Yılbaşı temalı oje desenleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Yılbaşı temalı oje desenleri
yılbaşı için oje renkleri, yılbaşına uygun oje desenleri, değişik oje desenleri, yılbaşı için oje desenleri ile ilgili konumuz sizlerle...

Bakımlı eller ve ojeli tırnaklar ilk bakışta dikkati çeken bir ayrıntıdır. Herşeyin abartısının kötü olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Çok fazla uzun tırnağı bir bayan da itici buluyorum. Ama belli ölçüler de uzatılan ve manikürlü bir tırnak her zaman daha estetik görünür gözüme;)

Bayanlar için oje renkleri kıyafetlere göre tercih ediliyor. Piyasa da inanılmaz bir oje rengi seçenekleri mevcut ve hatta bazen hangi rengi alsam diye kararsız kalan bayanların birçoğunun makyaj malzemeleri için de sahip oldukları en fazla ojeler oluyor.

Geçmiş yıllar da genellikle belli başlı düz renk ojeler vardı ama günümüz de düz renk ojelerin yanın da desenli ojeler de çok ilgi görüyor.

Bazı ojelerin için de bulunan figürler olduğu kadar yaratıcılığını ve el becerisini iyi bir şekil de kullanan bayanlar tırnaklara adeta bir sanat eseri işleyerek farklı oje desenleri uyguluyor.

Benim 7 yaşın da kızım bile daha bu yaşta inanılmaz bir merak salarak kendi tırnaklarına bazen farklı desenler uygulayarak oje sürüyor. Onun tercihi genelde uğur böceğini çok sevdiği için uğurböcekli figürlü oje desenleri oluyor:)

Neyse asıl konumuza gelelim. Malum yılbaşına az bir zaman kaldı. Hadi bakalım kızlar marifetlerinizi gösterin ve yılbaşı temalı ojelerinizi o güzel manikürlü tırnaklarına bir sanat eseri gibi işleyerek sürün;)

Düz bir oje sürmek yerine her ortam da farklı olmayı sevenlerdenseniz yılbaşına özel bu oje desenleri ile farkınızı hissettirecek ve hatta hayranlıkla dolu bakışları üzeriniz de hissedeceksiniz.


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg


Seç beğen sür hahaha oje desenleri çeşit çeşit bayanlara özel olarak paylaştığım bu konuda bulunan beğendiğiniz yılbaşı temalı oje desenlerini sizde uygulayabilirsiniz. İş sadece marifetli ellerinize kalmış hadi bakalım kızlar yılbaşın da farkınızı hissettirin ve hatta ister bu görsellerden ister kendi yaptığınız farklı oje desenlerinden uyguladığınız varsa bu konu altından resimlerinizi merakla bekliyorum.
 

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Yeni yıl için gerçekten çok ilginç oje tasarımları. Bazıları çok komik ve eğlenceli. Yeni yıl programı olanlar bu oje tasarımlarını uygulayabilir. Kardan adam desenli olana bayıldım çok hoşuma gitti
 
Üst