1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  Yılan Yağı Faydaları ve Saça Uygulanışı

  Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  bu konu yılan yağı faydaları ve kullanımı hakkında genel bilgiler içermektedir.
  Güçlü ve sağlıklı saçlar için oldukça faydalı yağlardan biri olan yılan yağı, son zamanlar da doğal ve bitkisel saç bakımı uygulamak isteyenlerin oldukça ilgisini çekmeye başladı.

  Aktarcılardan bulabileceğiniz yılan yağının saça faydaları ile birlikte saçlara uygulanışı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için gerekli bilgiler sizlerle...

  < Konu Resmi..>


  Yılan yağı saçlar için meydana getirilmiş mucizevi bir üründür. Günümüzde bir çok insan saçlarının dökülmesinden ve geri çıkmamasından şikayetçi durumdadır. Sonuçta insanlar için saçları çok önemlidir. İnsanların görünümünü en ön plana çıkartan şeylerden birisidir. Bunlardan dolayı saçlarının dökülmesi ve geri çıkmaması insanlar için ciddi derecede kötü bir durumdur. İşte bu konumda yılan yağını sizlere öneriyoruz.

  Yılan yağı güçsüz ve zayıf saçları dökülmeden sağlamlaştıran bir üründür. Bu ürün sayesinde saçlarınıza yeniden kavuşabileceksiniz. Saçların döküldükten sonra tekrar çıkması çok zor bir durumdur. Yılan yağı sayesinde birçok kişinin saçları tekrardan çıkmıştır. Tabi ki bu ürün her insana yararlı olacak diye bir şart yoktur. Sonuçta her insanın vücut yapısı değişkendir.

  Yılan yağı saçlarınız dökülmeden kullanıldığı taktirde işe kesinlikle yarayacaktır. Sonuçta dökülecek saçlar kendini belli edecektir. Güçsüzleşecek ve zayıf bir hal alacaktır. Bu tür saçların dökülmesi muhtemel bir durumdur. İşte bu tür saça sahipseniz sizlerde kellikten korkmalısınız. Yılan yağı sayesinde saçlarınızın dökülmesini kesinlikle engelleyebilirsiniz. Tabi ırsi olarak saç dökülmeleri de meydana gelmektedir. Yani anne ve babadan geçen saç dökülmeleri. Bu konumda yılan yağının bile bir faydası bulunmuyor. Genlerde kellik varsa kesinlikle o saçlar dökülecektir. Eğer ailenizde saç dökülmesi ırsi değilse kesinlikle saçlarınızı çok sağlıklı bir hale getirebilirsiniz.

  Seyrekleşmiş, zayıflamış ve güçsüzleşmiş saçlar için birebir üründür. Bu ürünü kullandığınız taktirde saçlarınız kısa sürede çocukluğunuzdaki haline dönecektir. Bu sayede saçlarınızın dökülmesi kesinlikle önlenecektir.

  Yılan yağı her şeyden önce doğal olarak meydana gelmiştir. Kesinlikle içerisinde kimyasal maddeler içermemektedir. Bir çok uzman tarafından yılan yağını kullanan insanlar araştırılmıştır. Şimdiye dek yılan yağını kullanan hiçbir insanda yan etkiye rastlanmamıştır. Yılan yağı uzun yıllardır kendini kanıtlamış, kaliteli ve kesin çözümlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

  Yılan yağı tamamen bitkisel ilaç olduğundan dolayı bir yan etkisi bulunmamaktadır. Birçok insanda yararlı olduğu kanıtlanmış bir üründür. Hiçbir sağlık sorunu oluşturmayacağından dolayı kesinlikle sizlerde kullanmalısınız. Sonuçta ciddi derecede ucuz bir ürün olmasından dolayı sizlere bu ürünü tavsiye ediyoruz. Fiyatı hiçbir aileyi sarsmayacak kadar ucuz olan yılan yağı sizler için kesin bir çözüm yolu olabilir.

  Yılan yağı kullanımı

  Yılan yağı adından da anlaşılacağı gibi bir jeldir. Tamamen bitkisel ve doğal yollardan üretilen bu ürün sayesinde saçlarınızı güçlendirmek artık çok basit. Yılan yağı saçlarınızı güçlendirmeye ve dökülmesini engellemeye yarayan bir üründür. Hiçbir yan etkisi bulunmayan bu ürün birçok kişinin sorunlarını çözmüştür. Uzun yıllardır piyasada bulunan ve kesin çözüm olarak gösterilen tek üründür. Sizlerde saçlarınızın güçsüz olduğundan veya zayıflamış olduğundan şikayetçi iseniz, kesinlikle yılan yağını kullanmalısınız.

  Yılan yağı sadece saçlarınızda seyrek ve güçsüz olan bölümlere sürülmelidir. Saçınızın seyrek olduğu bölgelere sürerek saçlarınızın dökülmesini engelleyeceksiniz. Sadece günde 3 parmak sürmeniz yeterli olacaktır. Yılan yağını sürerken saçınıza masaj yapmanız gereklidir. Yani iyice saçınızın köküne yedirmeniz gereklidir. Saç kökleriniz bu bitkisel ürün sayesinde güçlenecek ve kısa süre içerisinde kendisini toplayacaktır. Bu sayede sizlerde eskisi gibi güzel bir görünüme kavuşabileceksiniz.

  Yılan yağını saçınıza gün içerisinde 10 – 15 dakika kadar masaj yaparak sürmeniz gereklidir. Sadece bir gün içerisinde bu kadar zamanınızı ayırmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda saçınıza yılan yağını sürdükten sonra yaklaşık 3 saat kadar saçınızı yıkamayınız. 3 – 4 saat sonra saçınızı yıpratmadan şampuan ile yıkamanız yeterli olacaktır. Yılan yağını bu şekilde 1 ay boyunca kullandığınız taktirde çok etkili olduğunu sizde göreceksiniz. 1 ay sonra saçınızda çok ciddi değişimler meydana gelecektir. Kişinin vücut yapısına göre kesin çözümlerin zamanı değişmektedir. Bazı insanlar için 1 ay yeterli olurken, bazı insanlar içinde 2 – 3 ay gibi bir zaman almaktadır.


   
Yılan Yağı Faydaları ve Saça Uygulanışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yılan yağının faydaları

  Yılan yağının faydaları

  yılan yağının faydaları yılan yağı faydaları yilan yaginin faydalari yilan yagi faydalari yağı kullanımı Güçsüz ve zayıf saçları güçlendirir çabuk ve hızlı uzamasını sağlar. Irsi olmayan dökülmelerde saçların yeniden çıktığı, ırsi dökülmelerde önce bölgede tüylenme olduğu ve zamanla saç çıktığı gözlenmiştir. Mevcut olan saçların kesinlıkle dökülmesini önler. Kadın ve Erkeklerde rahatça...
 2. saç dökülmesini engellemeye faydası kanıtlanmış YILAN YAĞI

  saç dökülmesini engellemeye faydası kanıtlanmış YILAN YAĞI

  yılan yağı nerden alınır yılan yağı şampuanı faydaları derisi kullanan ünlüler derisinin faydaları Yılan Yağı’nın Faydaları : Anti bakteriyel, antifungal ve doku yenileyici, Trikofiton mantarını inhibe ederek tineanın (saçlı derinin mikotik (mantar) hastalıkları) iyileşmesini, Yanık enfeksiyonlarının önlenmesini, yanıkların iyileşmesini, Deri ülserlerinin iyileşmesini, Oldukça ızdırap veren...
 3. Lavanta yağı ve saça faydaları hakkında

  Lavanta yağı ve saça faydaları hakkında

  lavanta yağının faydaları lavanta yağı saç bakımı Merhaba melek'ler, lavantanın o mis kokusu deterjan çeşidi tercihleriniz arasında başı çekiyor. Şimdi size lavanta yağının saçlarınız için de faydalarını aktarıyoruz ve böylelikle saç bakımında da tercihiniz oluyor lavanta :) Lavanta Bitkisi ve Çiçeği: Karabaş otu olarak da bilinen Lavanta, güzel kokulu mavi ve beyaz renklerde çiçekler...
 4. Altın Maske Tarifi Faydaları ve Uygulanışı

  Altın Maske Tarifi Faydaları ve Uygulanışı

  altın maske tarifi, altın maskenin faydaları, altın maske fiyatları, altın maskenin yapılışı Son zamanlar da sıklıkla duyduğumuz ve kişiyi olduğundan daha genç bir görüntüye sahip olmasını sağlayan altın maskenin cilde olan faydaları, altın maskenin cilde uygulanışı ve evde altın maske tarifini melekler mekanı olarak sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Altın maske: Altın maskesi altın...
 5. Yılan yağının saça gerçekten faydası varmı?

  Yılan yağının saça gerçekten faydası varmı?

  Geleneksel olarak Çin’de elde edilen yılan yağı ağrılara iyi geldiği gibi, eklemlerde iltihap ve kireçlenme önleyici bir özelliğe sahiptir. İçinde bulunan yüksek seviyede EPA asiti sayesinde iltihap söktürücü etki gösterir. Bu sayede vücutta ağrı kesici gibi çalışır, kanı inceltir ve bu etkisi ile teoride yüksek kan basıncını düşürdüğü öngörülmektedir. İçeriğinde bulunan asitlerin beyne de...

Sayfayı Paylaş