Yildiz Harİtanizi Yorumlatarak Nelerİ ÖĞreneceksİnİz

M

Misafir

Forum Okuru
Yildiz Harİtanizi Yorumlatarak Nelerİ ÖĞreneceksİnİz
rüyamı yorumlatmak istiyorum yıldız haritası bakma yıldızlamaya bakmak rüya yorumlatmak istiyorum yıldızlama bakma
1- Siz kimsiniz, temel kişilik özellikleriniz neler?
2- İnsanlar sizi nasıl görüyorlar, çevrenize yansıttığınız imajınız nasıl?
3-Sağlık durumunuz nasıl? Hangi hastalıklara yatkınsınız? Sağlığınız konusunda nelere dikkat etmelisiniz.?
4-Maddi koşullarınız neler? Sahip olabileceğiniz maddi imkanlar neler ve bu konuda hangi zorluklarla karşılaşabilirsiniz.? Maddi imkanlarınızı arttırmak için neler yapmanız nasıl davranmanız doğru olur.
5-Eğitim imkanlarınız neler? Eğitim yaşamınızda hangi zorluklarla karşılaşabilirsiniz ve nereye kadar gidebilirsiniz?
6- Sahip olduğunuz yetenekler neler ve hangi potansiyellerinizi daha keşfedemediniz? Gizli yeteneklerinizi nasıl ortaya çıkartabilirsiniz.
7-Ailevi ilişkileriniz nasıl ve ailenizin kişiliğiniz üzerindeki etkisi ne? İlerleyen yıllarda bu konuda neler beklemelisiniz?
8-Yaşamınız boyunca karşınıza çıkabilecek en önemli şanslı etkiler nelerdir ve bunları nasıl değerlendirmelisiniz?
9-Yaşamınız boyunca karşınıza çıkabilecek en büyük sorunlar nelerdir, bu konuda nasıl önemler almalısınız?
10- İş yaşamınızda sizi neler bekliyor, kariyeriniz konusunda ne bekleyebilirsiniz? Daha başarılı bir kariyer yaşamı için neler yapmalısınız?
11- Evlilik yaşamınızda sizi neler bekliyor? Sizin için doğru insan nasıl biri ? Evliliğinizde olabilecek önemli gelişmeler neler?
12- Aşk konusunda şanslı mısınız? Sizi bu anlamda bekleyen en önemli olaylar neler?
13- Sosyal yaşamda sizi neler bekliyor ve arkadaşlık konusundaki önemli olaylar neler?
14-Seyahatler, entelektüel konular, grup aktiviteleri, beklentiler, gizli tehlikeler yada fırsatlar, ihanete uğrama riski, olabilecek beklenmedik olaylar....

Profesyonel bir astrolog tarafından yorumlanmış bir yıldız haritası için yaklaşık 7-8 saatlik bir çalışma gerekir. Ancak sonuçta eldeki veriler ışığında yukarıda anlatılan tüm konularda tutarlı tahminler yapılacaktır. Yıldız haritanızı yüz yüze yada uzaktan yorumlatabilirsiniz.

Cevap: Yildiz Harİtanizi Yorumlatarak Nelerİ ÖĞreneceksİnİz

valla aslında bunu çok merak ediyorum ama nasıl veya kime yıldız haritasını çıkartıp yorumlatıcaz

bende çok merak ediyorum.nasıl kim bakıyor acaba.yardımcı olurmusunuz

bende çok baktırmak istiyorum ama bi bakan yok kkii bakmak isteyen varsa biz hazırız baktırmaya

ben de baktırmak istiyorum ama 100-150 ytl tutuyormuş açıkçası değer mi bilmiyorum

yıldız haritamızı nasıl çıkarttıracaz bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Geri