yerLeşme kanaması mı acaba?

LOLİPOP*

Üye
Üye
yerLeşme kanaması mı acaba?
kızLar adetime 10 gün var ama dün akşam Leke gibi kan geLdi...adet mi deği L mi anyamadım... yardım edin...

Olabilir canım cünkü benim oğlumda öyle oldu yerleşme kanaması adetime 5 gün varken test yaptım cıktı hakkında hayırlısı bi test al yap canım

adetime 4 gün kala pembe 2 damla leke geldii.bugün kan verecegim umarimm haMİLEyimdir....ilk 2 hamileligimdede olmustu.rabbim kucagimda görmemi nasip etsin............

Yerleşme kanamasını adet kanamasından ayıran en önemli faktör kanamanın yoğunluğudur. Adet kanaması yerleşme kanamasına göre daha uzun sürer ve akış miktarı da daha fazladır.Yerleşme kanaması ise daha çok lekelenme şeklindedir ve genellikle açık pembe / kahverengidir.Kimi zaman da kendini pembe renkli akıntı şeklinde gösterebilir. Eğer adet kanamanızın herhangi bir şekilde normalden farklı olduğunu hissediyorsanız,yoğunluğunda, süresinde bir değişiklik olduğunu düşünüyorsanız doktorunuza başvurmanız ve gebelik testi yaptırmanız gerekmektedir.

Ben bu ay 4 de regl oldum bugun 21 de gene oldum 2 damla kan geldi kesildi ve agrım var sebebi nedir sizce

Adetime 4 gün var dediginz gibi pembe leke gördüm ne zaman test yapmalıyim ben cok aceleciyim kactane test yaptim bu ay hatirlamiyorum sizce ne yapmaliyim

Eşimle biz bebek istiyoruz ve ayın 13. De bunu yapmaya karar verdik 3 kes içime boşaldı fakat güzel bi haber beklerken bugün bi kanama geldi pembemsi bi kanama kasıklarım da ağrı da var acaba ben hamilemiyim ya da bu kanama neyin kanaması acil cevap verir misiniz lütfen

Geri