Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam canim evet baya zaman oldu neredeyse 6 Ay
yaa ev tasidik bahceyle ugrasiyorum simdi ve isten eve evden ise
seninde az kaldi desene :) masallah tombisimiz olacak insallah allah saglikli kucagina kavustursun

cok cok öpüyorum
dilerimki isteyen herkeze nasip etsin allah :)
gecenlerde Kizim SILANIN eski kiyafetlerini sectim ve bebek kiyafetleri görünce icgecirdim :)

slm herkese,
minim burdasın galiba, naber uzun zamandır yoktun :)
Yesicim çok sevindim, hemde ikiz olmasına bayıldım, bende çok beklemiştim ikiz :)
Gülparem ve sumsukcum güle güle büyütün bebeklerinizi, sağlıklı uzun ömürler diliyorum :)

merhaba arkadaşlarr dün kesemizi görmeye gittik birde ne görelim ikiz..Allahıma binlerce kez şükürler olsunnn...

Merhaba Yesi, tebrik ederim çok güzel bir haber, iki müjde birden :) Allahım hayırlısıyla sağlıkla tamamına erdirsin inşallah.. sana, eşine ve bebişlerine uzun, sağlıklı ve mutlu ömürlerdilerim.. sevgiler..

Mrb herkese HAYIRLI CUMALAR. Benim adım Sena Özkan. Bugün doktor kontrolüm vardı tam 94 günlük abla oldum:) benden büyük abla ve abilerimin tatlı kardeşi ve doğacak minik kardeşlerimin de ablasıyım tabi:) boyum 64 cm-kilom 7 kilo olmuş yaaa:) başım da 40 cm olmuş:) yaşasııınn var mı büyümek gibisi:))) darısı diğer kardeşlerimin başına... Hepinizi annemle kocamaann öpüyoruz...

canım silikon meme uçları var bebeğin büyüyene kadar onunla emzirmeni tavsiye ederim bizim gelin öyle emzirdi zaten çenesi kuvvetlenince kendi rahat tutucak bu arada hayırlı olsun allahım analı bablı büyütsün
merhaba kızlar bende 14.03.2012 çarşamba günü doğum yaptım ama kzım biraz küçük 2650 gr 47 cm bide sütüm tam inmedi çocukta göğüs ucum küçük olduğu için tam kavrayamıyo ne yapabilirm =((

sumsuk hayırlı olsun evladın gözünüz aydın,hayırlı evlat olsun inşallah,en kısa zamanda emzirme sorununuzuda halledersiniz inşallah...
yesi ne güzel yaaa maşallah ikizlerine kucağına almak nasip olsun inşallah...
senaaaaa canımmm sen büyüdün abla oldunda bizemi yazıyosun ama ben seni yerimmm:):) sen çok büyümüşsün kilo almışsın maşallah sana güzel kızım:)bende seni ve anneni öptüm tamammı...

meraba arkadaşlar sizi meraklandırdıysam kusura bakmayın vakit bulup giremedim bi türlü benim oğlum hamzatalhayıda 13 martta saat 15 34 de sezeryanla kucağıma aldım ama sütüm olmadığı için aç kalıyo biraz oğlum sezeryan olan arkadaşlar sizin kaç günde gelmişti sütünüz lütfen yardımcı olun daha gelir dmi sütüm ne yapmam lazım
canım gözünüzaydın allah bebeğini analı babalı büyütsün. kilosu ve boyu ne kadar ekliyim hemen. benm sütüm doğumdan sonra yavaş yavaş gelmşti. tedirgn olma senin de emdikçe gelecek annesi süt yapıcı gıdalar tüket komposto bulgur pilavı gibi. sonra sen de emzirmenin tadına varıcan inş.

merhaba arkadaşlarr dün kesemizi görmeye gittik birde ne görelim ikiz..Allahıma binlerce kez şükürler olsunnn...
ay ne mutlu sana:) benm kardeşlerim de ikiz. ikizleri hep sevmişimdir ne kadar zor olsa da çok şirin oluyorlar:) allah kucağına almayı nasip etsin canım tekrar gözünüzaydın:)

merhaba kızlar bende 14.03.2012 çarşamba günü doğum yaptım ama kzım biraz küçük 2650 gr 47 cm bide sütüm tam inmedi çocukta göğüs ucum küçük olduğu için tam kavrayamıyo ne yapabilirm =((
canım senin de gözünüzaydın allah bebeğini analı babalı büyütsün. ekliyorum hemen. kızının adını ve doğum saatini de bir ara söylersen ekliyim. sütün inş zamanla artarak gelecek slikon göğüs uçlarından alabilirsn kolaylık olur.

SELAM,
Tuna Hemsom benide sardi bebek hevesi bekletiyor bi bebis bizi ama hairlisi olsun eger olmayacaksada hayirlisi buymus
zaten var bi cadi evde ama bidenededaha olsa diyordum....
beni de ekle su listeye 1 sene olmus ben Üye olali ya inanmiyorum nekadar cabuk gecti zaman beklenen Adet gün 18.03.2012 TSK ederim
oo hemşom özledik yaa nerelerdesn. hadi bakalım allah gönlüne göre versn inş kızına bir kardeş gelir yakında:) ok ekliyorum.

merhaba bende yeni katıldım aranıza... umarım hepimiz en kısa zamanda meleklerimize kavuşuruz...
5-6 nisan benim beklenmeyen adet tarihim benide listenize eklerseniz sevinirim umarım hepimizin kucakları en kısa zamanda dolar aminnnn....
mrb canım hg aramıza. aminnn inş sen de yakında kavuşursun bebeğine. hemen ekliyorum uğur getirsn sana listemiz.

Geri