Yeter yaşamak bile istemiyorummmm artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

fulya25

Banned
Yeter yaşamak bile istemiyorummmm artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
yA yeter artık bıktım şu eşimin ailesinden ya artıkkkk dayanacak gücüm kalmadı nedir bunlardan çektiğimm bizim düğünden önce ödenmemiş bir sürü faturalarıııı var ve suyumuzu kestilerrrr elektriğide kesmeye gelmişler bugün nedir bu ya evimizde üç gündür su yok yıkanamıyoruzzz.Bütün borçları üstümüze yıktılarrr geçmiş faturalarını da siz ödeyeceksiniz diyorlar.Paramız yetmiyorrr banka borçlarını ödüyoruzzz diyoruzzz yalan söylüyorsunuz birikim yapıyorsunuz diyorlarrr.Artık dayanamıyorummm düğünde hiç bişey takmadılar gelen tüm paraları altınları ertesi sabah borç var diye aldılarrr bi çöp bile almadılarrr bize para biriktirip ayrılalım diyoruzzz onada karışıyorlar yemek bile yapmıyorlarrrrrrrr herşeyi biz alalım diye bekliyorlar ne alsak bizde fazla yiyorlarrr

Allah kolaylik versin,hic kafana takma.Boyle giderse bu is tek careniz var ayrilacaksiniz,ayri eve cikacaksiniz.Aslinda bastan ayni evde yasamak hata,neyse her hatadan bir donus vardir.Dedigin gibiyse bir sure sonra esin bunu sana teklif eder,biraz esinin agzini ara,ayrilmak icin cok baskida yapma ters sonuc dogurmasin.

o :S böyle yasam olurmu ya ! haksızlık..

Bencede haksızlık canım ya nedir buu bi evde su olmazsa nasıl yaşanır çok merak ediyorum.Allah yardımcın olsunnn en kısa zamanda onların yanından ayrılman gerek bence bari biraz para biriktirin onlardan gizli saklı evden ayrılabilecek kadarrr en azından

Sevgili Avukat Fulya Hanım, sabrımın son zerresini çette kullanırken "avukat olduğunuzu ve gelin kaynana gibi sorunların basit olduğunu, yardımcılarınızın olduğunu ve sitemiz de ki tüm konuların size göre basit olduğunu" söylemek yerine anlayışımı ve sabrımı kötü niyetinize kurban etmek yerine, böyle içten olsaydınız, şuanda tarafımca size ön görülen 'banned' cezanız olmayacaktı.

Doğrusunu söylemek gerekirse, ne chatbox da ki konuşmalarınız, ne de burda ki dert içeren mesajınız bana asılsız gelmekle birlikte, hiç mi hiç samimi gelmiyor.

Size hayat dersi verecek değilim ki, bu benim haddim de değildir. Zira sizin gibi tutarsız ve asılsız bir karektere sahip olupta, aşağılayıcı sözlerle site üyelerimin huzurunu bozan, bir üye ile de işim olmaz...

Dedikleriniz ne kadar doğru bilemem, ALLAH yardımcınız olsun...

RüYaM

ahh nasıl başlasam bilemiyorum dert allahtan önce şükür edeyim...ben 14 yaşında birisine aşık oldum ve söylemedim tam 4 yıl platonik aşk yaşadım yani karşılıksız aşk...tam liseyi bitirdim yaz tatilinde bu sevdiğim oğlana herşeyi anlatacaktım ki sevdiğim oğlan nişanlandı::::(((((((üzerinden beş ay geçti hala ağlıyorum çünkü o artık evlii ve şimdide burdan gitmek için dua ediyorum ama oda olmadı daha birsürü olayda bu 5 ayın içinde başıma geldi şimdi ne yapayım nasıl edeyim hiç bilmiyorum hiççççç dualarınızı bekliyorum

Geri