Yıka beynini bilinçaltı formatlama kitabını okuyanlar yoruma bakar mısınız?

• Konbuyu başlatan Bilincaltiformat
  • Başlangıç tarihi
B

Bilincaltiformat

Forum Okuru
Yıka beynini bilinçaltı formatlama kitabını okuyanlar yoruma bakar mısınız?

Yıka beynini bilinçaltı formatlama Melek kadınlar kulübü yıka beynini bilinçaltı formatlama yorumları forumda.​

Yıka beynini bilinçaltı formatlama kitabını okuyan arkadaşlar var mı acaba merak ediyorum bu kitap hakkında bayağı yorum yapılmış. Yani aslında kitabı yazan yazar bir mühendis olduğu iddia ediliyor ve tıp dışı bir kariyere sahip olarak bilinçaltı aktarımı yapabilecek eğitim ve uzmanlığı taşımıyor deniyor bu kitabı neye göre yazmış kitapta neler anlatılıyor bilen okuyan var mı? Yine kitabın okuyanlar şu yorumları yapmışlar işte kitabın içeriğinde öfke kaygı affetme zorluklarla baş etmeyi öğrenmek ile ilgili bilgiler varmış kitabı okuyan arkadaşlar varsa bende merakla okumak istiyorum güzel kitapsa önerir misiniz?

images (12).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
M. Barış Muslu' nun yazdığı kitapta her şeyin beyinden kaynaklandığını söyler ve aslında biz beynimizi yonetebiliriz anlamı çıkıyor aslında okunasi bir kitap. Örneğin kötü negatif kaygı stres dolu yaşadığımız her şey beyin ile alakalı bir durum. Ve beyin ile bu negatif olan olguları silebilmemiz mümkün deniyor kitapta abimiz. Pozitif düşünce sistemine de kolayca ulaşabilmek mümkün. Beyin kusursuz bir koleksiyoncu aslında sevinçli zamanları nasıl kaydedebiliyorsak yaşadığımız olumsuz şeyleri de beynimiz kaydediyor maalesef. Beyni yıkamak mümkün deniyor. Yıka beynini bilinçaltı formatlama hakkında biraz daha bilgi verelim.

"Yıka beynini bilinçaltı formatlama yorumları"​

Kitap hakkında yorumlar bir yana bence kitap okunabilir diye düşünüyorum beyin yapısı beyin düşünce yapısı ile ilgili kitaplar ilgimi hep çekmiştir zaten. Kitapta yazar düzence yapınızı , hayata bakış açınızı, özet olarak beyni yeniden formatlanabildiğinin inceliklerini anlatıyor. NeuroFormat tekniği ile hayatınıza başarı, huzur, sağlık, mutluluk ve negatif olumsuz düşüncelerden kurtulma yöntemlerinden de bahsediyor. Kitap ilk basımı 2015 yılında olup çok fazla talep gördüğü söyleniyor.

Olumlu dusunceleri çağırmak ve negatif düşüncelerden arınmak mümkün mü? "Negatif düşüncelerden nasıl kurtulunur olumsuz düşünceleri nasıl atabiliriz" yazımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri