Yılbaşında gidilecek yerler 2012

M

Misafir

Forum Okuru
Yılbaşında gidilecek yerler 2012
yılbaşında gidilebilecek yerler yılbaşında gidilecek ülkeler yılbaşında gidilecek ülkeler 2012 yeni yılda nereye gidilir yılbaşında nereye gidilir buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar. 2012 yılbaşı gecesinde kim nerede diye tv programları hakkında bilgiler aktarmış, yeni yılı evde karşılayacak olanlar içinde yeni yıl oyunları sunmuştuk sizlere. Şimdi ise yılbaşında gidilecek yerler 2012 önerilerinde bulunuyor ve yılbaşında nereye gidilir diyenler için yılbaşında gidilecek ülkeler hakkında bilgiler aktaroyuruz Melek'ler. Evet şimdi gelin yeni yılda nereye gidilir öğrenelim arkadaşalr.
Budapeşte:

Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görebileceğiniz yerler arasında. Tuna Nehri’ nde tekne turu yapabilirsiniz. Viyana’ ya gidip; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi’ ni ziyaret edebilirsiniz. Tur fiyatları 400 Euro’ dan başlıyor.

Prag

Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görebileceğiniz yerler arasında. Ünlü termal bölge Karlovy Vary’ e gidebilirsiniz. Prag’ a 2 saat uzaklıkta olan bu bölgede sıcaklık 30 ila 70 derece arasında değişiyor. Tur Fiyatları 400 Euro’ dan başlıyor.

Saint Petersburg

Nevski Caddesi, Puşkin Anıtı, Avrora Gemisi ve Saray Meydanı, Dünya’ nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi görülecek yerler arasındadır. Kuzeyin Venediği olarak adlandırılan St Petersburg, Büyük Petro döneminde açılan kanallarıyla adacıklara bölünmüştür. Dilerseniz kanal turu yapabilirsiniz. Tur fiyatları 850 Euro’ dan başlıyor.

Paris

Seine Nehri gezisi, Eiffel Kulesi, Montmartre ressamlar tepesi, Opera Binası, Madeleine Kilisesi, Notre Dame Katedrali, ünlü kafeler Senato Binası, kiliseler ve Louvre müzesi gezebileceğiniz yerer. Dilerseniz Gotik yapıları yakından görüp Paris’ in daracık sokaklarında kendinizi kaybedebilir, ya da Disneyland’ a gidip Disney karakterleriyle keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Tur Fiyatları 800 Euro’ dan başlıyor.

Venedik

San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görebileceğiniz yerler. Floransa’ ya gidip Arno nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı’ nı görebilirsiniz. Kanallarda gondolla gezmenin keyfi ve büyüsünden keyifli bir yılbaşı geçirebilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

K
Cevaplar
1
Görüntüleme
2K
Misafir
M
*MeleK*
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
*MeleK*
*MeleK*
THESECRET
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
THESECRET
THESECRET
Üst