Yılbaşı hindisi siparişi!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yılbaşı hindisi siparişi!
yılbaşı hindi sipariş yılbaşı hindisi siparişi hindisi sipariş hindi siparişi nereden alınır
Aslında şimdi vereceğim bilgiler yemek bölümünü ilgilendiriyor ama ben sizlerle bir tarifi paylaşmayacağım için ve bilgilerinde sizlerin işinize yarayacağını düşündüğüm için bu bölümün daha uygun olacağına karar verdim:)

Malum yılbaşına şurda sayılı günler kaldı. Yılbaşının geleneksel yemeklerinden biride şüphesiz ki hindi.
Eğer yılbaşı akşamı sizin evinizde bir parti var ve sizde özellikle çalışıyorsanız o gün vereceğim linkte siparişinizi veriyorsunuz ve hindiyi sizler için pişirip kapınıza kadar getiriyorlar nasl iyimi:)

Ve dahasıda var sadece hindi de değil yılbaşı paketleri şeklinde sizlere sundukları listeyi seçmek size kalmış iç pilav ve mezelerde hindinin yanında seçtiğiniz pakete göre kapınıza kadar geliyor:)
yilbasi-hindisi1-4853.jpg

Yanlız sipariş verecekseniz acele etmenizde fayda var çünkü 29 Aralık'a kadar sipariş alınıyormuş

Evet şimdi online sipariş vermek ve kapınıza kadar yılbaşı hindinizin gelmesini istiyorsanız
BURADAN ilgili bölüme gidebilirsiniz

Geri