yıl dönümümüz

&cimi&

Yeni Üye
Üye
yıl dönümümüz
yıldönümümüz kutlu olsun aşkım
selam arkadaşlar çok mutluyum yarın,acısıyla,tatlısıyla,hüznü,sevinciyle birlikteliğimin sözlümle birlikte tam 1 yılımıza giriyoruz ertesi günde doğum günüm çok seviyor ve seviliyorum bundan daha güzel bir mutluluk yok benim için duyduk duymadık demeyin aşkımı çok ama çokkk seviyorum,bizim aşkımız tam bir aşk sahnesi olur valla anlatmayla bitmez :)) türk filmleri gibi yani....:hhh::hhh:

'''bebeğimi çok seviyorum ''' kızlarrr :minik:

Cevap: yıl dönümümüz

Bu mutluluğunuzun ve sevginizin bir ömür boyu sürmesi dileklerimle:)yıldönümüz kutlu olsun

çok teşekür ederim canım allahtan dileğim herkes sağlıklı,mutlu ve huzurlu olsun..

Allah ayırmasın, mutluluğunuz daim olsun. Dilerim değerini bir ömür boyu bilir. Ayrıca yeni yaşında hayırlı olsun nice nice senelere...

kızlar çok çok teşekür ederim sizlerde sağlıkla mutlulukla kalın bence herkez mutlu olmayı hak ediyor.:23:

ALLAH tamamina erdirsin canım ömür boyu mutlu olursunuz inşş ve yeni yaşin kutluy olsun nice mutlu saglıklı huzurlu senelere canım tabi sözlünle :)

Allah tamamına erdirsin canım.Yeni yaşın kutlu olsun.Herşey gönlünce olsun ..

canım çok teşekür ederim ,sizlerde mutlu yaşayın aileniz ve sevdiklerinizle birlikte bir ömür boyu neşe içinde yaşam geçirmeniz dileğiyle.

Geri