Yılbaşı gecesi parti kıyafetleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yılbaşı gecesi parti kıyafetleri
yılbaşı kıyafetleri, yılbaşı abiye modelleri, yılbaşı elbiseleri

Yeniyılın yaklaştığı şu günler de her ne kadar ülkemiz için zor bir yıl geçsede ve birçok kişi yılbaşı kutlamalarını iptal etsede, kutlamayı planlayan kişilerin de olduğunu unutmayarak onların da düşüncelerine saygı duyuyoruz.

Yeniyılı ev ortamın da ailece ve sevdikleri ile kutlamayı düşünenler için daha önce sizlerle yılbaşına özel masa dekorasyonu ile ilgili işinize yarayacak bilgileri paylaşmıştık.

Yılbaşı masa süslemeleri hakkın da fikir edinmek için burayı tıklayabilirsiniz.
Yeniyılı farklı eğlence mekanların da karşılamayı planlayanlar için oldukça şık ve dikkat çekici abiye modellerini bu konumuz da paylaşıyorum.

Öncelikle yılbaşın da ne giysem diye düşünüyorsanız kutlamanın yapılacağı mekanı ve konsepti dikkate almanızı öneriyorum. Eğer kutlama bir balo salonun da ve elit bir mekan da olacaksa geceye oldukça şık bir abiye modeli ile katılabilirsiniz.
2014_yilbasi_elbise_kombinleri-4.JPG

Yılbaşı gecelerinin değişmez rengi kırmızı abiye modelleri farklı tasarımlar ile yine birçok bayanın yeniyıla girerken tercihi olacaktır.

2016-2017-yilbasi-gecesi-elbise-modelleri-parti-elbiseleri.JPG

Senenin trendi olan kadife elbise modelleri, 2017 yılı yılbaşına girerken farklı tasarımlar ile abiye modellerinin arasın da yer alarak gecenin dikkat çekici bayanlarının tercihi olarak yer alacak.
2016-yılbaşı-elbiseleri-1.JPG

parti-elbiseleri.JPG

Abiye renginin değişmezi olan siyah abiye modelleri ile geceye damgasını vuran en şık bayanları arasın da yer alacaksınız. Abiye renginin en çok tercih edileni olan siyah abiye modelleri birçok konuda oldukça avantajlı bir renk... Vücut hatlarını diğer renklere göre daha düzgün gösterdiği gibi vücudu toparlayarak her zamankinden çok daha zayıf gösteren bir renk olduğu için siyah, bayanların gözdesi olmaya devam ediyor.
PY4o1v.JPG

siyah-elbise-modelleri-2014.JPG

Tercihini kısa abiye modellerinden yana kullanmak isteyen bayanları 2017 kısa abiye modelleri konumuza bekliyor ve sezonun moda abiyelerini yakından görmelerini tavsiye ediyorum.
yazlik-parti-elbiseleri.JPG

yilbasi_kiyafetleri_2016_icin_en_guzel_ornekler-8.JPG

Tabi bu arada geceye oldukça uygun olacak taşlı, pullu ve payetli abiye modellerini unutmayarak tercihleriniz arasına koymanızı tavsiye ediyorum. Altına platformlu bir yüksek topuklu ayakkabı modeli ile kombine edebileceğiniz payetli abiye modelleri ile göz kamaştırıcı bir şıklık yakalayacaksınız.
yilbasi-elbiseleri-2016.JPG

yilbasi-kiyafetleri-9.JPG

Ayy adminim hespide çok güzeller.Modellere bayıldım. Yılbaşında giyilebilecek elbise renkleri,kırmızı,gri siyah .Tabi ben kırmızıyı tercih ediyorum. Yılbaşında kırmızı giymek uğur getiriyormuş .Ne kadar doğru bilmiyorum ama kırmızının çekiciliği bir başka. Bende uzun kırmızı bir elbise aldım .Yılbaşında eşimle bir otelin gecesine katılıcaz. Şimdiden herkese mutlu yıllar;)

bizimde şuan bir planımız yok şu ana kadar hemen hemen her yılbaşını farklı mekanlarda geçiriyorduk ama sanırım bu sene evde olacak gibi geliyor eğer planda değişiklik olup dışarda geçireceksek o zaman gideceğimiz yerin ortamına göre birşey giymeyi düşünüyorum çok iddialı bir abiye modeli yerine şık bir kıyafet giyerim heralde. mesela geçen sene taşlı bir pantolon ve üzetine şigfon bir gömlek altına da topuklubir ayakkabı giymiştim gayet şık olmuştu yine öyle birşeyler olur sanırım

Geri