Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Allan Pullan

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Peşimden ayrılmadın yorulmadın Sevgi saygı her şey tamam
    Kurtulmadın senden kurtulmadın
    Sabrımı dünya gördü sen anlayamadın
    Bir taşarsam ikimizde birden boğulur gideriz
    Ateşsiz yanarız gideriz
    Azıcık utanmadan ellerden
    Bile bile uğraşıp ağlattın
    Bakışına tavım gülüşüne avım
    Bunları hep bana kullandın
    Allan pullan gel deme bana zalim yalancı
    Elbet birgün sen gör o zaman
    Kimmiş kararlı

Bir adım atsaydın sana koşardım
    Neyim var neyim yok elimden
    Çalarak aldın hırsız
    Çalarak aldın
    Sende ki aşkı bendeki neydi ha kalpsiz
    Bir taşarsam ikimizde birden
    Boğulur gideriz
    Ateşsiz yanarız gideriz.

Yıldız Tilbe - Allan Pullan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Ha

Yıldız Tilbe - Ha

Çok komik oluyorsun anladın mı benle uğraşma Haddim var benim hesabım yok bana bulaşma Ellerini gözlerini o kötü niyetini aman çok iyi sakla Al birini vur ötekine benden uzak dur kendini oyala Sanki beni tanır ekmeğimi alır ne vermişte alamaz Onu bunu şunu üzerime salar böle bişey olamaz Ha ha ha ha... Kadlime ferman arıyorsun korkmuyor musun Atım nalsız gözüm kör görmüyor musun Silahsızım...
  2. Yıldız Tilbe - Gülüm

Yıldız Tilbe - Gülüm

Bakışların hayalimden girmiyor ki O çocuksu hallerini özledim Seni görmek seni sevmek tek dileğim Sensin ilk yangın yüreğimde Sensin kalp ağrım Yalan değil tadım olmaz sen yoksan Kalbim susmaz ki dilim konuşmaz duramam Derinlerde yükseklerde her yerde Zaman akmaz ki dünya dönmez ki uzaksan Gülüm... Gönlüm açık yollarına Çiçeğine dallarına Herşey feda olsun sana Sen iste Gülüm... Dikenine...
  3. Yıldız Tilbe - Ey

Yıldız Tilbe - Ey

ey ey.... İçindeki nefret sönermi artarmı Bedavaya satsan alan olmaz Kendin olamadın ya koynuma onu ittin Yaptıkların hiç bir kitaba sığmaz O çok toydu ben genç Başbaşa bıraktın başka bir aşka başlamıştın Bir senaryo yazdın dört başı ihanet Ben garip figüran rolünü başaramayan Ey bana şeratan bilinçli dağ karı Sen beyazsan ben karayım tamammı Sen çağırdın söz verdin tutmadın Ne sağ ne sol...
  4. Yıldız Tilbe - Erkeğimsin

Yıldız Tilbe - Erkeğimsin

Bakışında benim gülüşünde Sarılman da benim öpüşünde Bildiğim gibi severim öyle öğrenmişim Ölene de güvenir severim Tabii sende öyle düşkünsün aşkıma Doğal olarak her şey yolunda Telefonda yoksa olabileceğin hiçbir yerde Seni bulamıyorsam Yardım et Allah'ım çıldıracağım Nasıl avunacağım Sen yalnızca benim erkeğimsin benim Senin vücudun benim bedenin benim Dokunursa biri sevişirsen eğer...
  5. Yıldız Tilbe - Delikanlım

Yıldız Tilbe - Delikanlım

Açılır sonsuz kere yoluna güllerim Koparıp atsan da solmaz gönlüm nafile Yokluğun soğuk tenine susadı tenim Üşüdüm yorgan misali seril üstüme Geceler boyu sevişmelerimiz bitmesin Gölgesi düşsün saçlarına aşk ateşimin Sakınıp sakla güneşim ol al ısıt beni Yüzünün sıcak kokusu kalsın ellerimde Kalbim duraksız haykırışlarda Ne yapsan ayrılamam senden asla Hafife alma, aşk vurur insana Bu kadar...

Sayfayı Paylaş