Yılbaşına özel saç modelleri

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Yılbaşına özel saç modelleri
yılbaşı saçları,yılbaşına özgü saç modelleri,yılbaşına özel saç modelleri,yılbaşında saçlar nasıl olmalı,yılbaşı için değişik saç modelleri


Hediyelerimizi almaya başladık, evler çam ağaçlarıyla, sokaklar da çeşitli süslemelerle renklendi. Yani yılbaşı hazırlıkları son hız devam ediyor! Ama eğer o gece için bir planın varsa hazırlığını kesinlikle son güne bırakmamanı öneririz. Şimdiden giyeceklerini ve aksesuarlarını hazırlamalısın. Bunların dışında karar vermen gereken bir nokta daha var. Tabii ki saç modelin! Eğer şimdiden nasıl bir model istediğine karar verirsen yılbaşı gecesine daha çabuk hazırlanırsın.
Uygulayacağın saç modelleri saçının uzun, kısa ya da orta uzunlukta olmasına değişecektir. Seçenekleri değerlendirirken yüz şekline ve giyeceğin kıyafetle uyumlu olmasına dikkat etmelisin. Ayrıca evinde hazırlığını yapabilmen için birkaç kilit ürün ve şekillendirici aletin elinin altında bulunması gerekir. Bunlar hangileri mi? Saç maşası, kullanışlı bir saç fırçası, kaliteli bir saç spreyi.
Sıkı bir topuz için saçılarının balerin modeli yapabilir ve topuzunu da taçlarla veya diğer saç aksesuarlarıyla süsleyebilirsin. Kullanacağın bu aksesuarlar şık bir görünüm sağladığı gibi olabilecek küçük hataları örtmende yardımcı olacaktır. Gergin topladığın saçlarını atkuyruğunun etrafına dola ve son olarak da şekillendirici sprey ile sabitle.
Dalgalı saç modelleri de günün kurtarıcısı olabilir. Modern bir görünüm için de sadece uçlarda dalgalar oluşturabilirsin. Bunu yaparken de maşayı kullanırken üst kısımlardan değil de alt kısımlardan şekil verildiğinde daha sade ve asil bir model elde edersin.
saç.Jpeg
saç1.Jpeg
saç5.Jpeg

saçt.Jpeg
 
Üst