Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Dili Ballım

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Huyu çıkası civanım Dilli ballım
    Dere tepe geçtim
    Ah kayboldum ovada
    Dudağımı bulamadım nasıl öptün
    Düşüyor omuzlarımdan aklım
    Aşk üzeri çek bi kara sevda
    Sen bana yar ol
    Ben öleceğim uğruna
    Sorma bitecek mi bu deli rüya
    Bağladım canımı
    Dilek ağacım aç hadi...hadi

Ocağı yakacağım
    Suyu ısıtacağım
    Tanyeri ağarırken
    Seni kapatacağım
    Adını alacağım
    Çatlasın elalem

Tenimi boyadı aşk-ı muhabbet
    Usul usul öpüşelim
    Bitsin bu eziyet
    Seferin ödül olacak duru sehre
    Sakınacak hal yok ki dilimde

Yıldız Tilbe - Dili Ballım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Yarabbim

Yıldız Tilbe - Yarabbim

Uslandım değiştim inan bitti O çılgın, o serseri kız gitti Hasretinle (yokluğunla) büyüdü gönül İnadım beni terketti Sana gördüğün renkler yetmiyor Bunu bilirim Bana gözlerin yeterdi Işığıydı (yeşiliydi) cennetin Sen hep aynısın Hep aynı, gem tutmuyor yüreğim Kaygısız deli Ayak seslerin hani Gelmezsin kahretsin Bilmezler ne hainsin Sen kurtar Yarabbim Yanıyorum ateşlerde...
  2. Yıldız Tilbe - Selam

Yıldız Tilbe - Selam

O selam sana ulaştığında Anlat öykünü bütün dünyaya Ne yaşantın için üzül Ne ölüm için hayıflan Nereye gider bir düşün Bu kadar insan Güneşle yıldız elele Olmaz boş yere düşünme Hepimiz bir gün gideriz Öte aleme Ektiğini biçer insan Ne ümit et ne kaygılan Bir ışık seliyse kalbin Bulur seni aşk ozaman
  3. Yıldız Tilbe - Paracı

Yıldız Tilbe - Paracı

Bıktım sahte dostlarımdan Bitmeyen hesaplarından amaann Uzağımdan yakınımdan içerimden dışarımdan amaann Onun ayrı bunun ayrı derdi bitmiyor Ne yaparsan yap hiç kimse memnun olmuyor Bir ipte bin cambaaz oynar deliler akıl satar Al al al al al al al al al al al al... İyi dedim kaçtı gitti En zor anımda terketti amaann Dertlerim hafifleseydi herkese ağır gelirdi aman Bir o yandan bir bu yandan...
  4. Yıldız Tilbe - Nartanem

Yıldız Tilbe - Nartanem

Daldan dala kondun yeter yorulmadınmı Hatta akan nehir gibi durulmadınmı Benim derdim yanlız sensin anlamadınmı Ey aşk bana geldin yare uğramadınmı Güsel göslüm nartanem Al canım senin olsun Beni öyle çok sev ki herkesin aklı dursun Bülbül senden öğrensin gülü mutlu etmeyi Hasret ateşi sönsün Leyla mecnun aşk görsün
  5. Yıldız Tilbe - Havalım

Yıldız Tilbe - Havalım

aman aman aman olmaz... yar etmem ellere olmaz... olmazzz.... cık! olmaz... Uzun bir öykü sevgi dolu Bir serüven ki deli dolu Gizli bakışmalar, gülüşmeler Yıllar süren gizli sevişmeler Sürer mi böyle camdan cama Soluyor güller zamanı kolla Aman ha cayma sakın pes etme Yakarım çıranı aldatmayı deneme Sürer mi böyle camdan cama Geçiyor demimiz zamanı kolla Olmaz olamaz imkansız...

Sayfayı Paylaş