Yılbaşı Gecesine Özel Pasta (tatlı) Tarifleri

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Yılbaşı Gecesine Özel Pasta (tatlı) Tarifleri
yılbaşı tatlıları,yılbaşı pastaları,yılbaşı tatlı tarifleri,yılbaşına özel pasta tarifleri,yılbaşı kekleri,yılbaşı gecesi hangi tatlı yenir,yılbaşına uygun pasta hangisidir,yılbaşı gecesi tatlı olarak ne yapılır

Yılbaşı gecesi için evimizi süsler, özenle yemekler yapar ve sofralar hazırlarız. Bu sofralarda çeşitli yemekler, mezeler, meyveler, kuru yemişler ve tabi ki tatlılar bulunur. Gecenin sonunda yediğimiz tatlının her zaman hafif olmasını isteriz. Bu sebeple sizler için hem çok fazla uğraş gerektirmeyen hem de bildiklerinizin dışında tarifleri olmayan tatlılar seçtik ve sizlerle paylaşmak istedik. Seçtiğimiz bu tatlıları hazırlamanız için yeni tariflere ihtiyacınız yok. Yalnızca kısa bir zaman ayırarak hazırlayacağınız bu tatlılar yılbaşı gecesi için hafif ve bir o kadar da güzel görünümlerden oluşuyor.Çilek ve Krem Şanti’den Oluşan Noel BabaEğlenceli görünümüyle hem sizlerin hem de çocukların hoşuna gidecek olan son derece hafif bu tatlıyı yılbaşı gecesi için hazırlayabilirsiniz. Hiçbir tarif gerektirmeyen bu tatlı için yalnızca krem şanti ve çileklere ihtiyacınız var. Tatlıyı resimde olduğu gibi hazırlayabilirsiniz.
Kar Taneleri ile Süslenmiş Çikolatalı Kek
Hemen herkesin bildiği çikolatalı fırın kek ile yılbaşına özel bir tatlı oluşturmak mümkün. Bu tatlı için hazırladığınız çikolatalı kekin üzerini marketlerde bulunan kar tanesi süsleri ile süslemeniz ve üzerine pudra şekeri serpmeniz yeterli olacaktır. Hoş görünümü ve lezzeti ile yılbaşı gecesinin harika tatlarından birini bu kek ile oluşturabilirsiniz.
Çilek ve Krema ile Süslenmiş Browni KekBardak veya küçük kalıp yardımı ile kesilmiş yuvarlak browni dilimlerinin üzerini çilek ve krema ile resimde görüldüğü gibi süsleyerek harika bir tatlı oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu tatlı için hazır browni keklerini de kullanabilirsiniz.
Yılbaşı-İçin-Çilekli-Browni.jpg
Yılbaşı-İçin-Çilekli-Tatlı.jpg
Yılbaşı-İçin-Çikolatalı-Kek.jpg
 
Üst