yensekte yenilsekte seninleyiz

pissicikkk

Yeni Üye
Üye
yensekte yenilsekte seninleyiz
saolun turkolar bize bu gururu yaşattığın için saol bu kadar eksikle avrupanın en iyi 4 takımı 4 ülkesi arasına soktun ya bu da yeter bize

Cevap: yensekte yenilsekte seninleyiz

türkiyem kaybetsede yenilsede herzaman iyi kötü gununuzde yanindayiz,biz gercek taraftariz,kalbimiz hep seninle türkiyemmm

evet canım çok haklısın bu da güzel. ama güzel oynamamıza rağmen kaybedince insan üzülüyor.. en iyi oyuncuarımız yokken bile süper oynadık. biz kazanmalıydık diyecek kadar hemde. bu futbolcuların herşey hakkıdır. tabi Fatih Terimin de hakkıdır. teşekkürler hepsine.

yensekte yenilsekte her zaman yanındayız Türkiyem bize bu gururu yaşattığınız icin çok teşekkürler :bayrak:

her zaman heryerde en büyük TÜRKİYE sizinle gurur duyuyoruz tüm türk ekibine teşekkürler

her zaman Türk olmaktan gurur duyduyorum ben bu renklere aşığım bu ülkeye aşığım yenilip yenmek hiç önemli değil önemli olan tüm dünya TÜRKLERİ tanıdı daha da tanıyacak.Herkes anlayacak ki TÜRK olmak bir ayrıcalıktır.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!.......

:a050:Türk olmaktan gurur duyuyorum ve herşeye rağmen çok iyi oynadık.SENİ SEVİYORUM TÜRKİYEM..:a050:

Geri