1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Yılbaşında gidilecek yerler 2012

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  yılbaşında gidilebilecek yerler yılbaşında gidilecek ülkeler yılbaşında gidilecek ülkeler 2012 yeni yılda nereye gidilir yılbaşında nereye gidilir buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar. 2012 yılbaşı gecesinde kim nerede diye tv programları hakkında bilgiler aktarmış, yeni yılı evde karşılayacak olanlar içinde yeni yıl oyunları sunmuştuk sizlere. Şimdi ise yılbaşında gidilecek yerler 2012 önerilerinde bulunuyor ve yılbaşında nereye gidilir diyenler için yılbaşında gidilecek ülkeler hakkında bilgiler aktaroyuruz Melek'ler. Evet şimdi gelin yeni yılda nereye gidilir öğrenelim arkadaşalr.
  < Konu Resmi..>  Budapeşte:

  Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görebileceğiniz yerler arasında. Tuna Nehri’ nde tekne turu yapabilirsiniz. Viyana’ ya gidip; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi’ ni ziyaret edebilirsiniz. Tur fiyatları 400 Euro’ dan başlıyor.


  Prag
  Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görebileceğiniz yerler arasında. Ünlü termal bölge Karlovy Vary’ e gidebilirsiniz. Prag’ a 2 saat uzaklıkta olan bu bölgede sıcaklık 30 ila 70 derece arasında değişiyor. Tur Fiyatları 400 Euro’ dan başlıyor.

  Saint Petersburg

  Nevski Caddesi, Puşkin Anıtı, Avrora Gemisi ve Saray Meydanı, Dünya’ nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi görülecek yerler arasındadır. Kuzeyin Venediği olarak adlandırılan St Petersburg, Büyük Petro döneminde açılan kanallarıyla adacıklara bölünmüştür. Dilerseniz kanal turu yapabilirsiniz. Tur fiyatları 850 Euro’ dan başlıyor.

  Paris

  Seine Nehri gezisi, Eiffel Kulesi, Montmartre ressamlar tepesi, Opera Binası, Madeleine Kilisesi, Notre Dame Katedrali, ünlü kafeler Senato Binası, kiliseler ve Louvre müzesi gezebileceğiniz yerer. Dilerseniz Gotik yapıları yakından görüp Paris’ in daracık sokaklarında kendinizi kaybedebilir, ya da Disneyland’ a gidip Disney karakterleriyle keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Tur Fiyatları 800 Euro’ dan başlıyor.

  Venedik

  San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görebileceğiniz yerler. Floransa’ ya gidip Arno nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı’ nı görebilirsiniz. Kanallarda gondolla gezmenin keyfi ve büyüsünden keyifli bir yılbaşı geçirebilirsiniz.


   
Yılbaşında gidilecek yerler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yaz Bitmeden Gidilecek 50 Yer

  Yaz Bitmeden Gidilecek 50 Yer

  uzungöl resimleri uzungöl güneydoğu anadolu bölgesi tarihi yerleri damlataş mağarası adıyamanın tarihi yerleri Kızlar uzmanlara göre bu sene yaz mevsimini uzun yaşıyacağız...Geç gelen yaz bu sene gitmek bilmeyecek...Hazır havalar güzelken önümüzdeki bayram tatilinide fırsat bilerek cennet ülkemizde gidebileceğiniz 50 yer... Türkiye, bulunduğu konum, doğası ve tarihi itibarıyla önemli...
 2. Yılbaşında gidilecek Yerler 2012

  Yılbaşında gidilecek Yerler 2012

  Yılbaşında nereye gitmeli nerelere gitmemizi tavsiye ediyorsunuzdan yola çıkaraz, sizlerden ricamız şu arkadaşlarım. Bulunduğunuz şehirlerde yılbaşını en iyi nerede geçirebilir insanlar bilgiler rica ediyoruz. Örneğin Mersinde nerelere gidebilirsiniz ( önce ben bu şehirden başlıyorum ) Ben sizlere güzel bir türkü evinde yılbaşı geçirin diyebilirim. HALAY TÜRKÜ EVİ olabilir. Şimdi sıra...
 3. yılbaşında gidilecek ülkeler 2012

  yılbaşında gidilecek ülkeler 2012

  yeni yılda ülke dışına çıkmak istiyorum eşimle acaba yılbaşında gidilecek ülkeler 2012 önerileriniz nelerdir. sizce nereye gitmeliyiz yılbaşında? şimdiden öneri ve bilgileriniz için tşkler arkadaşlar.
 4. 2012 yılbaşı gecesi gidilecek yerler

  2012 yılbaşı gecesi gidilecek yerler

  yılbaşında nereye gidilir yılbaşında gidilecek yerler Yılbaşı gecesini nerede geçireceksiniz, evde mi yoksa dışarda mı? Peki dışarı çıkmak daha cazip geliyorsa "nereye gidebilirim acaba" mı diyorsunuz? O halde buyrun yılbaşında nereye giderim diyenler için gidilecek yerler. 2012 İstanbul Yılbaşı Eğlence Progamları Kitchenette Taksim – Kırıntı Nişantaşı – Adana Yüzevler...
 5. İftarda Gidilecek Yerler Ankara da ki yerleri nereler

  İftarda Gidilecek Yerler Ankara da ki yerleri nereler

  Selam kızlar biz ankaraya yeni taşındık ve sizden ankara da İftarda Gidilecek Yerler nereleri diye öneri ve yardım bekliyorum. Bana Ankara da ki güzel yerleri yazarsanız sevinirim:)

Sayfayı Paylaş