Yerleşme kanamasının rengi ve miktarı nasıldır ?

yumurtlama döneminde ve sonrasında ilişki oldu bebek istiyoruz beklenen adet tarihinde kanamam oldu her zaman 7 gün sürüyordu bu sefer 5 gün sürdü ilk iki gün pıhtılıydı yoğundu üstüne görme olabilirmi

Üstüne görme kanaması yoğun parçalı pıhtılı olmaz. Normal adetiniz gerçekleşmiş.. Ayrıca adetin 5 gün sürmesi normaldir.. Hamile değilsiniz ancak kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

iyi günler 5 aylık evliyim yaşımızdan dolayı bir an önce bebek olsun istiyoruz yumurtlama günlerinde ilişkiye girdik adetime iki gün kala peçeteyle silinince leke geldi akıntıyla krışık adet oldum sandım ama olmadım ağrım sızım yok sizce hamilemiyim?

Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre görmüş olduğunuz lekelenme yerleşme kanaması olabilir. Bugün hcg testi yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Çıkan sonucu bizimle paylaşın değerlendirme yaparız.

17 temmuzda ilişkim oldu ağustosta adet oldum ama kanamam azdı normalde bir paket orkit biter 7 tane orkid kullandım iki gün yoğun 5 gün sürdü normalde 8 gün sürüyor sizce üstüne görmemi

17 temmuzda ilişkim oldu ağustosta adet oldum ama kanamam azdı normalde bir paket orkit biter 7 tane orkid kullandım iki gün yoğun 5 gün sürdü normalde 8 gün sürüyor sizce üstüne görmemi

Yerleşme kanaması bir pedi doldurmaz , sizin normal adetiniz gerçekleşmiş. Adet kanamasının miktarı her ay aynı olmayabiliyor. Kısacası gebe değilsiniz yinede kuşkunuzu gidermek adına gebelik tetsi yapabilirsiniz.

Merhaba normalde 28 gündür adet döngüm fakat geçen ay gecikmeli adet oldum 33.günde geldi mevsimseldir herhalde dedim bu ay ise adetime 1 gün kala kahverengi bi lekelenmem oldu fakat bayağı koyu renk yani tabiri caizse çamur gibiydi. Bi daha olmadı. Şuan 34.gündeyim hala hiçbir şey yok sadece ufacık bir kahverengi leke gördüm akıntı gibi o kadar. Gebelik belirtilerinin hepsini yaşıyorum fakat 2 gün önce 3 defa gebelik testiyaptığımda 1nde yarım saat sonra oluşmuş olan silik çizgiyi gördüm diğerlerinde negatifi gördüm. Yorumunuz nedir ? Yerleşme kanaması olma ihtimali varmı? Geçen ay adetim geciktiği için geç yumurtladığımı düşünüyorum bu arada.

Merhaba normalde 28 gündür adet döngüm fakat geçen ay gecikmeli adet oldum 33.günde geldi mevsimseldir herhalde dedim bu ay ise adetime 1 gün kala kahverengi bi lekelenmem oldu fakat bayağı koyu renk yani tabiri caizse çamur gibiydi. Bi daha olmadı. Şuan 34.gündeyim hala hiçbir şey yok sadece ufacık bir kahverengi leke gördüm akıntı gibi o kadar. Gebelik belirtilerinin hepsini yaşıyorum fakat 2 gün önce 3 defa gebelik testiyaptığımda 1nde yarım saat sonra oluşmuş olan silik çizgiyi gördüm diğerlerinde negatifi gördüm. Yorumunuz nedir ? Yerleşme kanaması olma ihtimali varmı? Geçen ay adetim geciktiği için geç yumurtladığımı düşünüyorum bu arada.
Adet dönemleri farklı günlerde olabilir

Merhaba yasmin kullanıyorum ilk kutum 21 tablet bitti ama 21 gün olmadan kanım çok agrıyordu kan testi yaptrdım 0,6 hcg cıktı ve kanamm var az da degil çok da degil sizce hamilelik varmı

Geri