yenilenmek isteyenler buraya!!!!

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
yenilenmek isteyenler buraya!!!!
Sevgili melekler...
Sizde biliyorsunuz ki biz kadınlar için imaj herşeydir.Saçımızdan tutun ayakkabımıza kadar herşeyimiz kendimize yakışan olsun istiyoruz.

İşte size çok güzel bir bölüm;
Saçınızdan sıkıldınız mı? kesmek,boyamak yada şekil mi vermek istiyorsunuz ?saç şeklini,ten rengini tarif et hatta kısaca kendini tarif et sana uyan imajı yaratalım ve sana yakıştıralım.

Çevredekilerin ilgisi ve tepkisi her zaman önemlidir; hele bizim hakkımız daki daha doğrusu imajımız hakkındaki düşünceleri önemlidir.Özellikle eşimizin yada sevgilimizin ilgisini çekmek.Eşim yada sevgilim bana yeniden aşık olsun diyorsanız işte burda hep beraber buna çözüm buluyoruz.

Gelin sorunlarımıza ortak olalım paylaşalım.Mesela kırmızı bir elbise aldın bunu nasıl giyinsem?siyah ayakkabım mı yoksa kırmızı olanımı???.die düşünmeyiin sorun beraber yakıştıralım.

Hadi bakalım melekler buyrun bakalım takalım takıştıralım,giyelim güzelleşelim,imaj diyelim yakalım ortalığı.

güzellikle,giyimle bakımla ilgili tüm sorunlarınızı paylaşın paylaşalım.Anlatın anlaşalım..:second:

:nazar:

Cevap: yenilenmek isteyenler buraya!!!!

Ben yaşıma göre pek giyinmeyi sevmiyorum. Hala uçuk kaçık şeylerden hoşlanıyorum ::)) yırtık pantolonlar, soluk t-shırt ler spor giyim favorim... makyajımı genelde mat yaparım ama makyaj yapmadan asla sokağa çıkmayanlardanım. saçlarımıda birkaç yıldır sarışın gölgeli kullanıyorum... soluk benizliyim biraz gözlerim ela saçlarımı kestane yapsam yakışırmı acaba yada açık kumral hadi söyleyin bakem ::))

Canım benim gözlerim da açık kahverengi daha doğrusu bal rengi diyorlar:DSaçlarım hep sarıydı röfleli ama şimdi koyu kestane yaptım ve herkez bayıldı.Bence de sende dene ama sen açık kestane yap;)

evet yaa bu saç rengi başlı başına sorun gerçekten:) ben en çok şu zmanlarda hülya bozkaya diye bi türkücü var onun saç rengini çok seviyorum ama bana yakışır mı bilemiyorum:( çok güzel duruyo o renk:)

yok canım ya senin saç rengin güzel ten rengine de çok yakışıyor bence hiç değişme esmerigüzelsin sen:ehi:

Tşkler önerilerin için cnm... ilk fırsatta deniyeceğim.. resmimide koyarım hatta görürsünüz...::))

Geri