1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Emi

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sende sev ama sevilme Aşk acısı çek ben gibi Çok özle ama kavuşma
    Kavuşamadığım gibi

Seninde yüreğin yansın
    Başka ellerde mum gibi
    Çaresizlik ayrılmasın
    Kapından köle gibi

Seninde kalbini çalsın
    Başkaları mal gibi
    Sevdam yüreğinde kalsın
    Gizli bir günah gibi

Geri dönme istememki
    Ben eski ben değilimki
    Hayat öyle bir oyunki
    Ne rolü var ne sahnesi

Sende mutlu olma emi
    Sende sev sevilme emi

Aşkta hep aşkla yanıldım
    Sevdim hiç sevmemiş gibi
    Sen kırdın ben tamir ettim
    Sanki ustaymışım gibi

Kimse üstüne almasın
    Bu sözlerim sevgiliye
    O öyle bir sevgilidir
    Ettiğini iyi bilir

Ahlarım beddua değil
    Anlaşılabilmek için
    Sevmek sevilmek öyle zor
    Birine alışan için

Geri gelme istememki
    Ben eski ben değilimki
    Hayat öyle bir oyunki
    Ne rolü var ne sahnesi

Sende mutlu olma emi
    Sende sev sevilme emi

Yıldız Tilbe - Emi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Gül Zamanı

Yıldız Tilbe - Gül Zamanı

Gül zamanı çıkıp gelsen Bütün güller sana baksa Ayrılığa bir son versen Aşkın sesi yankılansa Dar geceme bir yol göster Rüyalardan görünüver Kimler geldi ve gittiler Ne aşıklar ne yiğitler Uçan kuştan esen yelden Haber sorsam söylemezler Yine mi bana kaldı Derin hasretin acısı Ne kadarı benimdir Sensin aşkın her anlamı Seni hep sevdim Her zaman seveceğim Seninim hala o zaman Yüreğimde...
  2. Yıldız Tilbe - Çöpteyim

Yıldız Tilbe - Çöpteyim

Senin aradığın bendim Bana inat onu sevdin Gözümün önünde gezdin Beni zaafımla ezdin Hepside sevdiğim için Gittim geldim sevdim saydım Aldım verdim sildin yazdım Bir de kendime senin gözünden bir baktım Çöpteyim ... Sever görünmek bir moda oldu Senden bana hiç hiç bir şey olmaz Romantik olsun acıklı olsun Kalbimde asla aşk kullanılmaz Ne kadar iltifat ettin Beni sana aşık ettin Gece gündüz...
  3. Yıldız Tilbe - Bende Kalmadı

Yıldız Tilbe - Bende Kalmadı

Kara gözlüm şirin sözlüm atma beni el eline Dayanamam inanamam senden başka birine Benim şarkım ellerin benim türküm gözlerin Benim tek varlığımsın bilmesende Utanırım bakmaya senden bir başkasına Sen benim şu dünyamsın hatta Öbür dünyamda Bende kalmadın sana muhtacım Sensiz aşkı neyleyim baştacım Güzel huylum, usul boylum sevincim göz bebeğim Seni sevmek benim borcum, hayatımla...
  4. Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak

Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak

Güzelliğinin zoruyla oldu olacak ne varsa Elindeki kalbim aşkına beni unutma Seninle çatıldı kaşlarım sensizlik yüreğimin ağrısı Ruhumu sonra da bağışlarım al utandırma Elin oldum al beni de aklım gibi hadi Çocuk oldum al beni uyut koynunda Seninim ben her kazan, belan benim olacak Biliyorum her zaman inan aşk kazanacak Dudaklarının tadında gülüşlerinin balında Dilimdeki şarkıdır adın herkes...
  5. Yıldız Tilbe ile söyleşi

Yıldız Tilbe ile söyleşi

yıldız tilbe röportaj İşte delidolu çılgın kadın herkesin sevdiği billur sesli Yıldız Tilbe ile röportajı burada..... ‘BÜTÜN ACILARI SİLİP ATTIM!’ KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ ŞARKICI YILDIZ TİLBE, ARTIK ACIKLI ŞARKILAR YAZMAYACAĞINI SÖYLEDİ. Yaptığı hüzünlü şarkılarla üne kavuşan ve şarkıları herkesin diline marş olan ünlü müzik kadını Yıldız Tilbe, artık acıklı şarkı...

Sayfayı Paylaş