Yenidoğan kız bebek yelek modelleri ve videolu yapılışı

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yenidoğan kız bebek yelek modelleri ve videolu yapılışı
bebek yelek modelleri, bebek yelekleri, kız bebek yelek modelleri, bebek yeleği yapılışı ile sizlerleyiz.

Bebek hazırlığı için de bana göre olmazsa olmazların başın da bebek örgü modelleri geliyor. Özellikle sonbahar ve kış ayların da doğan bebeklerin büyük bir ihtiyacı olan bebek örgü modelleri arasından sizlere bu konumuz da yenidoğan bebek yelek modelleri ile birlikte açıklamalı bebek yeleği modelini paylaşıyoruz.

Kız bebekler için yelek modelleri, farklı örgü teknikleri ve modelleri ile bebekleri serin havalar da koruyacak ve onların kıyafetlerinin üzerin de şık ve şirin kombinler oluşturacaktır.

Özellikle bebeklerin uyku sonrası uyandıkları zaman mutlaka üzerlerine bir yelek giydirilmesi onları hastalıklardan korumak adına çok önemlidir.

Çocuk yeleği nasıl örülür konumuza da dilerseniz göz attığınız da farklı yelek modelinin yapılışı hakkın da bilgi edinebilirsiniz.

Elinden örgü işi gelen hanımların da büyük ilgisini çeken derya baykal örgü bebek yelek modelleri konumuz da farklı yelek modelleri sizleri bekliyor;)

Kız bebekler için yenidoğan bebek yeleklerini inceledikten sonra kimano modeli kız bebek yelek modelinin açıklamalı yapılışını videomuzdan izleyebilirsiniz. Bu arada video için kareli battaniyeme teşekkür ederiz.
33tyfs6tc0vgfevy2tf.JPG
95f0c56f701ece41a9105625131e68b1.JPG
6610556a785978553d64a8e352b0c55e.JPG
bandanalı-bebek-yelekleri.JPG
maxresdefault.JPG
orgu-modeller_1333623742121.JPG
pembe-renkli-şirin-örgü-yenidoğan-bebek-yelekleri.JPG
SAM_2826.JPG
turuncu-orage-orme-kiz-bebek-yelek.JPG
yeni-doğan-bebekler-için-örgü-yelek-modeli-yapılışı-anlatımlı.JPG


 
Geri
Üst