Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Bir Güzelin Aşığıyım

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir güzelin aşığıyım ağalar Onun için taşa neden tutar el beni
    Gündüz hayalimde gece düşümde
    Kumdan kuma savuruyor yel beni

Al gül olsam ak gerdana sokulsam
    Kemer olsam ince ince bele takılsam
    Köle olsam pazarlarda satılsam
    Yarim diye al sinene al beni

Pir Sultan Abdalam gamzeler oktur
    Hazeren sinemde babam yaralar çoktur
    Benim senden başka başka sevdiğim yoktur
    İnanmazsan al allaha sal beni

Yıldız Tilbe - Bir Güzelin Aşığıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Zaten Aşığım

Yıldız Tilbe - Zaten Aşığım

Bir bahar istiyorum Yanlıca benden sana Beyaz çiçeklerden armağan Bir masal istiyorum yalnızca sana gerçek Ben anlatsam bir sen anlasan Aşk içinde gecelerde kaybolsak seninle Uzunsam tenindeki yüreğinde Öpüşsek muhabbetle kuşlar gibi İsmini sayıklarken Bir gün utandım Sen karşımdaydın Sanki çıplaktım Zaten aşıktım Yanlış anlaştık Benden kırıldın Sevdim uslanmam Zaten aşığım...
  2. Yıldız Tilbe - Yarabbim

Yıldız Tilbe - Yarabbim

Uslandım değiştim inan bitti O çılgın, o serseri kız gitti Hasretinle (yokluğunla) büyüdü gönül İnadım beni terketti Sana gördüğün renkler yetmiyor Bunu bilirim Bana gözlerin yeterdi Işığıydı (yeşiliydi) cennetin Sen hep aynısın Hep aynı, gem tutmuyor yüreğim Kaygısız deli Ayak seslerin hani Gelmezsin kahretsin Bilmezler ne hainsin Sen kurtar Yarabbim Yanıyorum ateşlerde...
  3. Yıldız Tilbe - Paracı

Yıldız Tilbe - Paracı

Bıktım sahte dostlarımdan Bitmeyen hesaplarından amaann Uzağımdan yakınımdan içerimden dışarımdan amaann Onun ayrı bunun ayrı derdi bitmiyor Ne yaparsan yap hiç kimse memnun olmuyor Bir ipte bin cambaaz oynar deliler akıl satar Al al al al al al al al al al al al... İyi dedim kaçtı gitti En zor anımda terketti amaann Dertlerim hafifleseydi herkese ağır gelirdi aman Bir o yandan bir bu yandan...
  4. Yıldız Tilbe - Hoşçakal

Yıldız Tilbe - Hoşçakal

Bırakıp gitmenin Bu sevimsiz zamanında Son söze hiç gerek yok Konuşma çek git artık Hazırım yalnızlığa Kalırım acılarla Yolların açık olsun Şans her zaman yanında Yaşadıkça anlarsın Düşerim aklına Seviyor olsam bile Affetmem inadımdan Saman aleviydi seninle yaşam Kim yanacak şimdi Ben miydim geç kalan Sen miydin erkenci Düşün dur şimdi Anlayamadığın Aşk oyun değil ki Her...
  5. Yıldız Tilbe - Güzel

Yıldız Tilbe - Güzel

Seni adın güzel ondan her şey güzel Senin yüzün güzel ondan dünya güzel Senin sözün güzel ondan hayat güzel Senin elin güzel ondan sevilmek güzel Senin dalın güzel ondan gülün güzel En tutkulu anlarımda güzel güzel En serseri yanlarımda güzel güzel güzel En anlamsız hallerimde güzel güzel güzel Güzelliğin güzel çirkinliğin güzel Sinirlenmen güzel sakinliğin güzel Öyle durman güzel böyle...

Sayfayı Paylaş