Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı, sağlıklı hamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

Şimdi de geldik kasım ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...
Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 Salı günü saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3600 gr ve 53 cm olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi OĞLAN

Çok şükür 07.10.2011 Cuma günü saat 18.50'de bebeğimiz 3330 gr olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

3.salkım......................şubat hamişi
KIZ
Çok şükür 11.10.2011 Salı günü bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

4.hazan_11.................şubat hamişi
Antalya KIZ
Çok şükür 19.10.2011 Çarşamba günü saat 09.35'de Beray bebeğimiz 2300 gr ve 46 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

5.aussie-angel............şubat hamişi
KIZ
Çok şükür 25.10.2011 Salı günü Güleda bebeğimiz 3500 gr olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

6.burju........................mart hamişi
KIZ
Çok şükür 18.11.2011 Cuma günü bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

7.çölmeleği................mart hamişi Mardin/Midyat 19 yaş 39 haftalık hamiş KIZ

8.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 38 haftalık hamiş KIZ

9.sen-lin12121212.....mart hamişi 37 haftalık hamiş OĞLAN

10.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 36 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

11.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 36 haftalık hamiş OĞLAN

12.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 34 haftalık hamiş OĞLAN

13.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 33 haftalık hamiş KIZ

14.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 33 haftalık hamiş OĞLAN

15.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 31 haftalık hamiş OĞLAN

16.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 30 haftalık hamiş OĞLAN

17.bembeyaz.............mayıs hamişi
son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 28 haftalık hamiş OĞLAN

18.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 28 haftalık hamiş OĞLAN

19.incetopuk..............................mayıs hamişi
son adet 30 mayıs 26 haftalık hamiş

20.beyonceee............................haziran hamişi
25 haftalık hamiş

21.alanur2012............................haziran hamişi son adet 5 haziran 25 haftalık hamiş

22.gülparem..............................haziran hamişi son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 25 haftalık hamiş OĞLAN

23.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 24 haftalık hamiş KIZ

24.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 23 haftalık hamiş OĞLAN

25.sumsuk.........................haziran hamişi
son adet 17 haziran Konya 28 yaş 23 haftalık hamiş KIZ

26.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 23 haftalık hamiş OĞLAN ???

27.nihaan.....................temmuz hamişi
son adet 2 temmuz İstanbul 26 yaş Muhasebeci 21 haftalık hamiş

28.melodi_cn
...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 21 haftalık hamiş OĞLAN

29.gülandan......................temmuz hamişi
son adet 3 temmuz Uşak Ev hanımı 21 haftalık hamiş OĞLAN

30.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 20 haftalık hamiş

31.best_dream....................temmuz hamişi
son adet 14 temmuz 19 haftalık hamiş
OĞLAN

32.tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz 18 haftalık hamiş KIZ

33.geweze..................temmuz hamişi son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 17 haftalık hamiş KIZ

34.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 15 haftalık hamiş KIZ

35.ecce....................ağustos hamişi
son adet 15 ağustos 15 haftalık hamiş

36.sevde7..................ağustos hamişi
son adet 24 ağustos 14 haftalık hamiş OĞLAN

37.darkangel80..................ağustos hamişi
son adet 31 ağustos
13 haftalık hamiş

38.emral
.................eylül hamişi son adet 15 eylül 28 yaş 10 haftalık hamiş

39.
yaseminnnnnnn................ekim hamişi son adet 19 ekim Kütahya 22 yaş Ev hanımı 5 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)

40.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz:)

gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-CanAy......................??? 24 ekim

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-massal.......................??? 30 ekim
-dilber yavuz.................??? 5 kasım Tekirdağ (lovely'nin ablası:))
-defne defne.................??? 10 kasım 27 yaş Satış danışmanı
-lovely......................??? 19 kasım Samsun (dilber'in kardeşi:))
sılam_nisa....................??? 20 kasım Türkçe öğrt.
-beklenenbebiş................??? 21 kasım 20 yaş

-mini garaböcük..............? Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş
-bebekyüzlüm...............2 aralık Ankara Ev hanımı
-sedenim...................8 aralık
-şimall..........................? Konya
-hale77...................9 aralık
-haziran13...................? İstanbul 35 yaş Mühendis
-unıca...................14 aralık
-fatma 2..................18 aralık
-burçemm...................? Tekirdağ
-essenn..........................21 aralık

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-mumined....................? Konya-Akşehir
-tuha..................? 39 yaş

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................? 25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............?Ankara 28 yaş Memur
-sinemtugra......................?
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos..........................? Yozgat
-ada_16......................?
-kardelen000............?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı, sağlıklı hamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

Şimdi de geldik ekim ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...
Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 Salı günü saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3600 gr ve 53 cm olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi OĞLAN

Çok şükür 07.10.2011 Cuma günü saat 18.50'de bebeğimiz 3330 gr olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

3.salkım......................şubat hamişi
KIZ
Çok şükür 11.10.2011 Salı günü bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

4.hazan_11.................şubat hamişi
Antalya KIZ
Çok şükür 19.10.2011 Çarşamba günü saat 09.35'de Beray bebeğimiz 2300 gr ve 46 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

5.aussie-angel............şubat hamişi
KIZ
Çok şükür 25.10.2011 Salı günü Güleda bebeğimiz 3500 gr olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

6.burju........................mart hamişi
KIZ
Çok şükür 18.11.2011 Cuma günü bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

7.çölmeleği................mart hamişi Mardin/Midyat 19 yaş 39 haftalık hamiş KIZ

8.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 38 haftalık hamiş KIZ

9.sen-lin12121212.....mart hamişi 37 haftalık hamiş OĞLAN

10.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 36 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

11.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 36 haftalık hamiş OĞLAN

12.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 34 haftalık hamiş OĞLAN

13.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 33 haftalık hamiş KIZ

14.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 33 haftalık hamiş OĞLAN

15.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 31 haftalık hamiş OĞLAN

16.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 30 haftalık hamiş OĞLAN

17.bembeyaz.............mayıs hamişi
son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 28 haftalık hamiş OĞLAN

18.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 28 haftalık hamiş OĞLAN

19.incetopuk..............................mayıs hamişi
son adet 30 mayıs 26 haftalık hamiş

20.beyonceee............................haziran hamişi
25 haftalık hamiş

21.alanur2012............................haziran hamişi son adet 5 haziran 25 haftalık hamiş

22.gülparem..............................haziran hamişi son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 25 haftalık hamiş OĞLAN

23.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 24 haftalık hamiş KIZ

24.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 23 haftalık hamiş OĞLAN

25.sumsuk.........................haziran hamişi
son adet 17 haziran Konya 28 yaş 23 haftalık hamiş KIZ

26.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 23 haftalık hamiş OĞLAN ???

27.nihaan.....................temmuz hamişi
son adet 2 temmuz İstanbul 26 yaş Muhasebeci 21 haftalık hamiş

28.melodi_cn
...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 21 haftalık hamiş OĞLAN

29.gülandan......................temmuz hamişi
son adet 3 temmuz Uşak Ev hanımı 21 haftalık hamiş OĞLAN

30.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 20 haftalık hamiş

31.best_dream....................temmuz hamişi
son adet 14 temmuz 19 haftalık hamiş
OĞLAN

32.tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz 18 haftalık hamiş KIZ

33.geweze..................temmuz hamişi son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 17 haftalık hamiş KIZ

34.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 15 haftalık hamiş KIZ

35.ecce....................ağustos hamişi
son adet 15 ağustos 15 haftalık hamiş

36.sevde7..................ağustos hamişi
son adet 24 ağustos 14 haftalık hamiş OĞLAN

37.darkangel80..................ağustos hamişi
son adet 31 ağustos
13 haftalık hamiş

38.emral
.................eylül hamişi son adet 15 eylül 28 yaş 10 haftalık hamiş

39.
yaseminnnnnnn................ekim hamişi son adet 19 ekim Kütahya 22 yaş Ev hanımı 5 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)

40.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz:)

gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-CanAy......................??? 24 ekim

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-massal.......................??? 30 ekim
-dilber yavuz.................??? 5 kasım Tekirdağ (lovely'nin ablası:))
-defne defne.................??? 10 kasım 27 yaş Satış danışmanı
-lovely......................??? 19 kasım Samsun (dilber'in kardeşi:))
sılam_nisa....................??? 20 kasım Türkçe öğrt.
-beklenenbebiş................??? 21 kasım 20 yaş

-mini garaböcük..............? Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş
-bebekyüzlüm...............2 aralık Ankara Ev hanımı
-sedenim...................8 aralık
-şimall..........................? Konya
-hale77...................9 aralık
-haziran13...................? İstanbul 35 yaş Mühendis
-unıca...................14 aralık
-fatma 2..................18 aralık
-burçemm...................? Tekirdağ
-essenn..........................21 aralık
-kardelen.........................30 kasım
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-mumined....................? Konya-Akşehir
-tuha..................? 39 yaş

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................? 25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............?Ankara 28 yaş Memur
-sinemtugra......................?
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos..........................? Yozgat
-ada_16......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

tunacım yenı arkadas ekledım kardelen bılgın olsun ....

slm kızlar 2 aydır tedaviye başladım klomen kullanıyorummmm ama yine benim bebede tık yokk yeni adet tarihim 15 aralık sizleri seviyorum öpüyorum

günaydın arkadaşlar henüz kimse yok ben calıştığım için erkenden burdayım. arkadaşlar dün akşam kendimde şunu farkettim tam bacağımla vajina arsında kasığımdabi şişlik farkettim dokununca ağrıyor sanırım bende bi sorun var okuduğum kadarıyla iltihaptanda olabilirmiş kist de olabilirmiş kötü birşeyde olbilirmiş adetim ondan gelmedi demekki bügün 6 gün oldu zaten hiç hamile olduğumu düşünmedim nedense peki hamileliktede öyle kistler oluşurmu dokununca elimin altından kaydığını farkediyorum canım sıkıldı biraz bu konuda fikri olan varmı tşk ederimherkese :(

sağol lalezarım amiinnn inş hepimiz için canım. yaa valla benm de aklım sizde kalacak yine de kalacağım odalar için sorucam bir de bakalım. merak etme listemizi gelince düzenlerim yapabilirsem tabi:)

canım Allah eşine şifalar versin çok geçmş olsun. Allah yardımcınız olsun.

ay canım evet inş Allah kısmet ederse ben de doğum sonrası eve döndüğümüzü hayal ediyorum ve tunanın tepkilerini çok merak ediyorum:) yakında sizlerden de hamiş haberi almak nasip olur inş:)

Yasemıncım cok sevındım bıtanem rabbım melegını yollamıs ne kadar sevındım bılemessın bakk olmuyor dıyordun dert edıyordun gelmıs ısteee cnm cok dıkkat et kendıne hıc aklına kotu bısı getırme o sana tutundu annesı :))hayırlı ugurlu olsun cnm
desdecım senınde hayırlı olsun cnm allahım kucagına almayı nasıp etsın....
Lale abla cok gecmıs olsun allahım tez vakıtte saglık sıhat versın ınsallh :)

Sağolun kızlar ama biz ameliyat olamadık henüz :(
Üniversite hastanesi açıldı burda oraya gittik, yani eşim ilk ordaki dr la başladı bu işe, endoskopi çekti çekecekti işte, sabah gittik erkenden, gider gitmez oda faciası yaşadık, özel odalarda sadece refakatçi için yatak varmış diğer odalarda sandalye sadece, ayaktasın yani, eşim de kızdı özel oda vermezseniz gidiyorum ben olmucam ameliyat falan dedi, eşim hamile oturamaz öyle dedi, neyse sonra bir oda ayarladılar öyle deyince, sonra tahlilleri için kan almaya geldi öğrenci kızlardan biri iki saat kalan alamadı,iğneleri yerlere düşürdü yenisini gitti almaya falan, delik deşik etti kollarını, sonra damar yolu açmak için başkası geldi, o daha da berbat her tarfını deldiler, kollardan alamadı sonra elinin üstünde uğraştı, el üstü çok acır bilirsiniz, sonra eşimin çok canı yandığı için midem bulanmya başladı dedi fenalaşmaya başladı, kız ordan erkek hemşire öğrenciyi çağırdı, eşimini tutup pencere kenarındaki yatağa götürdü camı açtı, önüne çöktü ikiside hala uğraşıyorlar, ben bakıyorum karşıdan eşim yere doğru düşüyor, tutun düşüyor diyorum hala uğraşıyorlar, ben biraz gerideydim kan alıyorlar diye, koştum hemen eşimi tuttum yere düşmesine izin vermedim, gövdemle yüklendim yatağa ittirdim, tamamen bayıldı, rengi bembeyaz oldu, gözleri açıktı ve ters döndü, Allahım öyle korktum ki, yanaklarına tokat attım hafif hafif AŞKIM UYAN UYAN AÇ GÖZLERİNİ DİYE bağırmaya başladım, salaklar panik oldular, yatağın ayaklarını kaldırmaları gerekirken başını kaldırdılar, ben uyardım napıyorsunuz diye, ama bende heyecandan ölücem kalbim bütün vücudumu kapladı sanki her tarafım atıyor, oradaki diğer boş yatağa kendimi zor attım, bakıyorlar öyla af edersiniz mal gibi, az sonra biraz kendine gelince başka hemşire, yani gerçek hemşire geldi yatağı düzeltirdi, ayaklarını kaldırttı, sonra işte damarını bulup serum taktılar, 1 saatte anca kendine gelebildi, sonra eşim çok kızdı ve ikinci kez kalk gidelim burdan falan dedi, dur dedim acele etme, sonra endoskopi için gelip aldılar, 2 saat sonra o işlem de bitti, endoskopide midede sorunlar çıkınca, şimdi ameliyat yapmıcam 3 hafta beklicez demiş hoca, parça almış biopsi için, sonucuna göre karar verecekmiş, bende sinirlendim artık, 1 aydır bizi oyalıyorlar, bir ay önce acil İzmir'e sevk etti gittik, orasıda ayrı bir faciaydı zaten, sonra eşim kendine gelince artık, öğretmenlerinden bi tanesi geldi araba kullanmayın dediler çünkü anestezi verdikleri için endoskopide, eve geldiğimizde saat 15,30 falandı, burda özel bir hastane varda bende bebeğim için oraya gidiyorum, dedim birda oraya gidelim, gittik , ordaki dr biopsi sonucunu beklemeye gerek yok hocam dedi, mide için ilaç yazmıştı bunları kullanmaya başla dedi, sadece kanda Billurubin değeri normalin biraz üstündeymiş, safra kesesi ameliyatından sonra sarılık olabiliyormuş bu değer yüksek oldu ğunda, bundan korkmuştur da yapmamıştır dedi, ama eşimin 1 ayda karaciğerinde büyüme ve taşında da 4mm lik büyüme oldu, bende dedim 3 hafta daha geçecek bu sefer karaciğer tehlikeye girecek, özeldeki dr p.tesi gelin hocam dedi Billurubin değerinize bakarız düşüş olursa hemen o gün alırız dedi, ben bütün gece ağladım eşimin o bayılmış hali hiç gözümün önünden gitmedi, gözümü kapıyorum gözlerinin ters dönmüş hali o bembeyaz rengi Allahım berbattı, sürekli ağladım bütün gece eşime sarılıp sarılıp, bugün okula gitti bende işimdeyim, öğretmenlerinden birinin tanıdığı bir genel cerrah varmış, ona gitmişler bugün, o da tahlil istemiş, öğleden sonrada onu gösterecekmiş, Bide benim burdaki izin faciam vardı bir gün öncesinde zaten gergindim, dr ameliyata girdiği için refakatçi kağıdına imza attıramamaştım dün sadece dr.un kaşesini vurdu sekreteri, onuda şimdi kabul etmedi benim işyeri şimdi tekrar 30 km daha yol gidip-gelerek evrağı imzalatıcam...
Allahım ne oluyor bize nazarlara mı geldik yarabbim :S Allahım herşey yoluna girsin bir an önce kimseyi darda bırakmasın yarabbim, cumaların yüzü suyu hürmetine bizi feraha çıkart yarabbim AMİNNNNNNN ...

Son düzenleme:
Geri