Yılbaşı gecesi ne giyeceğim stresine girmeyin, yeniyıl gecesi en şık kadın siz olun

M

Misafir

Forum Okuru
Yılbaşı gecesi ne giyeceğim stresine girmeyin, yeniyıl gecesi en şık kadın siz olun
Ekonomik güçlüklerden ötürü o gece giyecek birşeyler satın alamadıysanız, bu rehber tam size göre!
Büyük güne az kaldı. Yılbaşı gecesi ne giyeceğim stresi şimdiden tüm kadınları sardı. Kriz yüzünden yeni bir şey alamayanlar, vakit darlığından alışverişe çıkıp mağaza mağaza dolaşamayanlar, Hürriyet Cumartesi, sizlere özel bir rehber hazırladı.
Yapmanız gereken tek şey evdeki siyah elbiselerden birini seçmek. O elbiseyi eldiven, kemer, saç aksesuvarı, çorap, ayakkabı ve takılar sayesinde nasıl baştan yaratacağınızı öğrenmek ister misiniz?
ALTIN GİBİ PARLAMAK İSTEYENLERE
Elbise abiye ve diz altında. Siz sağa sola hareket ettikçe tülleri uçuşuyor. Beline dore tokalı bir kemer takıp elbiseyi daha derli toplu hale getiriyoruz. Ayakkabılar ve çanta da dore. En gösterişli şey ise saça takılan aksesuvar. Bu kombinasyona isteyen gerçek mücevher takabilir. Fotoğraftaki kolye, küpe ve bileklik birbiri ile takım.
KIRMIZI MI MOR MU? SEÇİM SİZİN
Elbise siyah, dar, kalın askılı ve mini. Sırtında yuvarlak bir pencere var. Tam göğüs altına kemer takmaya uygun. İlk kombinasyonda beline mor bir kemer takıp, üzerine deri ve triko karışımı minik bir yelek giydiriyoruz. Çoraplar ince siyah ve arkadan tek çizgi. Saça taktığımız minik şapkayla bütünlük sağlıyor. Çünkü ikisi de nostaljik. Eldivenler saten ve yarım. İşaret parmağında parlak taşlı bir yüzük var. Mor yelpaze hem kıyafeti tamamlıyor, hem gecenin ehemmiyetine uygun bir şıklık katıyor. Ayakkabılar aksesuvarlara uygun olarak mor renkli seçildi. Kolyeler uzun. Üç tanesini üst üste takmak gerekiyor.
Aynı elbisenin ikinci yorumunda morun yerini kırmızı alıyor ve parmaksız eldivenler sayesinde elbise biraz daha pop bir görünüm kazanıyor. Ayakkabılar ve saça takılan çiçek de kırmızı. Kemer dore ve siyah. Bu yüzden dore bir çanta ile tamamlanıyor. Bu kez elbisenin üzerine kürk bir bolero giydiriyoruz.
TURKUVAZ BENİ AÇAR DİYENLERE
Elbisenin üstü dar, altı hafif balon. Yakasında birkaç siyah taş var. Gümüş pırıltılı çorap giydiriyoruz. Ayakkabılar gri, çanta da gümüş pırıltılı. Rugan kalın tokalı bir kemer kullanıyoruz. Saç aksesuvarı, bilezik ve küpeler turkuvaz. Özellikle mavi, yeşil renkli gözlü olanların rahatlıkla kullanabileceği bu aksesuvarlara bir de turkuvaz yelpazeyi eklerseniz bütün gözler üzerinizde olur.
GÜMÜŞ GİBİ IŞILDAMAK İSTEYENLERE
Elbise kendinden taşlı ve parlak. Ama gece yılbaşı gecesi olduğu için elbiseyi daha da parlatmak elimizde. Çoraplar, çanta, fular, küpe ve hatta bere bile gümüş ışıltılı seçildi. Deri siyah eldivenler berenin havasına uyuyor, kıyafete spor bir hava katıyor.
PEMBE SEVENLERE
Tek omzu açık olarak giyilebilen bedeni bol, alta doğru daralan siyah bir elbise. Daralmaya başladığı noktaya pembe bir kemer takıyoruz. İçinde gümüş simler barındıran pembe bir çorapla bütünlüyoruz. Ayakkabılarımız yine mor, istenirse siyah da giyilebilir. Bu kıyafetin alamet-i farikası maske, küpe ve bilezik. Başınıza takacağınız maske bütün gece dikkat çekmenizi sağlayacak.
 

elmalı kurabiye

Yeni Üye
Üye
Cevap: Yılbaşı gecesi ne giyeceğim stresine girmeyin, yeniyıl gecesi en şık kadın siz

rüyam evde pjama giymeyi düsünüyorum bir kedim bile yok anlıyor musun :18::18::18: emegine saglık çıkacak melekler bakın burdan faydalanın ben evdeyim
 
Üst