Yılbaşı gecesi için giysi önerileri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yılbaşı gecesi için giysi önerileri
yılbaşında ne giysem, yılbaşı elbiseleri, yılbaşı için kombinler, yılbaşında ne giyilir ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

2018 yılına girmemize artık sayılı günler kaldı.. Yılbaşını evde ailece geçirmek isteyenler olduğu kadar bu geceyi dış mekanlarda eğlenceli bir ortam da geçirmek isteyenlerin de olduğunu biliyoruz. Hatta şimdiden belkide bazı kişiler için yılbaşı programları belli olmaya başladı bile..

Özellikle biz bayanlar için özel günler de ne giyeceğim düşüncesi bazen büyük sıkıntı yaşatır. Yılbaşı da özel bir gün olduğu için bu gece de ne giyeceği konusun da kararsızlık yaşaşan bayanların olduğunu bilerek bu konuyu açmak da fayda gördüm..

Evet hanımlar gelelim yılbaşın da ne giymeniz konusuna; Öncelikle önemli olan yılbaşı kutlamasını nasıl bir mekan da geçireceğiniz.. Mekanın konsepti giyeceğiniz giysiye de büyük etki edeceğini belirtmek isterim.

Eğer elit bir mekan da yada bir balo salonun da yılbaşı eğlencesi olacaksa o zaman şık bir abiye kıyafeti tercih edebilirsiniz. Bu tür mekanlar da giyeceğiniz abiye modeli gecenin konseptine uygun bir şekil de olmalıdır. Genellikle kendimizin yada yakınımızın bir özel günün de tercih edebileceğimiz abiye modellerini elit mekanlarda kutlanan yılbaşı gecesin de giyebilirsiniz. Yılbaşın da ne giysem diye düşünenler için farklı kombin önerileri ve elbise modelleri paylaşıyorum. Bu görsel örneklerden fikir edinebilirsiniz.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg

Yılbaşı ve sevgililer gününün özel bir rengi olan adeta bu özel günlerle bütünleşen kırmızı renkli kıyafetleri yılbaşın da tercih edebilirsiniz. Kırmızı abiye modelleri, kırmızı ağırlıklı kıyafetlerin yanısıra yine özel günlerin vazgeçilmezi olan siyah abiye modelleri de geceye şıklık katacak seçeneklerden biri olarak yer alıyor.

Eğer kutlama daha spor bir konsept halin de geçecekse o zaman geceye abiye elbise modeli yerine şık ama spor kombinler ile katılabilirsiniz. Şimdiden melekler mekanı olarak yeni yılın hayırlara vesile olmasını dileriz. Mutlu, sağlıklı ve başarılı daha nice yıllar da birlikte olmamız dileğiyle...

Geri