Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

slmlar bayanlar :) naz ars cnm sıkma cannı rabbım tez zamnda sevındırsın ıns vardır ıllakı tedavısı bak benımde cıkolota kıstım vardı amelıyatlık 5.5 cm cok sukur gerek kalmadan hamıle kaldım ıns sende kalırsın tatlım

asiii üzülme canım bak iyi olmuş başka doktora gittiğin allahh hepimizin yardımcısı olsun bebek beklemek çok zormuşş hemde çok

Canım gevezemm aminn canım çok sağoll evet üzüldüm başta ama sonunda mutlu oldum çarşamba hormon testi yaptırcam bakalım birde bugün adet söktürücü ilaç kullandım bakalım artık hayırlsıı seninde dediğin gibi Allah hepimizin yardımcısı olsun canım:kiss:

asicim pko yu takma kafana bende de vardı ama hiç zorlanmadan 2 ayda hamile kaldım tek yaptığım şey 2 kutu klomen kullanmaktı sonrası geldi çok şükür sıkıntı yapma olacak inşallah...

ayyy canım yaaa siz zaten bana en büyük umutsunuz :kiss: o ilk gittiğim dktorun demesiyle yıkıldım ben ama çok şükür onun dediği gibi değilmiş mutlu olsum inşallah hakkında hayırlısı olur canım çok sağol:kiss:

asicim pko yu takma kafana bende de vardı ama hiç zorlanmadan 2 ayda hamile kaldım tek yaptığım şey 2 kutu klomen kullanmaktı sonrası geldi çok şükür sıkıntı yapma olacak inşallah...

klomen nasıl kullanılıyor mutlaka doktor kontrolünde mi olmalı biraz bilgi verirmisiniz bana??
umarım olur bir an önce Asi'nin de benim de... tüm bebek isteyenlerin tabi....
Rabbim kimseyi bu duygudan mahrum bırakmasın...

slmlar bayanlar :) naz ars cnm sıkma cannı rabbım tez zamnda sevındırsın ıns vardır ıllakı tedavısı bak benımde cıkolota kıstım vardı amelıyatlık 5.5 cm cok sukur gerek kalmadan hamıle kaldım ıns sende kalırsın tatlım

umarım melodicim.... inşallah bende zorlanmadan bebeğime kavuşurum... senin ne kadar kaldı doğuma?? allah bir avazda kurtarsın seni de bebeğine kavuştursun =))

naz h.g aramıza canım.anlaşılan beraber bebek bekliycez bu liste 10 daydı eşimle konuşurduk ilk 10 girerim inşallah derken hala beklemedeyim her hamiş umut oldu öle böle derken hamişlerimiz doğum yaptı:nazar:ben ve bazı arkadaşlarım hala listeye girmek umuduyla bekliyoruz.her ay adet beklemek ve kendinde belirti bulup adet olmak çok zor.ama hayırlısı deyip geçiyoruz.rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın ben inanıyorum bigün hepimizin yüzü gülcek canım üzülme:bebeğim:

geveze; çok haklısın umut ve inanç yok olmadıkça hepimiz birer birer bebeklerimizi kucağımıza alıcaz ben inanıyorum. hak verirsin tabi sende yaşamışsın bu ay olucak diye umutla bekleyip sonra regl görmek insanı yıkıyo, hele bi de benim gibi polikistik overli olup çok geç gelince regl o gelmediğinde kesin tuttu bu ay hamileyim diye umutlanıp kanda 0.0 görmek.... sonra söktürücüye başlamak... sora yine aynı şeyler... Allah hepimize bir an önce nasip etsin yavrularımızı....

• şimdide geldik aralık ayına rabbim bebek isteyen kardeşlerime hayırlı sağlıklı evlatlar versin hamilelere hayırlı sağlıklı hamilelikler ve doğum yaklaşanlara hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin inş.
    D
    oğum yapan arkadaşlarımız
    1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN Çok şükür 23.08.2011 saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3.600 gr ve 53 cm olarak doğmuştur.Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz
    2.ayşegüüll..................ocak hamişi ayşemizde 7 ekim 18:50 de oğluşunu doğurdu rabbim hayırlı etsin analı bablı büyütsün.Gözümüz aydın
    3.salkım......................şubat hamişi salkım arkadaşımızda 11 ekim saat 11 gibi sezeryan doğumla kızını kucağına aldı rabbim evladını hayırlı etsin analı bablı büyütsünler.
    4.aussie-angel............şubat hamişi arkadaşımız 25.10.2011 tarihinde doğum yaptı kızımız dünyaya geldi rabbim hayırlı etsin analı babalı büyüsün inş.
    5.hazan_11.................şubat hamişi arkadaşımızda doğum yaptı bir kızımız daha ünyaya geldi rabbim hayırlı etsin analı babalı büyüsün inş
    .
    6.burju........................mart hamişi arkadaşımızda doğum yaptı bir kızımız daha oldu allah analı babalı büyütsün bahtını açık etsin
    7.çölmeleği 11.21.2011 pazartesi sezeryanla doğum yaptı bir kızımız oldu.
    8.sarı gelin 30.11.2011 çarşamba normal doğum yaptı bir kızımız oldu
    9.sen-lin12121212 arkadaşımz 05.12.2011 sezeryanla doğum yaptı bir oğlumuz oldu
    11.mavişimbebekistiyor arkadaşımız 12.12.2011 pazartesi günü sezeryanla doğum yaptı bir oğlumuz oldu
    12.Tuna arkadaşımız 13.12.2011 salı günü sezeryanla doğum yaptı bir kızımız oldu.

HAMİŞLERİMİZ

1.mavikedi...............nisan hamişi son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce öğrt. 39 haftalık hamiş OĞLAN
    2.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 38 haftalık hamiş KIZ
    3.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 38 haftalık hamiş oğlan
    4.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 36 haftalık hamiş OĞLAN
    5.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 35 haftalık hamiş OĞLAN
    6.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 33 haftalık hamiş OĞLAN
    7.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 33 haftalık hamiş OĞLAN
    8.incetopuk..............................mayıs hamişi son adet 30 mayıs 31 haftalık hamiş
    9.beyonceee............................haziran hamişi 31 haftalık hamiş
    10.gülparem..............................haziran hamişi son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 29 haftalık hamiş oğlan
    11.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 29 haftalık hamiş kız
    12.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 23 yaş 29 haftalık hamiş oğlan
    13.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran Konya 28 yaş 28 haftalık hamiş kız
    14.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 28 haftalık hamiş oğlan
    15.melodi_cn...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 26 haftalık hamiş oğlan
    16.Gülendan .......temmuz hamişi son adet 3temmuz uşak ev hanımı 26 haftalık hamiş oğlan?
    17.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 25 haftalık hamiş
    18.best_dream....................temmuz hamişi son adet 14 temmuz 24 haftalık hamiş oğlan
    19.tektanemmm....................temmuz hamişi son adet 25 temmuz 23 haftalık hamiş kız
    20.geweze..................temmuz hamişi son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 22 haftalık hamiş kız
    21.baharrrımmm................ağustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 21 haftalık hamiş
    22.ecce.........ağustos hamişi son adet 15 ağustos 20 haftalık hamiş
    23.sevde7........ağustos hamişi son adet 24 ağustos 18 haftalık hamiş kız??
    24.darkangel80....ağustos hamişison adet 31 ağustos 16 haftalık hamiş kız
    25.emral................ekim hamişi son adet tarihi 16 eylül 14 haftalık hamiş
    26.yaseminnnn............ekim hamişi son adet tarihi 19 ekim 9 haftalık hamiş
    27.beklenenbebiş............ekim hamişi son adet 21 ekim 9 haftalık hamiş

28.desde....................ekim hamişi son adet tarihi 24 ekim 9 haftalık hamiş
    29.elif ecrin..................ekim hamişi son adet tarihi 31 ekim 8 haftalık hamiş
    30.bebekyüzlüm..................kasım hamişi 7 haftalık hamiş
    31.aylinibrahim............kasım hamişi
    6 haftalık hamiş
    32.haziran 13............aralık hamişi 5 haftalık hamiş

33. merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
    -essenn...............21 aralk
    -naz-ars.............23 aralık
    -defne defne..................31 aralık
    -ciel...........23 ocak

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler-
    -mini garaböcük..............?
    -lovely.........?
    -iclal.........?
    -şimal............?
    -hale77................?
    -dilber yavuz................?
    -sedenim..........?
    -funda34..............?
    -sılam nisa....................?
    -dilber yavuz...............?

-çitoş..............? yozgat
    -geveze..................?
    -ayşegül.......................?
    -hayal.............................?
    -sea34........................? İstanbul
    -koza..........................? Antalya 33 yaş
    -aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
    -pirenses..................?
    -yesi.........................??? 16 ağustos 25 yaş
    -sinemtugra......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
    Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden çıkarılacaktır.
    Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
    kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 86 kişi olduk, herkesi bekleriz

Son düzenleme:
Geri