Yeşil Çay İle Zayıflayabilirsiniz

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Yeşil Çay İle Zayıflayabilirsiniz
zayıflatan çaylar zayıflatan karışımlar zayıflama yöntemleri hepsi burada Melekler.
Büyük bir sorun olan fazla yemek yemek,bize artı yönünden ayrı kilo olarak ta dönebiliyor.Kolay zayıflamak için yapılması gereken tariflerden birisi gün içinde tüketebileceğiniz çay.Zayıflamak için çeşitli haplardan,meyvelerden,çaylardan yararlanırız.Benim size vereceğim tarif ile haftasına etki görebilirsiniz.Göbek yağlarınız içinde iyi gelecek olan bu tarif ödem atmanıza yardımcı olacak.Zayıflama çayları ve zayıflatan çay tarifi sizler için paylaşıyorum Melekler.Umarım kilo probleminizden yakında kurtulur aynada kendinizi iyi hissedecek bir görüntüyle karşılaşırsınız.
sodali-cay-1d0.jpg

Benimde uyguladığım bu karışımı gün içinde bir anda içerek değil yavaş yavaş susadıkça içeceksiniz ve etkisini göreceksiniz.Her zaman olduğu gibi bu tür karışımlar bünyeden bünyeye farklılık gösteriyor.Ben içerek kendimi rahatlatıyorum,çünkü yeşil çayı seven biri olarak vücudumdaki ödemlerin yok olduğuna inanıyorum.Soda ve yeşil çay seven Melekler için çok iyi olacak bu tarif.

Malzemelerimiz 1 şişe sade soda,limonun yarısı,2 sallama yeşil çay.

Yapılması gerekenler ise ilk önce bir sürahi ayarlıyorsunuz kendinize.O sürahinin 3te 2sini dolduracak şekilde kaynar suyu,yarım limon ve çaylarla birlikte 10 dakika kadar kaynatıyorsunuz.Daha sonra sürahiye demlemiş olduğunuz çayı döküyor üzerine sodayı ekliyorsunuz.Limon ve çayları tekrar sürahi içine atmayın.

Dipnot:Sadece çayı içerek zayıflamayı beklemeyin.Biliyorsunuz ki yeşil çay ödem için faydalı.Bu yüzden egzersiz dışında saat en geç 8den sonra bir şey yemeyin.Böylelikle göbek yapmamış olur olan göbeğide eritmeye başlamış olursunuz.Muhakkak yediklerinize dikkat etmeye çalışın ve kolayca kötü kilolarınızdan kurtulun.Afiyet olsun Melekler..

Geri