Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Çizilmemiş Resim

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gözlerine düşmesin gölgesi ayrılığın Çizilmemiş resmisin sen ilkbaharın
    Kirpiğine değmesin yağmuru yalnızlığın
    Düşlerdeki öpüşüsün sen tutkularımın

Deli bozgun, dolu dizgin
    Aşkı sana vermeli
    Kuralsızca ve sınırsız
    Bir tek seni sevmeli

Bir ateşsin içimde Tanrı'nın yaktığı
    Ver bana içindeki en temiz günahı

Yıldız Tilbe - Çizilmemiş Resim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Yar

Yıldız Tilbe - Yar

Farkında değilmiş gibi durma Aldırmasan da ağlıyorum Toy sevdalım, ömre zarar yanım Tebessüm et yüzüm gülsün Nem varsa uğruna hazır köle Ayıplansa... Yadırgansa... İçim razı Sensizlikten çok iyidir ölüm Yar yar yaşlanıyor bedenim Yan yıkıl gece Dağıl güneş ay... İpi çekildi gençliğin Zaman dar... yar Kapını sonsuza değin Kapama yüzüme Yar yar ellerin illede yar Yan yıkıl gece...
  2. Yıldız Tilbe - Sevmeyeceğim

Yıldız Tilbe - Sevmeyeceğim

Ortak derdim bitmedi çilem hala dolmadı Nerde hata yaptım ben anlayamadım Yalan yanlışı geçti herkesten yedim darbeyi Aşk beni azat etmedi kurtulamadım Hep kanan ben oldum hiç kandıramadım Düşenin dostu yokmuş bende anladım Sevgilim yeminliyim sana ben tövbeliyim Deli gibi istesen de sevmeyeceğim Aşkına inanmıştım sana çok bağlanmıştım Ağzınla kuş tutsan da gelmeyeceğim Sende bir gün...
  3. Yıldız Tilbe - İnşallah

Yıldız Tilbe - İnşallah

yıldız tilbe seni seven olamaz benden başka Sevgilim yanımda kalsan ne olur Ömrüm kollarında geçse ne olur Çok sevdim, aşığım gitme ne olur Sensiz bir anım yok sensizken bile Yolunu bekler oldum her gün, gece Seninle başlarım sensiz her güne Beni talan etme yaralı kalbimle Her şeyin bittiği noktasız yerde Seni seven olamaz benden fazla Bunu koy aklına Kara gecelerde kara deliğime Doyma...
  4. Yıldız Tilbe - Hoşçakal

Yıldız Tilbe - Hoşçakal

Bırakıp gitmenin Bu sevimsiz zamanında Son söze hiç gerek yok Konuşma çek git artık Hazırım yalnızlığa Kalırım acılarla Yolların açık olsun Şans her zaman yanında Yaşadıkça anlarsın Düşerim aklına Seviyor olsam bile Affetmem inadımdan Saman aleviydi seninle yaşam Kim yanacak şimdi Ben miydim geç kalan Sen miydin erkenci Düşün dur şimdi Anlayamadığın Aşk oyun değil ki Her...
  5. Yıldız Tilbe - Havalım

Yıldız Tilbe - Havalım

aman aman aman olmaz... yar etmem ellere olmaz... olmazzz.... cık! olmaz... Uzun bir öykü sevgi dolu Bir serüven ki deli dolu Gizli bakışmalar, gülüşmeler Yıllar süren gizli sevişmeler Sürer mi böyle camdan cama Soluyor güller zamanı kolla Aman ha cayma sakın pes etme Yakarım çıranı aldatmayı deneme Sürer mi böyle camdan cama Geçiyor demimiz zamanı kolla Olmaz olamaz imkansız...

Sayfayı Paylaş