Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

günaydın canım arkadaşlarım, cevaplarınız için saolun,bu 2012 senesi hepimizin yüzünü güldürsün inşallah. Bende dün ilk kontrolüme gittim kese göründü sadece. 5 haftalıkmış. İki hafta sonra tekrar gitcem canlanıp canlanmadığı görücez dedi. Keseyi gördüğüm için çok sevindim tabi halen korkular var içimde. İnşallah yüce rabbim sağ salim bebişimi kucağıma almayı nasip eder..Burada sizlerin yazılarını okuyunca rahatlıyorum.hepiniz o kadar içtensiniz ki. allahım evlatlarımızı bağıslasın, isteyenlere de hayırlısıyla nasip etsin inşallah. Allaha emanet olun.

slmlar canlarım nasaılsınız yaaa hakıkaten bombos bıraktık buraları ............ bebekten gercekten vakıt kalmıyormus ....ugras ugras ev koca ve bebek yetısömıyo bıle :) :) ne var ne yok bız ıyıyız cok sukur ve herseyımız super massalah......
yagmurcum cnm hayırlı olsun cok sevındım artısın cok duzenlı massalah rabbım kucagına almayı nadıp etsin....:)
bestcım bende ole dıyordum valla ama sıpalar buyuyor ıste....

evet gelelım bıze 3 aylık olduk teyzelerı en son goturdugumde 5800 59 cm olmustu gelısımı cok ii dedı kendı dokturumuza gıtcegız yarın bırgun bakalım ne alemde kılo boy 1 hafta oldu gercı ama....sureklı kucak ıstıyor ve benden baska kımsede durmuyor malesef:(((( zaten yamada kımse geldıgı yok ne babaannesı ne halaları o yuzden tekız ananemız de kayserıde ıns yanına gıderız.....
bu arda cınar atpık egzama oldu suratı mahvoldu cocumun gecen gun doktora goturdum ve ılac verıldı cok sukur suan cok ii ve duzeldı sizlerı sohbetı cok ozledım valla

sekerım buyutmussun oğlanı anam kızımda yokkı alım oglunu neyse bende bı kaynana olaraktan sıtenın kızlarına talıbım :))))))))))) hepınızı cok opuyor ve sevıyoruz...kendınıze cok ii bakın...
oh oh maşallah çınarıma kocaman oldu allah sağlık versin. kıyamam inş kısa zamanda düzelir çook geçmş olsun. ee tek başına annelik zor gerçekten canım allah hepimizin yardımcısı olsun.

günaydın canım arkadaşlarım, cevaplarınız için saolun,bu 2012 senesi hepimizin yüzünü güldürsün inşallah. Bende dün ilk kontrolüme gittim kese göründü sadece. 5 haftalıkmış. İki hafta sonra tekrar gitcem canlanıp canlanmadığı görücez dedi. Keseyi gördüğüm için çok sevindim tabi halen korkular var içimde. İnşallah yüce rabbim sağ salim bebişimi kucağıma almayı nasip eder..Burada sizlerin yazılarını okuyunca rahatlıyorum.hepiniz o kadar içtensiniz ki. allahım evlatlarımızı bağıslasın, isteyenlere de hayırlısıyla nasip etsin inşallah. Allaha emanet olun.
maşallah yağmurum allah kalp atışlarını da duymayı nasip etsin. amiinn hiç korkma canım kendine dikkat et allah bebeğini kucağına almayı da nasip etsin inş.

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yağmur korkma bol bol dua et sen güçlü olursan meleğinde tüm gücüyle tutunur sana Allaha emanet haa bu arada benim gibi bekleyenlere dua et annelerin duası kabul olur :))

canım benim tabiki de ederim,anne olmak nasıl bir duygudur eminim çok güzeldir. Rabbim hepimize hayırlısıyla yaşatsın inşallah.Şimdi zaman geçmek bilmiyo keseyi gördüm ama bebişimi görmek ve kalp atışlarını duymak istiyorum,inşallah sağlıcakla bu da nasip olur. İnsan bekleyince ve çok isteyince inanamıyor.Mübarek üç aylarda ettiğimiz dualarımız kabul olur inşallah. allaha emanet ol canım.

Allah hiç olmadık anlarda bize öyle kapılar açar ki herşeyin bittiğini düşündüğümüz bir anda umut güneşi bir kez daha doğuverir.Unutmayın karanlığın en çok olduğu zaman güneşin doğmasının yaklaştığı zamandır. Her günümüzün bir öncekinden daha güzel ve hayırlı olması dileği ile HAYIRLI CUMALAR melekler.

- - - Updated - - -

Allah hiç olmadık anlarda bize öyle kapılar açar ki herşeyin bittiğini düşündüğümüz bir anda umut güneşi bir kez daha doğuverir.Unutmayın karanlığın en çok olduğu zaman güneşin doğmasının yaklaştığı zamandır. Her günümüzün bir öncekinden daha güzel ve hayırlı olması dileği ile HAYIRLI CUMALAR melekler.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

Geri