yılbaşına kadar kampa girmeye ne dersiniz kızlar ???

yılbaşına kadar kampa girmeye ne dersiniz kızlar ???
haba kızlar ne var ne yokkk yılbaşı geliooo yenilenmek süper olur değil miii
connie49.gif

Yeni bir yıla nasıl girersekkk devamı da öle gelirmis öle der eskiler
begom.gif

Eeeee ne duruoruz o zaman yenilenme zamanı geldi çattı
party.gif
bnmle beraber 4.5 haftalık yenilenme ve zayıflama kampına girmek istermisiniz
connie49.gif

Burada olmak isteyenler hedefleri ile beraber nicklerini yazsınnn lütfen

KURALLAR ;

Düzenli olarak her gün menüler yazılacak .
takımda olan tüm arkadaşların menüleriii değerlendirilecek.VE Eksik yada fazlalıklar sölenecek .

umutsuzluk içeren sözcükler kullanılmayacak aksine bizi kamçılayacak sözler sölenecekk tam destek hep destek yani
yuyu.gif

Kararlı olunacak.
Mümkün oldukça sporlar aksatılmayacakkk en azından evde mekik dans leslie gibi basit şeyler yapılacak.

Ve mutlaka ama mutlaka günde 1,5 lt su içilecek
Bitki çaylarıı ihmal edilmeyecekk
Belirlenecek bir gün ve saat aralığında tartılıp kg ler bildirilecek.
Kampa gelecek arkadaşlar şimdiden hoşgelmişler
flowers.gif

Sabır Acı Meyvesiii tatlı diorum ve şimdilikk köşeme çekiliorum arkadaşlar herkese bol şans

heee ben istiyom verem kilo ama kurallarinda cok zor lo evde tarti yok nasi tartilamda yazam yok cay yok su ooooooo :D:D
jüpitercimmm malesef emek olmadan yemek olmuoo cnm yaaa istersen bir tartı bulup tartılabilirsinnnn ve sen bence bunu yapabilirsinnn neden sende çıtırr olmayısın istediğin tüm kıyafetleriii rahatca giymeseyesin kiii sadece bunun için bile uğraşmaya değmez mii sence ?? :slm:

deger tabi loo :D:D temem ama sürekli dime baa tartil deyi eczacidan laf yimeyekk varim la yaz beni listeye :D:D gaza geldim hahaha :muz::muz: ohh ohhh

aaa güzel fikirmiş bak benim kilom yok 53 kiloyum ama 48 e inmek istiyorum ben kampa gireceğim ama çalıştığım için öle aşırı diyet listesi yapamayacağım sadece yediklerimden kısıcam ekmeği azaltıcam bol su içicem vs :D:D ben seninle kamptayım canım :)

kurallar basitmiş ama benim diyete ihtiyacım yok 50 kiloyum zaten çokda zayıflamak istesem hastanelik olurum:utan:arada uğrarım kim ne kadar zayıflamış diye:çapkın:

kampında hayırlı olsun cnm :ehi:

Geri