Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Kızlar bişe sorucam size.İlk yalancı sancılarnz ne zaman başladı??ya bnm kasılmalarm başladı magnezyum içiyorum böle karnımın içi bi geriliyo acaip şekilde snra normale dönüyo.Braxton hicks denilen kasılmalarmş bunlarda yalancı sancılarmş sanırm.Bu haftalarda normal diyolar ama ben bide size soraym dedim ne zaman başladı bu kandırıkçı şeyler hahaha hahaha

kızlar size çok ihtiyacm var yaa ben hamile kaldğımdan beri zaten hep korkuyodm ama şu son 1 aydr artık uyku bile grmiyo gözüme bir yıl bebek hasreti çektm çok şükür Rabbim daha fazla bekletmeden verdi bebeğimi ama şimdide bebeğim ağlarda ben onu susuturamazsam biyeri ağrırda ben anlayamazsam genzine süt giderse boğulursa ben ne yaparm gibi saçma düşünceler içindeym hatta 40 ım çıkana kadar annemlerde durcm ama o 40 günden sonra bebeğimle eve gelince ben onunla yanlız naparm die bile düşünyrm sanki bebek deil öcü benm bebişim depresyona girdm kızlar yaa nolur bana yardm edn benm gibi düşünen varmı:grev:

gulparem cnm nıye bu kadar etkılıyorsun zsen kendını ole seyler dusunme bızde yasayacagız bunları bıtanem ogrenecegız dert etme bunları neler neler ogrenecegız daha dur :)

selam kızlarr nasılsınızz benim canım çok sıkın:(bugün herzamanki klasik bebek sorusu ve tavsiye edilen şeyy hocaya gitmeme kadar tavsiyede bulunan cahil insanlar ... alahım bana biliyorumki beklemediğim an bebişimin geleceği ve o umutlaa bebğimin olacağı günü hayal etmekkk:((((((veebebeğimin vakti bana geleceği günleri haftaları belki aylarıı bekliceğim.... BEBEĞİM ANNENEE GEL VEbu kendini bilmeyen insanların dilinden kurtar benii......SENİ ÖZLEDİMM MİNİK KUŞUMM...

şimdide geldik kasım ayına rabbim bebek isteyen kardeşlerime hayırlı sağlıklı evlatlar versin hamilelere hayırlı sağlıklı hamilelikler ve doğum yaklaşanlara hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin inş.
HAMİŞLERİMİZ
Aman nazar değmesin
1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN Çok şükür 23.08.2011 saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3.600 gr ve 53 cm olarak doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz
2.ayşegüüll..................ocak hamişi ayşemizde 7 ekim 18:50 de oğluşunu doğurdu rabbim hayırlı etsin analı bablı büyütsün.Gözümüz aydın
3.salkım......................şubat hamişi salkım arkadaşımızda 11 ekim saat 11 gibi sezeryan doğumla kızını kucağına aldı rabbim evladını hayırlı etsin analı bablı büyütsünler.
4.aussie-angel............şubat hamişi arkadaşımız 25.10.2011 tarihinde doğum yaptı kızımız dünyaya geldi rabbim hayırlı etsin analı babalı büyüsün inş.
5.hazan_11.................şubat hamişi arkadaşımızda doğum yaptı bir kızımız daha ünyaya geldi rabbim hayırlı etsin analı babalı büyüsün inş
.
6.burju........................mart hamişi arkadaşımızda doğum yaptı bir kızımız daha oldu allah analı babalı büyütsün bahtını açık etsin
7.çölmeleği................mart hamişi Mardin/Midyat 19 yaş 39 haftalık hamiş KIZ
8.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 38 haftalık hamiş KIZ
9.sen-lin12121212.....mart hamişi 37 haftalık hamiş OĞLAN
10.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 36 haftalık hamiş KIZ
11.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 36 haftalık hamiş OĞLAN
12.mavikedi...............nisan hamişi son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce öğrt. 34 haftalık hamiş OĞLAN
13.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 33 haftalık hamiş KIZ
14.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 33 haftalık hamiş oğlan
15.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 31 haftalık hamiş OĞLAN
16.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 29 haftalık hamiş OĞLAN
17.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 29 haftalık hamiş OĞLAN
18.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 28 haftalık hamiş OĞLAN
19.incetopuk..............................mayıs hamişi son adet 30 mayıs 27 haftalık hamiş
20.beyonceee............................haziran hamişi 27 haftalık hamiş
21.gülparem..............................haziran hamişi son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 24 haftalık hamiş oğlan
22.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 24 haftalık hamiş kız
23.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 23 yaş 24 haftalık hamiş oğlan
24.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran Konya 28 yaş 23 haftalık hamiş kız
25.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 23 haftalık hamiş oğlan
26.melodi_cn...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 21 haftalık hamiş oğlan
27.Gülendan .......temmuz hamişi son adet 3temmuz uşak ev hanımı 21 haftalık hamiş oğlan?
28.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 20 haftalık hamiş
29.best_dream....................temmuz hamişi son adet 14 temmuz 19 haftalık hamiş oğlan
30.tektanemmm....................temmuz hamişi son adet 25 temmuz 18 haftalık hamiş kız
31.geweze..................temmuz hamişi son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 17 haftalık hamiş kız
32.baharrrımmm................ağustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 15 haftalık hamiş
33.ecce.........ağustos hamişi son adet 15 ağustos 15 haftalık hamiş
34.sevde7........ağustos hamişi son adet 24 ağustos 13 haftalık hamiş oğlan
35.darkangel80....ağustos hamişison adet 31 ağustos 12 haftalık hamiş
36.emral................ekim hamişi son adet tarihi 16 eylül 9 haftalık hamiş
37.yi merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
-fatma 2.................17 kasım
-lovely......................19 kasım Samsun
-sılam_nisa....................20 kasım Türkçe öğrt.
-beklenenbebiş................21 kasım 20 yaş
-essenn..........................24 kasım
-bebekyüzlüm...............2 aralık Ankara Ev hanımı
-sedenim...................8 aralık
-şimall..........................? Konya
-hale77
.................. 9 aralık
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-mumined....................? Konya-Akşehir
-tuha................?
Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler-
-mini garaböcük..............?
-dilber yavuz...............?
-defne defne.................???

-çitoş..............? yozgat
-geveze..................?
-ayşegül.......................?
-haziran 13....................?istanbul 35 yaş mühendis
-hayal.............................?
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?-pirenses..................?
-yesi.........................??? 16 ağustos 25 yaş
-yaseminnnnnnn..................? Kütahya 22 yaş Ev hanımı
-sinemtugra......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden çıkarılacaktır.
Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 80 kişi olduk, herkesi bekleriz...

beni unutmuşsunuz ama :hıh:

kızlar size çok ihtiyacm var yaa ben hamile kaldğımdan beri zaten hep korkuyodm ama şu son 1 aydr artık uyku bile grmiyo gözüme bir yıl bebek hasreti çektm çok şükür Rabbim daha fazla bekletmeden verdi bebeğimi ama şimdide bebeğim ağlarda ben onu susuturamazsam biyeri ağrırda ben anlayamazsam genzine süt giderse boğulursa ben ne yaparm gibi saçma düşünceler içindeym hatta 40 ım çıkana kadar annemlerde durcm ama o 40 günden sonra bebeğimle eve gelince ben onunla yanlız naparm die bile düşünyrm sanki bebek deil öcü benm bebişim depresyona girdm kızlar yaa nolur bana yardm edn benm gibi düşünen varmı:grev:
Taptaze ve deneyimsiz bi anne olaraktan sana destek amaçlı diyorumki bebeğin dogdugu an anneliği otomatikmen öğreniyorsun.. benimde ilk bebeğim ve benim tecrübemde yok... sadece 1,5hafta birileri vardı yanımda ve sonrasında tamemen yalnızdım halada yalnızım ve bebeğim bugun sadece 28 gunluk oldu.... lütfen bole sacma düşüncelre kapılıp hamileliğini kendine zehir etme... saydıklarının hepsi benimde basıma geldi ama ben en kendim baktıgımdan daha tecrübeli oldum ve alıştım hemen... ne kadar cok yardımcın olursa yanında okadar coooookk geç öğrenirsin herseyii.. ve sakın korkmaaa... bebek zaten sana istekklerini anlatıyor bir şekilde.. korkmadann sadece anne olmanıın mutlulugunu yasa....

Geri