1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yılbaşını nerede geçireceksiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar acaba siz Yılbaşını nerede geçireceksiniz biz henüz karar veremedik. acaba evde mi geçirsek

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yılbaşını nerede geçireceksiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbulda yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz

İstanbulda yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz

Yılbaşında dışarda olmayı planlıyoruz ama şöyle iyi bir yer neresi olabilir ? İstanbulda yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz ?
  2. Ankarada yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz ?

Ankarada yılbaşı gecesi nereye gidebiliriz ?

Ankarada yaşıyoruz ve yılbaşı gecesi için Ankarada gidilebilecek eğlence yerleri ile ilgili bilgi arıyorum,yardım edermisiniz?
  3. 2013 Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor ?

2013 Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor ?

Bu konu; 2013 yılbaşı kim nerede sahne alkacak konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşı gecesi evde oturmak istemeyenler için eğlence mekanları dopdolu programlar yapmak izere hazırlıklarını tamamladılar. Yerli ve yabancı turistleri mekanlarında ağırlayacak olan büyük firmalar gecelerine renk katmak üzere ünlü sanatçılara da kesenin ağzını açtılar. Siz de yılbaşı gecesi...
  4. İzmirde yılbaşı için nerelere gidebiliriz

İzmirde yılbaşı için nerelere gidebiliriz

Melekler bu yılbaşında İzmirdeyiz ve oraya gitmeden önce İzmir yılbaşı eğlenceleri ile ilgili bilgi almak istiyorum sizlerden, mümkün müdür ?
  5. Ankara 'da 2013 yılbaşında nerelere gidilir

Ankara 'da 2013 yılbaşında nerelere gidilir

Ankarada ikamet etmekteyim ve hayatımda ilk kez arkadaşlarımla yılbaşında dışarı çıkmayı düşünüyoruz.Yalnız hala nereye gideceğimize karar veremedikçGerçi nerde program var onu da bilmiyoruz.Ankarada yılbaşı için nerelere gidilir?

Sayfayı Paylaş