1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63

Yılbaşı Kapı Süsleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

yılbaşı kapı süsleri 2011′e merhaba demeye sayılı günler kaldı.Evinizde yışbaşı dekorasyonuna önem veriyorsanız yeniyıl kapı süslerinden ilham alıp sizde yapabilirsiniz.Kapınıza asacağınız kırmızı ve yeşil renklerde ki süsler evinizde yeniyıl coşkusunun olduğunu haber verecektir.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Çok şekerler ama ben bunu kapıya assam 2 dk da kaybolur.

Yılbaşı Kapı Süsleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yılbaşı süsleri

yılbaşı süsleri

yılbaşı süsleri yılbaşı süsleri nasıl yapılır resimleri
  2. Yılbaşı süsleri

Yılbaşı süsleri

yılbaşı süsleri yapımı
  3. Kapı Süsleri

Kapı Süsleri

kapı süslemeleri mutfak kapı süsleri kızlar bu kapı süsleri çok şirin bakın bakalım hangisini beğenceksiniz:) buyrun Lütfen örgüden yapılmışlara daha bi dikkatli bakın kızlar yıkayın kullanın eskiyene kadar kullanın evladınıza eşinize dostunuza arkadaşlarınıza verin. Özellikle pazarlarda el işlerini yaparak satıp para kazanmak isteyen kadınlara yardım için mutlaka ama mutlaka alın....
  4. Kağıttan Kapı Süsü

Kağıttan Kapı Süsü

kapı süsü modelleri kağıttan süsler nasıl yapılır Kızlar hemen yapalım hepimiz... Çok hoş durmuyor mu :) Bunu vermek isterseniz aşağıdaki malzemelere ihtiyaç duyacaksınız 1-2 yaprak - Ben 2 farklı renk şekilde aynı kağıt kullanılmıştır. Kağıt seçimi ile kare dışında düşünün - ambalaj kağıdı kullanmak gerekmez, o dergi sayfaları, düz eski beyaz ofis kağıdı, eski çizgi romanlar, bir şey...
  5. hastane kapı süsü aldınızmı?

hastane kapı süsü aldınızmı?

bebek çukulatası bebek hediyeleri Selam kızlar hastanelerde kapıya asmak için süs aldınızmı bazı hastaneler kendiliğinden asıyor siz nasıl bir süs aldınız

Sayfayı Paylaş