Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

merhaba cnlarım nasılsınız cınar paşa ıle geldık :)
halecım cnm cok sevındım kan testınde inş ııı sonuclar verır hayırlısı ıle bebegınıde kucagına alırsın tatlım.....
evettt teyzelerı artık 8. aya gırıyoruz pasayla artık herseyde zorlanıyorum yurumede bıle bugun resmen aglayacaktım yureyemedım belımın ve ayaklarım mahvettı benı dun oglumla bulustuk 1530 gr ve 40 cm olmus pasam benım allahım herkese saglıklı sıhatlı evlatlar nasıp etsın ıns....

esin yazdıkların çok güzel canım çok duygulandım hatta gözyaşlarıma engel olamadım,sağsalim bebeğine kavuşursun kolaylıkla inşallah canım...
defne canım benim güzel duyguların için çok ama çok teşekkür ederim sen çok iyi bi insansın va ben seni çok seviyorum sana karşı bi sempatim var baştan beri inşallah hamileyimdir ve sende tez vakitte bize müjde verirsin inşallah canımm...
çınarın annesi:)melodi saol canım teşekkür ederim,az kalmış doğumuna bu günler zor sanırım allah yardımcın olsun canım...gamze sena yı öptümmm çok tatlı yaa maşallah:)

Hamile ve hamilelk geçirmiş arkadaşlarım bana yardımcı olun ne olur. Ben adet düzenimi bilmiyorum çoğu zaman gecikiyor. En son 18 ocakta oldum.İki gündür adet olacakmışım gibi bel ağrısı ve kasık ağrısı çekiyorum. Bu belirti olabilir mi? Çok mu erken annem çocuk yerini ararken öyle ağrı olabilir dedi. Sizler tecrübelisiniz bu ay çok umutlanıyorum nedense. Sizce ayın kaçına kadar bekleyim test yapmak için?

Merhaba dert ortaklarım :) , arkadaşlarım...biraz uzun yazabilirm ama ne olur beni anlayın şuanda duygularım karışık ve çok ağlamaklı bir durumdayım. buraya üye olduğumdan beri öğrendiğim bir çok şey var ama asıl aklımda kalan umut, heycan, bekleyiş ve hiç usanmadan her ay umutla minik mucizemizin gelmesi için çalışmaktı. meleğime kavuşmak için bende çok çaba harcadım. umutsuzluklarım ve kötü anılarım oldu. tabiki beni umutsuzluğa sürükleyen bir çok olay yaşadım. ama yılmadım tükenmedim Allahımda bunu gördü ve bana minik mucizemi tam 9 ay önce gönderdi. ona kavuşsam bile ona ulaşamayacağımı düşünüyordum meğer hiç bişey düşündüğüm gibi değilmiş. öyle hızlı akıyorduki zaman meleğime kavuştuktan sonra 12. haftası 20. haftası 30. haftası derken her haftasında farklı olaylarla karşı karşıya gelmek farklılıklarını hisetmekte pahabiçilemezdi. şimdi benim minik oğlum 40 haftalık kocaman bir abi oldu ve benim ona kavuşmama çok az kaldı. ARKADAŞLARIM hepimiz bizim için yazılan kaderi yaşıyoruz kimimiz mutlu kimimiz üzgün sonuçta öyle de olsa böylede olsa yaşıyoruz... kimimiz doğumlarını yaptı bebeklerine kavuştu kimimiz kavuşmak için gün sayıyor kimimiz ise hala kavuşmak için bekliyor. Allaha yalvarıyor. şimdi öyle içimden diyorumki Allahım bu duyguyu yaşamayan yaşamak isteyen herkese bir an önce taddırsın ve bir an önce meleklerine kavşmalarını sağlasın (AMİN) bugün günlerden 5 şubat ben meleğimi yarın kucağıma alacağım. Allahın izni ile. Zamanımız dolduğu için suni sancı ile meleğim dünyaya gözlerini açacak Allahım bir aksilik vermez inş. sizlerden bana bol bol dua etmenizi istiyorum. öyle korkuyorum öyle heycanlanıyorum ki aklım başşka hiç bişey düşünemez oldu. uzun uzun dalıyorum ne olucak ne bitecek bilmediğim için kuşkulu davranıyorum. aynı zamanda oğluma kavuşacağım içinde çok mutluyum. o daha dünyaya gelmeden onu bedenimde taşımaya başladığım andan itibaren çok sevmeye başladım. bir an önce gelsede görsem diye dua ediyordum işte geldi zaman ve ben oğluma 1 gün sonra kavuşacağım Allahın izni ile.
bu zor yolculuğun ardından oğlumu yanıma yatırdıklarında gözlerine bakacağım an, kokusunu içime çektiğim zaman, dünyanın en tatlı, en sevimli, en yakışıklı prensimi kucağıma alacağım zamanı sabırsızlıkla bekliyorum. ve o anı hiç bir ana değişmeyeceğimi düşünüyorum. başını sağa sola çevirip o minik ağzıyla meme aramasını heycanla bekliyorum. minnacık ellerini okşayıp, parmaklarıyla ellerimi hiç bırakmak istemiyormuş gibi sıkı sıkı tutacağı anı bekliyorum.minik oğlum sen bana Allahın gönderdiği müthiş bir hediyesin ve seni hiç bir şeye değişmeyeceğimi ve hayatım pahasına koruyacağıma yemin ediyorum. sen benimsin benim mucizemsin Allahın bana lutfettiği bir hediyesin. öyle gelki bana içim ısınsın. öyle gelki evimize güneş doğsun öyle gelki bize babanla aşkımızı tekrar tekrar hatırlayalımmm. sen bizim parçamız bizim yavrumuzsun annem. Allahım acını yaşatmasın. seni ben, baban ve tüm sevdiğimiz insanlar sabırsızlıkla bekliyoruzzz. aramıza katılmana çok az kaldı meleğim. geleceğin ana kadar kesen de rahat uyu ve büyü yarından itibaren benim kucağımda koynumda büyümeye devam edeceksin. seni çok seviyorum meleğim iyiki varsın Allahımıza ŞÜKÜRLER OLSUN BİNLERCE KEZ MİLYONLARCA KEZ Kİ SENİ BİZE BAĞIŞLADI. beni dinlediğiniz için teşekkür edrim dert ortaklarım iyiki varsınız iyiki tanımışım sizleride doğumdan sonra mutlaka haber veririrm kendinize çok ii bakın dualarınızı bekliyoruzzz. BÜYÜK GÜN 06.02.2012 :) :) BŞR YOLCULUĞUN SONU, YENİ BİR HAYATIN BAŞLANGICI. yarın inş sağlıkla gelir oğlum ve ben onun kulağına HOŞGELDİN BATIN URAS hoşgeldin annem hoşgeldin meleğim aramıza diye fısıldayabileyimmm...... Allaha emanet olun kızlar. HAKKINIZI HELAL EDİN HOŞÇAKALINNNNNNN
Esincim duygulandırdın beni okurken gözlerim doldu tüylerim diken diken oldu şu anda hastanedesin tahminen ya kucağına aldın meleğini ya da almak üzeresin. Allah sizi birbirinizden hiç ayırmasın 3 kişilik dünyanız git gide sağlıkla huzurla büyüsün 4 olsun 5 olsun hatta =)) benim gibi bu duyguları yaşamak isteyen herkese de Rabbim nasip etsin. Herşey oğluşunla daha güzel olcak inan.. (Eğer daha doğuma girmediysen Allah yardımcın olsun arkadaşım bir avazda kurtul inşallah)

merhaba cnlarım nasılsınız cınar paşa ıle geldık :)
halecım cnm cok sevındım kan testınde inş ııı sonuclar verır hayırlısı ıle bebegınıde kucagına alırsın tatlım.....
evettt teyzelerı artık 8. aya gırıyoruz pasayla artık herseyde zorlanıyorum yurumede bıle bugun resmen aglayacaktım yureyemedım belımın ve ayaklarım mahvettı benı dun oglumla bulustuk 1530 gr ve 40 cm olmus pasam benım allahım herkese saglıklı sıhatlı evlatlar nasıp etsın ıns....
oh oh maşallah siz de büyüdünüz balım:) ay kıyamam ya son aylar zor oluyor haklısın ben de çok bel ağrısı çekmştim ama az kaldı canım sabrın sonu selamettir:)

Hamile ve hamilelk geçirmiş arkadaşlarım bana yardımcı olun ne olur. Ben adet düzenimi bilmiyorum çoğu zaman gecikiyor. En son 18 ocakta oldum.İki gündür adet olacakmışım gibi bel ağrısı ve kasık ağrısı çekiyorum. Bu belirti olabilir mi? Çok mu erken annem çocuk yerini ararken öyle ağrı olabilir dedi. Sizler tecrübelisiniz bu ay çok umutlanıyorum nedense. Sizce ayın kaçına kadar bekleyim test yapmak için?

adetine daha var canım ya. bel ağrısı kasık ağrısı hamişlik belirtisi olabilir benim de adet olucam gibi ağrılarım olmuştu ama kişiye göre çok değişiyor. hele bir ayın 18i gelsin gecikirsen kan testi yaptırırsın inş güzel haberler alırsın allah gönlüne göre versn.

canım benim daha varmış adetine. Belirtilere pek takılma sen bazen çok fazla belirti hissediyor insan piskolojik olarak. Bazen de belirti filan olmaksızın bi bakıyorsun hamilesin. Sen en iyisi tahmini adet tarihini bekle gecikince de testini yap. Mümkün olduğunca düşünmemeye çalış Rabbim hayırlısını nasip edecektir en kısa zamanda inşallahhh. Umarım günü geldiğinde güzel haberini alırsın. Dualarımız tüm sabırla bekleyenlerle. Damdan düşenin halinden damdan düşen anlarmiş, bende çooook bekledim herşey olacagına varıyor , zamanı gelince oluyor. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin

Geri