Etiketler:
  1. minam

minam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Yeniden hamileyimmm korkuyorum

Konu, 'Kadınlar' kısmında minam tarafından paylaşıldı.

Herkese merhaba. Özetle anlatayım. 3 tane düşüğüm oldu. 4. gebeliğimde uğraşlar neticesinden 1 kızım oldum o benim dünyam. şuan 3 yaşına varmak üzere. 2012 martta boş gebelik geçirdim kürtaj oldum. Şuan tekrar hamileyim daha çok yeni inşallah herşey yolunda gider çünkü ben çok yoruldumm

karakuzu ve TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin mina, seni kızartalım o zaman :D:D

Yeniden hamileyimmm korkuyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. korkuyorum

korkuyorum

-Korkuyorum- Korkuyorum artık yanlızlıktan Siyah ve karanlık odamdan. Elbiselerimin gece yarısı canlanmalarından ve Oyuncak askerlerimin canavarlaşmasından korkuyorum Korkuyorum artık insanlardan ve bakışlarından İçsel dünyamdaki hayallerimden korkuyorum Karanlıklar lordunun, şeytanın beni almasından korkuyorum Korkuyorum artık yanlızlıktan Geceleri tek başıma kalmaktan....
  2. Korkuyorum..

Korkuyorum..

Korkuyorum kayboldum birazda yorgunum Elimde eskiden kalma bir yara kanıyor Hüzüne alışmış göz kapaklarım seni arıyor Bırakma beni kalbim senin icin atıyor Hadi git bukadar yeter ama dur kapatıyım gözlerimi Deli ayrılık bu sancılı yannızlık bana koyar Bıraksanda beni dayanmaz yüregim Hatıralara baksamda seni arar gözlerim Bırakma beni öldürür bu yannızlık tüketir beni Nasıl ayrılıktır bunu...
  3. korkuyorum

korkuyorum

arkadaşlar lütfen yardım edin ben psikolojik olduğunu düşünüyorum ama yine de bi korku var 4 ay önce ilişkiye girdim ama içe bşalma olmadı içe girme de olmadı 4 aydır düzenli regl oluyorum aynı miktarda aynı sürede oluyor ya sizce sorunum nedir 2 haftadır falan mide bulantım çok fazla karnımda çok kötü bi ağrı var ne olabilir?

Sayfayı Paylaş