi 38 haftalık hamiş KIZ
Arkadaşımız 11 Ekim Salı günü saat 8.00'de sezaryana alınacaktır. Kendisine hayırlı doğumlar dileriz. Allah doğumda yardımcısı olsun inş kızını sağlıkla kucağına alır.

4.tuvanna....................şubat hamişi ???

5.aussie-angel............şubat hamişi 37 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 36 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi
33 haftalık hamiş KIZ

8.çölmeleği................mart hamişi
Mardin/Midyat 19 yaş 32 haftalık hamiş KIZ

9.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 32 haftalık hamiş KIZ

10.sen-lin12121212.....mart hamişi 31 haftalık hamiş OĞLAN

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 30 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 30 haftalık hamiş OĞLAN

13.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 28 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 27 haftalık hamiş KIZ

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 27 haftalık hamiş OĞLAN

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 25 haftalık hamiş OĞLAN

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 24 haftalık hamiş OĞLAN

19.sinoplu_17............mayıs hamişi
???

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 22 haftalık hamiş OĞLAN

21.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 22 haftalık hamiş OĞLAN

22.incetopuk..............................mayıs hamişi
son adet 30 mayıs 20 haftalık hamiş

23.beyonceee............................haziran hamişi
19 haftalık hamiş

24.gülparem..............................haziran hamişi
son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 19 haftalık hamiş OĞLAN

25.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 18 haftalık hamiş

26.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 17 haftalık hamiş OĞLAN

27.sumsuk.........................haziran hamişi
son adet 17 haziran Konya 28 yaş 17 haftalık hamiş

28.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 17 haftalık hamiş OĞLAN ???

29.melodi_cn...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 15 haftalık hamiş OĞLAN ???

30.gülandan......................temmuz hamişi
son adet 3 temmuz Uşak Ev hanımı 15 haftalık hamiş OĞLAN ???

31.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 14 haftalık hamiş

32.best_dream....................temmuz hamişi
son adet 14 temmuz 13 haftalık hamiş

33.tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz 12 haftalık hamiş

34.geweze..................temmuz hamişi
son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 11 haftalık hamiş

35.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 9 haftalık hamiş

36.ecce....................ağustos hamişi
son adet 15 ağustos 9 haftalık hamiş

37.sevde7..................ağustos hamişi
son adet 24 ağustos 8 haftalık hamiş

38.darkangel80..................ağustos hamişi
son adet 31 ağustos
7 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:))

39.tuha..................eylül hamişi
son adet ? 39 yaş 4 haftalık hamiş
Yeni hamişimiz tebrikler:))

40.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-hayal
.........................??? 13 eylül Tokat 24 yaş Türkçe öğrt.
-denizzzz....................??? 21 eylül Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-AyşegüL.....................???
-haziran13...................??? İstanbul 35 yaş Mühendis

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-bal arısı......................??? 30 eylül
-biberon......................??? 1 ekim
-ayparçası...................??? 6 ekim
-ocuk.........................??? 12 ekim

-defne defne
....................13 ekim 27 yaş Satış danışmanı
-emral.......................15 ekim
-lovely......................15 ekim Samsun (dilber'in kardeşi:))
-hale77........................16 ekim
-fatma 2.......................18 ekim
-sedenim.......................22 ekim
-ayse arslan.................23 ekim Kayseri 25 yaş
-CanAy
......................24 ekim
-beklenenbebiş.................24 ekim 20 yaş
-sılam_nisa...................? Türkçe öğrt.
-burçemm...................25 ekim Tekirdağ
-massal.......................30 ekim
-mini garaböcük..................1 kasım Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş
-dilber yavuz.................5 kasım Tekirdağ (lovely'nin ablası:))
-bebekyüzlüm...............5 kasım Ankara Ev hanımı
-şimall........................9 kasım Konya

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-mumined....................? Konya-Akşehir

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................?25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............?Ankara 28 yaş Memur
-yaseminnnnnnn..................? Kütahya 22 yaş Ev hanımı
-sinemtugra......................?
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos..........................? Yozgat
-ada_16......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

Son düzenleme:
Geri