Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri
aref ghafouri aref ghafouri geyikleri yetenek sizsiniz resimleri kimdir geyikleri
İnanılmaz bir yarışma çıkardı büyük ihtimal ilede birinci yada ikinci olacak Aref, Acunun Hülyanın ve Ali Tarhanın resmen ağzı açıkta kaldı arkadaşlarım. Ben bile ekran başında bi acayip oldum nasıl olur diye.

14d6186ba8906d.jpg

Peki kim bu Aref,

İran vatandaşı aref ghafouri şu anda türkiyede bulunuyor.

Bir kaç sitede hipnozla beyin okuma videosunu gördüm sizlere sunuyorum.

BURADAN BAKABİLİRSİNİZ.

AREFİN FACESİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

YETENEK SİZSİNİZDEKİ VİDEOSUNA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.( 21/02/2011)
14d622162b1cb9.jpg

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

:D:D valla bencede çok ürkütücüydü bende ağzım açık izledim :DD: ilerde daha neler yapacak acaba yaffff merakla bekliyorummmmmm favori yarışmacılarımdan benimde :D:D

Çok ilginç bir tipi var gerçekten insan ona baktığında bir tuhaf oluyor bana göre bu çocukta var gizli bir takım güçler diye düşünüyorum:)

ilginç yorum herkes okusun

Ben arifin kaşık eğmesi hakkında yorum yapmıyorum çünkü o kadar önemli bir şey değil.fakat bazı bilgilieri daha önceden vermesi mesela acunun veya hülyanın ne istediklerini daha önceden söylemesi bu kaşık eğmek gibi bir şey değil.umarım bu yorumumu herkes okur gerçekte arif acunun veya diğerlerinin ne söyleyeceklerini bilmiyor veya tahmin etmiyor gerçek şu ki onlar isteklerini söyledikleri andan sonrası arifin bazı yardımcıları tarafından zarfların değiştirilmesi ki bunlara müvekkiller diyorlar bunlar tashir edilmiş bir grup cin taifesi.

Ben arifin kaşık eğmesi hakkında yorum yapmıyorum çünkü o kadar önemli bir şey değil.fakat bazı bilgilieri daha önceden vermesi mesela acunun veya hülyanın ne istediklerini daha önceden söylemesi bu kaşık eğmek gibi bir şey değil.umarım bu yorumumu herkes okur gerçekte arif acunun veya diğerlerinin ne söyleyeceklerini bilmiyor veya tahmin etmiyor gerçek şu ki onlar isteklerini söyledikleri andan sonrası arifin bazı yardımcıları tarafından zarfların değiştirilmesi ki bunlara müvekkiller diyorlar bunlar tashir edilmiş bir grup cin taifesi.

Konu hakkında yorum yapamıyorum, yardımcıları varmı yokmu bilemiyorum ama, bu her ne ise çok başarılı gerçekten de.

Ben ilk gördüğümde arefi ürktüm resmen sıra dışı birşeyler yapacağını tahmin edebilmiştim ama bu kadarını da deil.. gösterisi ilginç oldugu kadar da bence eğlenceliydi hele o 10 dakika röterli kısmı beni bitirdi Ali taran öylece kalakaldı ya hahaha ama ne diim bence tamammen yetenek ötesi bir durum.

adamın gösterisi muhteşemdi:eferin:
tipide çok müsait böyle bir yetenek için
gözlerinden bakışlarından çok tırsıyom bu adamı izlerken:zonked:

Benzer Diğer Konularımız !

Geri