Yılbaşı sofralarına estetik dokunuşlar

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Yılbaşı sofralarına estetik dokunuşlar
yılbaşı yemek masası örnekleri, yılbaşı masa süslemeleri, yılbaşı yemek masası nasıl olmalı

2016 yılını geride bırakıp yepyeni bir yıl olan 2017 yılına girmemize artık sayılı günler kaldı. 2016 yılı için hepimiz için milletçe kötü günlerin olduğu bir yıl oldu. Dilerim yeni yıl herkese sağlık mutluluk, başarı ve yepyeni umutların yeşerdiği bir yıl olarak gelir ve 2016 yılında yaşananların yerine daha güzel bir yıl olur.

Aslın da bu sene birçok kişi yılbaşını kutlamayı bile düşünmüyor malum ülkede yaşananları söylemeye gerek yık... Ama tabiki bunun yanın da ailece sevdikleri ile birlikte hem ev ortamın da hem de farklı eğlence mekanların da yeniyılı karşılamayı da düşünenlerin olduğunu bilerek her görüşe saygı duymak gerekiyor.

Yılbaşı akşamını ev ortamın da geçirmek isteyenlere oldukça şık ve yaratıcı sofra süslemeleri ile ilgili örnekleri sizler için bu konumuz da paylaşmak istedim.

671ef526055e10112cadc65039a1798f.JPG


Sevdiklerinizi yemekli bir şekil de ağırlayacaksınız günün özelliğine uygun bir şıklıkta bir sofra hazırlayarak farklı bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Yılbaşına özel olarak tasarlanan farklı süslemeler, dekorasyon gereçleri, yeniyıla özel temalı ev tekstil ürünleri ve farklı ürünlerle masanızı süsleyebilirsiniz.

2015yilbasidekorasyonu12.JPG


526420324128733_1261255332.JPG

beyaz-02.JPG


Yılbaşı temalı ürünleri kolaylıkla birçok yerden hatta büyük marketlerden bile temin edebilirsiniz. Şu sıralar birçok mağaza da farklı yılbaşı ürünleri satışa sunuluyor bütçenize göre değişik dekorasyon gereçlerini satın alabilirsiniz.

Özellikle kırmızı ve yeşilin yılbaşına özel bir renk olduğunu düşünecek olursak bu iki rengi masanıza dahil edebilirsiniz. Bunun yanın da romantik bir ortam için şık mum seçeneklerinden faydalanarak estetik şamdanları masanıza dahil ederseniz masanızın görüntüsünü daha da zenginleştirebilirsiniz.

kek 080.JPG

table1.JPG

yeni-sofra-dekorasyonu.JPG

yilbasimasasi1.JPG
yilbasisofrasi2.JPG


Sizler için paylaştığımız yılbaşına özel yemek masası süsmelemeri dekorasyon örneklerinden fikir edinebilir ve hatta beğendiğiniz örnekleri kendi sofranıza uygulayarak sevdiklerine çok şık sunumlar hazırlayabilirsiniz.
 
Üst