Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Hastayım Sana (2010)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yıldız Tilbe"Hastayım Sana"adlı albümüyle hayranlarıyla tekrar buluştu Sanatçının bu yepyeni albümüyle ilgili bilgilere geçiyorum [​IMG][​IMG]
    Albüm İçeriği

Bu Evde Sen'le
    Söz & Müzik: Yıldız Tilbe
    Hastayım Sana
    Bir Daha Dokunma
    Sen Gelince
    Ayrılamam
    Sevgilim Benim ( Seni Düşüneceğim )
    Yalanlar
    Sende Kalsınlar
    Hiç Kimse Değilim
    Ne Var
    Habersizim Zannetme

Yıldız Tilbe geleneğini bozmayarak yine kendi albümüne söz ve müziklerine imzasını atarak Yıldız Tilbe klasiliğini bozmamış

Yıldız Tilbe - Hastayım Sana (2010) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Sana Yok Yok

Yıldız Tilbe - Sana Yok Yok

Şu gam yükü taşınmıyor Sen olmayınca sevdiğim Dünya kahrı çekilmiyor Yüzün gülmeyince yarim Dertler benden el çekmiyor Ölüm bırakmaz peşimi Hakk'a bıraktım işimi Sever seven gider giden Ben ayrılamam ki senden Biter başlar yazlar kışlar Geceyi günü bilemem Hem sorudur hem de cevap Aşk ele geçmez bir kaçkap Yar sonumuz ne olacak Ben seni severim canımdan çok Kimseye olmaz sana yok yok Dünya...
  2. Yıldız Tilbe - Sana Değer

Yıldız Tilbe - Sana Değer

Akarım sonsuza deli sel gibi Tut çevrele tut gölün olayım Çarparım ne varsa deli yel gibi Tut kollarımdan tut ki durayım Tüm yaşananlar bir bir Günaha dönüşüyor ah zamanla uğraşma Sen öyle bela deli sev ki beni Bütün yasakları yasakla Her soluğunda baştan ayağa Çek beni içine orda kalayım Zaten aşklar hep yalan dolan Sonu hep sızı hüsran Geriye kalan ardından Yalnızlık olsa da...
  3. Yıldız Tilbe - Ha

Yıldız Tilbe - Ha

Çok komik oluyorsun anladın mı benle uğraşma Haddim var benim hesabım yok bana bulaşma Ellerini gözlerini o kötü niyetini aman çok iyi sakla Al birini vur ötekine benden uzak dur kendini oyala Sanki beni tanır ekmeğimi alır ne vermişte alamaz Onu bunu şunu üzerime salar böle bişey olamaz Ha ha ha ha... Kadlime ferman arıyorsun korkmuyor musun Atım nalsız gözüm kör görmüyor musun Silahsızım...
  4. Yıldız Tilbe - Ey

Yıldız Tilbe - Ey

ey ey.... İçindeki nefret sönermi artarmı Bedavaya satsan alan olmaz Kendin olamadın ya koynuma onu ittin Yaptıkların hiç bir kitaba sığmaz O çok toydu ben genç Başbaşa bıraktın başka bir aşka başlamıştın Bir senaryo yazdın dört başı ihanet Ben garip figüran rolünü başaramayan Ey bana şeratan bilinçli dağ karı Sen beyazsan ben karayım tamammı Sen çağırdın söz verdin tutmadın Ne sağ ne sol...
  5. Yıldız Tilbe - Çöpteyim

Yıldız Tilbe - Çöpteyim

Senin aradığın bendim Bana inat onu sevdin Gözümün önünde gezdin Beni zaafımla ezdin Hepside sevdiğim için Gittim geldim sevdim saydım Aldım verdim sildin yazdım Bir de kendime senin gözünden bir baktım Çöpteyim ... Sever görünmek bir moda oldu Senden bana hiç hiç bir şey olmaz Romantik olsun acıklı olsun Kalbimde asla aşk kullanılmaz Ne kadar iltifat ettin Beni sana aşık ettin Gece gündüz...

Sayfayı Paylaş