Yenidoğan için kauçuk emzik nasıl sizce?

G

Gulcenl

Forum Okuru
Yenidoğan için kauçuk emzik nasıl sizce?

Yenidoğan kauçuk emzik melek kadınlar kulübü yenidoğan için kauçuk mu silikon mu forum'da.​

Arkadaşlar bebeğine yenidoğan bebeğine emzik verenler var mı acaba? Yenidoğan bebeğin için emzik düşünüyorum acaba enzimlerin ölçüleri filan oluyor mu? Yenidoğan kauçuk emzik mi almalıyım yoksa silikon mu ne dersiniz? Kauçuk emzik kullanan anneler bilgi verir misiniz?

images (9).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Aslında ben emziği çok önermiyorum. Ama eğer alacak olursanız mecbur kalırsanız bebeğinizin damak yapısına uygun bir emzik almalısınız. Anne memesine en yakın olan bebeğiniz memeyi yabancı görmeyecek bir emzik almanızda fayda var. Kauçuk emzik için ise doğal malzemelerden üretilmiş emzikler olduğu için tercih edilebilir. Yenidoğan döneminde gerek duyacağınız dusunmuyorum aslında emzige. Emziği ihtiyaç duyacağınız dönem bebeğinizin diş çıkarmaya başladığı dönem olabilir bu dönemde kauçuk emzik tercih edebilirsiniz. Kauçuk emzik temizliği ise şu şekilde yapılır emziği kaynar su içerisinde steril edebilirsiniz kolayca.

Emzik kullanmak da veya kullanmamakta kararsız olan anneler mutlaka aşağıdaki yazımızı inceleyin. "Bebeğin emzik kullanması sakıncalı mıdır" yazımızı incelemenizde fayda var.

Geri