1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113

Yeşim Salkım - Günlerim Soluyor

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Günlerim soluyor Bakamam yüzüne
    Gözlerin bilmediğim yollarda
    Gelemem yanına
    Artık çok geç, gittin sen uzaklara
    Çok eskimiş bu şehrin gölgesinde
    Bıraktın beni sen sessizliğime
    Günlerim soluyor
    Gül gibi karşımda

Bedenim yokluğuna Kendini hazırlıyor
    Yoksun sen yoksun yanımda
    Olmayacaksın asla bir daha
    Yoksun sen yoksun yanımda
    Sevemem seni son bir daha __________________

Yeşim Salkım - Günlerim Soluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Kalbimin Efendisi

Yeşim Salkım - Kalbimin Efendisi

Kalbimin Efendisi Söylediğim tüm sözler Hasretin ta kendisi Kavuşamadık seninle Kalbimin efendisi Beklediğim sevdalar Kalanın ta kendisi Paylaşamadık seninle Kalbimin efendisi Vazgeçilmez olan ne Nedir sende bulduğum Saçının bir teline Ölüp kurban olduğum Ağladığın o günler Yokluğun ta kendisi Gülüşemedik seninle Kalbimin efendisi Sakladığım gerçekler Yalanın ta kendisi Sevişemedik...
  2. Yeşim Salkım - Gurur

Yeşim Salkım - Gurur

Gurur Aldandım çocuksu yalanlarına ben senin Bağlandım gözlerine olmadan bir sebebim Şimdi tadı yok ne sevmenin ne sevilmenin Tek özrün pişmanlık mı söyle Beni neden yaraladın ah... O deli gurur şimdi ne olur Seni geri getirse bana Gitti giden yazık artık Bir daha dönmeyecek Kal bile diyemedim Gururum engel oldu Anladım ki her şey yalan Bir tek aşk var bizde kalan Kal bile diyemedim...
  3. Yeşim Salkım - Gönül Hırsızı

Yeşim Salkım - Gönül Hırsızı

Gönül Hırsızı Ona buna nispet Bile bile yandım Ama sıra bana gelecek Ağlaya ağlaya anlatacaksın Seni kim kurtaracak Ona buna nispet Bile bile yandım Ama böyle mi kalacak Yalvaracaksın bakalım o zaman Seni kim kurtaracak Seni gönül hırsızı yar Açık kapı arsızı yar Zannetme ki bu hep böyle gidecek Yakındır ağlamalar Bitmez geceler kurtulmazsın Ne günah işledim anlayamazsın Derdimi kederimi...
  4. Yeşim Salkım - Deli Adamım

Yeşim Salkım - Deli Adamım

Yazık sonu geldi ve bitti, şimdi sen hiçbirşey Her güzel yaşanan gün için, son defa ağlar yüreğim Bu gece her gece tükenir ah diye Korkmadım seni yendim Canımı yakmaya hiç hiç gücün yok artık Olmuyor son kez denedin Her şey gün gibi aşikardı sevgili Zaten ilk sabah bitmeliydik biz Bir şey vardı ki bitmeliydik sevgili Başka aşklara gitmeliydik biz Mutsuzdum yalnızdım aşksızdım seni...
  5. Yeşim Salkım - Baktıkça Resmine

Yeşim Salkım - Baktıkça Resmine

Baktıkça resmine ah ederim ben Hasretlik bitmiyor pür kederimden Aramızda karlı dağlar var Sürünsün bizi ayıranlar Biz bu hale gelecek aşıklarmıydık Senelerce seviştik Hiç ayrılmadık Nazar değidi sanırım aşkımıza Kara kedi girdi aramıza Arıyor gözlerim seni heryerde Bu sonsuz hasretin düşürdü derde Aşkımıza nazar mı değdi Niye gönlüm seni çok sevdi

Sayfayı Paylaş