1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yıldız Tilbe - Aşk İnsanı Değiştirir (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Sıradışı dansları ve muhteşem şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Yıldız Tilbe uzun süren sessizliğini bozuyor ve bomba gibi bir albümle hayranlarının karşısına çıkıyor. Tilbe yeni albümüyle anıları tazelemek, yeni anılar biriktirmek için 25 şarkı ile geliyor. "Aşk İnsanı Değiştirir" isimli albümde 20 nostalji, 5 de yeni şarkı bulunuyor. Ünlü şarkıcı,"Aşk insanı değiştirir" adlı 25 şarkıdan oluşan albümünün ilk klibini "Anma arkadaş" adlı şarkısına çekti.

CD 1:

Anma Arkadaş
    Söz & Müzik: Selahattin Sarıkaya
    Aşk Bence Sen Demektir
    Söz & Müzik: Özer Şenay
    Balmısın Şekermisin
    Söz & Müzik: Sait Ergenç
    Ben Bir Karar Verdim
    Söz & Müzik: Yıldız Tilbe
    Salındı Bahçeye Girdim
    Söz: Arif Sağ Müzik: Anonim
    Seni Sevmek İstemiştim
    Yaşamak Seninle Güzel
    Söz & Müzik: Selahattin Cesur
    Ağla Yüreğim
    Al Gönlünü Ondan
    Söz & Müzik: Ali Erköse
    Gözleri Kara Sevgilim
    Geleceyem
    Söz & Müzik: Anonim
    Gayrı Dayanamam

CD 2:

Üstüme Düşme Benim
    Söz: Halit Çelikoğlu Müzik: Atilla Alpsakarya
    Tanrıdan Diledim
    Aşkın Cehennem Olsa
    Söz: Salih Korkmaz Müzik: Atilla Alpsakarya
    Dudaklarında Arzu
    Söz: Sevim Özhan Müzik: Saadettin Öktenay
    Bir Tek Düşüncem
    Söz & Müzik: Adnan Varveren
    Kim Bilir Şimdi Nerdesin
    Söz & Müzik: Seyfi Doğanay
    Karahisar Kalesi
    Kara Sevda
    Söz & Müzik: A. Nail Baysu
    Bülbül Havalanmış
    Aşk İnsanı Değiştirir
    Hata Benim
    Söz & Müzik: Neşet Ertaş

Yıldız Tilbe - Aşk İnsanı Değiştirir (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Yarabbim

Yıldız Tilbe - Yarabbim

Uslandım değiştim inan bitti O çılgın, o serseri kız gitti Hasretinle (yokluğunla) büyüdü gönül İnadım beni terketti Sana gördüğün renkler yetmiyor Bunu bilirim Bana gözlerin yeterdi Işığıydı (yeşiliydi) cennetin Sen hep aynısın Hep aynı, gem tutmuyor yüreğim Kaygısız deli Ayak seslerin hani Gelmezsin kahretsin Bilmezler ne hainsin Sen kurtar Yarabbim Yanıyorum ateşlerde...
  2. Yıldız Tilbe - Paracı

Yıldız Tilbe - Paracı

Bıktım sahte dostlarımdan Bitmeyen hesaplarından amaann Uzağımdan yakınımdan içerimden dışarımdan amaann Onun ayrı bunun ayrı derdi bitmiyor Ne yaparsan yap hiç kimse memnun olmuyor Bir ipte bin cambaaz oynar deliler akıl satar Al al al al al al al al al al al al... İyi dedim kaçtı gitti En zor anımda terketti amaann Dertlerim hafifleseydi herkese ağır gelirdi aman Bir o yandan bir bu yandan...
  3. Yıldız Tilbe - Ha

Yıldız Tilbe - Ha

Çok komik oluyorsun anladın mı benle uğraşma Haddim var benim hesabım yok bana bulaşma Ellerini gözlerini o kötü niyetini aman çok iyi sakla Al birini vur ötekine benden uzak dur kendini oyala Sanki beni tanır ekmeğimi alır ne vermişte alamaz Onu bunu şunu üzerime salar böle bişey olamaz Ha ha ha ha... Kadlime ferman arıyorsun korkmuyor musun Atım nalsız gözüm kör görmüyor musun Silahsızım...
  4. Yıldız Tilbe - Ey

Yıldız Tilbe - Ey

ey ey.... İçindeki nefret sönermi artarmı Bedavaya satsan alan olmaz Kendin olamadın ya koynuma onu ittin Yaptıkların hiç bir kitaba sığmaz O çok toydu ben genç Başbaşa bıraktın başka bir aşka başlamıştın Bir senaryo yazdın dört başı ihanet Ben garip figüran rolünü başaramayan Ey bana şeratan bilinçli dağ karı Sen beyazsan ben karayım tamammı Sen çağırdın söz verdin tutmadın Ne sağ ne sol...
  5. Yıldız Tilbe - Değilsin

Yıldız Tilbe - Değilsin

Ey gök yüzü geceyle güneş Yıldızların ötesi Sevda beni derin derin ince ince dağlıyor Gözlerimden yüreğime zehirler aktı sanki Benim içimde canım tutuştu her zerreme ateş yağdı Aşk özgürlükse bu tutsaklık niye Beni sana hapsetti gönlüm Bakışındı gülüşündü ölüm Ödül değilsin ceza değilsin Sen hep benimsin yalnızlık Günah değilsin ayıp değilsin Yasak değilsin ayrılık Uzak değilsin...

Sayfayı Paylaş