yılbaşı makyajı önerilerinizi bekliyorum

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
yılbaşı makyajı önerilerinizi bekliyorum
Merhaab.Bu gece arkadaşlarda buluşacağız.Yani eşli bir ev partisi veriyoruz.Eh ona göre kıyafet falan aldım da nasıl bir makyaj yapacağıma karar veremedim.Ne çok şatafatlı olmalı ne de çok sade?Yılbaşı makyajımı nasıl yapmalıyım sizce ?

Bobbi Brown
Bobbi Brown, renklerle özgürce oynamak için en doğru zamanın yılbaşı gecesi olduğunu söylüyor.Gözlerde lacivert, gri ve mor gölgeler ile dumanlı göz makyajı uygulanmış. Dudaklarda ise koyu pembe mat ruj var.

Burberry
Burberry'nin makyaj koleksiyonu doğal ve sofistike...Pembe tonlarında yarı parlak bir ruj ve açık sedefli bir far bu makyajı özetliyor. Gözler aydınlık.Kirpikleri tek tek ayıran bir maskara... Belli belirsiz allık.

Özellikler sarışın ve makyajda abartı istemeyenler için güzel bir yılbaşı makyajı.

Armani
İlham verici bir çağ… 30’ların zarafeti, bu koleksiyona esin kaynağı oluyor. Armani'nin bu özel makyaj koleksiyonunun yüzü ise Megan Fox.

Eyes To Kill farlar
Giorgio Armani’nin en gözde farı, üç metalik rengin yansımalarıyla zarifçe sınırlı sayıda üretimle sahneye çıkıyor: Altın rengi; tonu açılmış gümüş plütonyum ve gümüş ile altının karışımıyla ara bir renk tonu.

Chanel
Chanel 2013 Yılbaşı koleksiyonu altın ve kırmızı renk paletlerinden oluşuyor, tam bir parti görünümü için!

Altın ve kırmızı bir palet sunan koleksiyon, dudakları ön plana çıkarıyor. Dudaklar kırmızının en parlak tonuyla canlanıyor.

Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent yılbaşı makyajı için muhteşem bir göz makyajı yaratmış. Dumanlı, vamp ve çok siyah... Ten ve dudaklar da bir o kadar soluk ve bu göz makyajında olması gerektiği gibi geri planda.

Bu iddialı makyajı nasıl bir kıyafetle uygularım diye düşünüyorsanız, gümüş payetli bir elbise ile deneyin deriz.

Dior
Dior'un yeni yıl makyajı verniklenmiş! Parlak kırmızı, tırnaklarda ve ruj da görülüyor. Ateş kırmızısı ve altın ışıltıları Dior'un da gözdesi..

Estee Lauder
Estee Lauder kırmızıyı modernleştirmiş. Mat ve koyu bir kırmızı, varak sarısı ve haki yeşil ile birlikte kullanılmış. Bu makyaj, yeşil bir elbise ile harika bir kombin olur.

Geri