Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Ey

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ey ey....
    İçindeki nefret sönermi artarmı
    Bedavaya satsan alan olmaz
    Kendin olamadın ya koynuma onu ittin
    Yaptıkların hiç bir kitaba sığmaz

O çok toydu ben genç
    Başbaşa bıraktın başka bir aşka başlamıştın

Bir senaryo yazdın dört başı ihanet Ben garip figüran rolünü başaramayan

Ey bana şeratan bilinçli dağ karı
    Sen beyazsan ben karayım tamammı
    Sen çağırdın söz verdin tutmadın
    Ne sağ ne sol tam ortaya lafım alan çıksın

Hey

Açık açık söyle böyle böylesin de
    Kasıtlı bir şüphe attığın çelme
    Oyun oynadın sen hem onla hem benle
    İstediğin gibiydik ikimizde

O çok toydu ben genç
    Başbaşa bıraktın başka bir aşka başlamıştın
    Bir senaryo yazdın dört başı ihanet
    Ben garip figüran rolünü başaramayan

aa...

Ey ha ha... ey ey...

Yıldız Tilbe - Ey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Yar

Yıldız Tilbe - Yar

Farkında değilmiş gibi durma Aldırmasan da ağlıyorum Toy sevdalım, ömre zarar yanım Tebessüm et yüzüm gülsün Nem varsa uğruna hazır köle Ayıplansa... Yadırgansa... İçim razı Sensizlikten çok iyidir ölüm Yar yar yaşlanıyor bedenim Yan yıkıl gece Dağıl güneş ay... İpi çekildi gençliğin Zaman dar... yar Kapını sonsuza değin Kapama yüzüme Yar yar ellerin illede yar Yan yıkıl gece...
  2. Yıldız Tilbe - Sevmeyeceğim

Yıldız Tilbe - Sevmeyeceğim

Ortak derdim bitmedi çilem hala dolmadı Nerde hata yaptım ben anlayamadım Yalan yanlışı geçti herkesten yedim darbeyi Aşk beni azat etmedi kurtulamadım Hep kanan ben oldum hiç kandıramadım Düşenin dostu yokmuş bende anladım Sevgilim yeminliyim sana ben tövbeliyim Deli gibi istesen de sevmeyeceğim Aşkına inanmıştım sana çok bağlanmıştım Ağzınla kuş tutsan da gelmeyeceğim Sende bir gün...
  3. Yıldız Tilbe - İnşallah

Yıldız Tilbe - İnşallah

yıldız tilbe seni seven olamaz benden başka Sevgilim yanımda kalsan ne olur Ömrüm kollarında geçse ne olur Çok sevdim, aşığım gitme ne olur Sensiz bir anım yok sensizken bile Yolunu bekler oldum her gün, gece Seninle başlarım sensiz her güne Beni talan etme yaralı kalbimle Her şeyin bittiği noktasız yerde Seni seven olamaz benden fazla Bunu koy aklına Kara gecelerde kara deliğime Doyma...
  4. Yıldız Tilbe - Hoşçakal

Yıldız Tilbe - Hoşçakal

Bırakıp gitmenin Bu sevimsiz zamanında Son söze hiç gerek yok Konuşma çek git artık Hazırım yalnızlığa Kalırım acılarla Yolların açık olsun Şans her zaman yanında Yaşadıkça anlarsın Düşerim aklına Seviyor olsam bile Affetmem inadımdan Saman aleviydi seninle yaşam Kim yanacak şimdi Ben miydim geç kalan Sen miydin erkenci Düşün dur şimdi Anlayamadığın Aşk oyun değil ki Her...
  5. Yıldız Tilbe - Ha

Yıldız Tilbe - Ha

Çok komik oluyorsun anladın mı benle uğraşma Haddim var benim hesabım yok bana bulaşma Ellerini gözlerini o kötü niyetini aman çok iyi sakla Al birini vur ötekine benden uzak dur kendini oyala Sanki beni tanır ekmeğimi alır ne vermişte alamaz Onu bunu şunu üzerime salar böle bişey olamaz Ha ha ha ha... Kadlime ferman arıyorsun korkmuyor musun Atım nalsız gözüm kör görmüyor musun Silahsızım...

Sayfayı Paylaş