yeter artık ya yeter

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
yeter artık ya yeter
AAA-1a6.jpg

KIZLAR BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN :18: 4 YIL ÖNCE BUGÜN ÇIKTI KARŞIMA :18: ONU BİLMEM AMA BEN BUGÜNDE ÇOK MUTSUZUM İÇİM HALA YANIYO VE YİNE GÖZYAŞLARIM DURMAK BİLMİYO.NEDEN NİÇİN DEMİYORUM ARTIK ÇÜNKÜ BUGÜNKÜ GÖZYAŞLARIM DİĞERLERİNDEN FARKLI...BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN VE O UTANMADAN BANA ÇİÇEK YAPTIRMIŞ ALLAHIM NE KADAR ZOR NEDEN YAPIYO BUNU BANA NASIL YANDI İÇİM ANLATAMAM GEÇEN YILLAR GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN GEÇTİ O ANDA... İYİ OLAN HERŞEY NEDEN KÖTÜLER AKLIMA GELMİYO BUGÜN :uhu: SABAH KALKTIĞIMDA SANKİ KARŞIMDAYDI BUGÜN BAKTIĞIM HER YERDE ONU GÖRDÜM 4 YIL ARADAN SONRA ONSUZ GEÇİRDİĞİM İLK GÜN NE ZAMAN BİTİCEK BU ACIM NE ZAMAN DİNİCEK :18:

Son düzenleme:
sudeemmmm yinemi ağlıyon sen kuzum yaa off sudem offf:sinir:halamı onu düşünüyon halamı aklıda yeter artık at şunu ya...bak derslerine ağırlık ver sınavların yaklaşıyor sudeeeeeemmm:sinir:

Aklina taktigin surece unutamazsin,unutmak senin elinde,bosver ne yaparsa yapsin takma gitsin,yeterki iste dinmeyecekaci yoktur.....

canım benim bende 2 senelik sözlümden ayrılmıştım,ondan ayrıldıktan sonra 2 senem boşa gitti,kendimden nefret ettim evden dışarıya çıkmadım,yani o benim 4 senemi benden çaldı şimdi acısıyla tatlısıyla hayatımda sevebileceğim biri var.bazen nıye onun için o kadar çektim diyorum,ben acı çekip kendime lanetler yağdırıken onun aklına bile gelmiyordum.4 senem keşkelerle geçti,sende keşkelerin hayatında varolmasına izin verme

şimdi sen canım boşa kendini üzüp yıpratma inan deymiyor geleceğine bak yarının daha güzel olacağına emin ol.unutmaya çalış izin verme seni üzmesine allah en güzel günleri senın yarınlarına yazsın canım.kendini fazla üzme unutma hayatta senden kıymetli hiç kimse yok.

canım benim sen kendin herşeyden daha kıymetlisin.Önce kendi değerini bil.O zaman neleri hakedip haketmediğini görüyorsun.Böylece bazı şeyleri hayatından çıkarmak daha kolay oluyor.Benden sana tavsiye kıyas yapabilmek içinde şans ver kendine.

sudemimmm yapmaaa canım benimmm. kendine yazık ediyorsun. düşünmeeee artık onu
kendine yeni bir sayfa aç ve o olmasın ona dair herşeyi sil aklından kafandan yüreğinden sen böle yaptığın sürece hep acı çekeceksin. yeter deee artık kendine. rabbime sığın sudemmmm. onu unut artıkk lütfen ağlama onun için.
üzülme birtanemmm :kiss:

canım benim sudemcim böle yaparak daha cok acı cekersin anlaıyorum kolay değil ama sonucta hayat insanın önüne neler cıkarıcagını bilemeyiz bence artık önüne bak herseye ragmen yaptığın yasagın herseyden zevk almaya bak tatlım artık aglama....

Geri